Hidroulikas Pasaule / EHidro - Slikts serviss

Hidrocilindrus restaurē ar lētām un nekvalitatīvām rezerves daļām ko paši izgatavo. Samaksu prasa gandrīz kā par jaunu hidrocilindru. Pirms detaļas remonta vēlies iegādāties jaunu pasaka ka nav tādu iespējams iegādāties. Ka ir jārestaurē. Kad detaļu uzliec atpakaļ pirmajās dienās jau sāk tecēt. Kad zvani saka ka tā ir ar lietotam tehnikām ka jāliek jauns. Ka varot uzstādīt jaunu ko esot itkā pirms restaurācijas piedāvājuši.

N Noboby 13.08.2019

Atvaino, komentārs nav par sūdzību, bet Tavs lietotājvārds ir vienkārši neaprakstāms. Man žēl Tavas otrās pusītes

M Mmmisi 23.08.2019

Ko tu tur murgo.

M Mmmisi 23.08.2019

Es pilnīgi piekrītu neapmierinātajs. Pašzgāzēja cilindru viņi taisīja 3 reizes par garantiju kā tecējā tā tecēja. Tad aizvedu pie citiem sataisīja ar 1o reizi un nu jau 3 gadi cilindram ne piles eļļas.