LV RU
www.sudzibas.lv Cityparks Modernais reketierisms

Cityparks - Modernais reketierisms

Jūs pelnat naudu uz cilvēkiem kuri savas steigas un aizmāršības dēļ veikalos aizmirst reģistrēt auto.
Kā var 10 minūtes izmaksāt 25 eiro? Ir cilvēki latvijā, kuri dienā šādu naudu nenopelna!
Bezkauņas.. Es ceru, ka ptac jums uzliks sodu vel 50 000 eiro

22.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Kl

Komentāri (10)

Ve VeiksmīgamBiznesam 22.10.2019

Savu auto es ikreiz reģistrēju. Nekad nav nācies maksāt nepamatotu maksu.

Na Nadežda 14.11.2019

Es arī vienmēr maksāju kaut reti Rīgā esmu bet sodu dabūju pat maksājot,nesaki hop viņi kā vampīri meklē upuri pamatoti vai nē pat neskaidro,vēlu veiksmi!

No Noboby 22.10.2019

Atceries ka Tava aizņemtība un aizmāršība Tev izmaksāja 25eur. Nākamreiz varbūt atcerēsies, jo tieši tas arī ir viņu 50% ienākumu avots

h3natymast€r 22.10.2019

nemaksā tiem izspiedejiem + raksti sūdzību PTAC par situāciju.
sūdapark savu komercpraksi nav mainījuši kopš PTAC lēmuma nr. 21. pk
nav (uzsveru - nav nekāda samērīguma) starp faktu, ka autostāvvietu var izmantot 45 min līdz 1.5 h par brīvu un to, ka neievērojot 1 triviālu noteikumu punktu jāmaksā pat 30 e par daudz mazāku laika posmu ( tavā gadījumā 25 e)

Tu Turkey901 22.10.2019

Tikpat labi no veikala var iziet ar produktu grozu nesamaksājot un novelt to uz aizmāršību!

Me Mego izmeklētājs 22.10.2019

Atkārtošos arri ceļu policijas pārstāvim teiksiet ka es tik 10 min braucu ātrāk par atļauto. Ievērojam ceļazimes un nemaksājam sodus

Je jennifer1 22.10.2019

Pērciet pasi, autovadītāja apliecību, personas apliecības [slēpt]@gmail.com)) (((Whatsapp +237652642907)))

Sveiks, draugs / brālis

Saņemiet otro iespēju dzīvē, izmantojot jaunu identitāti, aizsargājiet savu privātumu, izveidojiet jaunu kredītvēsturi, apiet kriminālās fona pārbaudes, atņemiet savu brīvību. Mēs esam unikāli datu reģistrētu pilsonības dokumentu ražotāji, ieskaitot īstas pases, autovadītāja apliecības, ID kartes, zīmogus, vīzas, skolu diplomātus un citus produktus daudzās valstīs, piemēram: ASV, Austrālijā, Beļģijā, Brazīlijā, Kanādā, Itālijā, Somijā, Francija, Vācija, Izraēla, Meksika, Nīderlande, Dienvidāfrika, Spānija, Lielbritānija, Japāna, Ķīna un …… .. Šis saraksts nav pilns! Mūsu komandai ir gadu pieredze oriģinālu datu bāzē reģistrētu pasu, autovadītāju apliecību ražošanā. identifikācijas kartes, sertifikāti un citi dokumenti. Mēs izmantojam augstas kvalitātes aprīkojumu un materiālus, lai izgatavotu viltotus dokumentus, kurus reģistrē mūsu iekšējie darbinieki, kas strādā dažādās pasu, imigrācijas un transporta aģentūrās. Mēs esam unikāli kvalitatīvu dokumentu un datu bāzes pilsonības dokumentu ražotāji. Mēs piedāvājam tikai oriģinālas reģistrētas augstas kvalitātes pases, autovadītāja apliecības, ID kartes, zīmogus, vīzas, skolas diplomus un citus produktus, kas pretstatīti 25 miljoniem mūsu dokumentu, kas izplatīti visā pasaulē.

Mēs piedāvājam pakalpojumu, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus, mēs varam jums palīdzēt ar:
. Autovadītāja apliecības
• iegūt reālu valdības izdotu personu apliecinošu dokumentu ar citu identitāti,
• jauns sociālās apdrošināšanas numurs (pārbaudāms ar SSA),
• sava jaunā ID kontu pārbaude un saglabāšana,
•Kredītkartes
• pārvietošana •
Biometriskās pases •
Izgatavošana un identifikācijas dokumentu iegūšana,
• Sodāmības reģistra tīrīšana
• Jūsu privātā Nevada korporācija
• Privātā un ārzonu banka un vēl daudz vairāk!
• Pieejami apmācības pakalpojumi

Kontaktpersona

E-pasts …………………………… [slēpt]@gmail.com)

Whatsapp ……………………… (+237652642907)

Skype …………………………… Skyline dokumenti

Vietne: ... https: //rijbewijskopenn.com

Hangout sesija: ... Skyline dokumenti

Facebook: ... me.fb / skydocuments

Jebkurš laiks vienmēr ir labākais laiks, lai sazinātos ar mums.

Mūsu kontaktos ietilpst bijušie privātie izmeklētāji, konsulāti, augsta ranga valdības darbinieki un pieredzējuši pieredzējuši eksperti, mums ir ciešas saiknes ar augstākā līmeņa personālu visās identitātes un pasu maiņas jomās šajās valstīs, kuri ir saistīti ar pasu aģentūru katrā no šīm valstīm un ar pateicoties viņu savienojumiem, visi mūsu klienti, kas pieprasa pilsonības dokumentu vai pasi no jebkuras valsts, ir 100% garantēti, kā arī garantē, ka saņem ļoti augstas kvalitātes īstus, reģistrētus dokumentus, kurus nekad nevar identificēt kā viltotus ! Pat ekspertīzes speciāla oficiāla mašīna nekad nevar diktēt dokumentu kā viltotu, jo dokuments neatšķiras no reālās valdības izdotā! tas notiek tāpēc, ka visas ūdenszīmes, hologrammas un citi drošības elementi ir uzstādīti. Visā mūsu reālajā oriģinālajā datu bāzē Reģistrētajos pilsonības dokumentos jūsu personas dati ir reģistrēti datu bāzes sistēmā un 100% ir mašīnlasāmi. Jūtieties brīvi saņemt sīkāku informāciju par mūsu pakalpojumiem. Patiesi ceru, ka atradīsit veidu, kā sadarboties ar jums. Ja kāds no šiem produktiem jūs interesē, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums. Mēs sniegsim jums vislabāko cenu pēc tam, kad būsiet saņēmuši detalizētu izmeklēšanu.

Kontaktpersona

E-pasts …………………………… [slēpt]@gmail.com)

Whatsapp …………………… .. (+ 237652642907)

Skype …………………………… Skyline dokumenti
Vietne: ... https: //rijbewijskopenn.com

Facebook: ... me.fb / skydocuments

Jebkurš laiks vienmēr ir labākais laiks, lai sazinātos ar mums.

Pa Panks 22.10.2019

Arī man piekabei noķīlēja bremzes Un nācās piestāt Jaunajā City parka stāvvietā Kamēr tās atbloķēju esot turpat pie mašīnas Apgāju apkārt un ieraugu logā soda kvīti trīsdesmit € protams ka Pārsūdzēju uzrakstīju sūdzību atnāca atbilde Komisija izskatīja un pieņēma lēmumu sodu neatcelt. Tulpjī iebāžiet savu komisijas lēmumu Kretīnu bars ir citypark un tam līdzīgie Protams ka Ptac Visu izvērtēs un cerams ka viņiem pašiem uzliks puslīmaku - "Miljonu" sodu par tautas krāpša tie kas te salīdzina Aizmāršību ar Veikalā nesamaksātu preci vai policistu Un ko tur ellē ratā nu laikam sēž tādā komisijā tāpēc arī tā runā dorņi.

Cr critical thinker 23.10.2019

Panks galvā šmanks. jā, jā, noķīlēja tev, noķīlēja, jā turpat ap mašīnu grozījies, kā tad

Tu Turkey901 23.10.2019

Iebraucāt svešā sētā/ privātīpašumā, samaksājiet par stāvlaukuma izmantošanu vai reģistrējiet auto un labojiet to uz nebēdu, kaut līdz naktij!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes