LV RU

Mogo

AS mogo
www.mogo.lv
Adrese: Matrožu iela 15A
Rīga
Latvia - LV-1048
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 66900900
Informācija: Mogo Filiāles

Rīga - CSDD
Bauskas iela 86,
Rīga, LV-1004 (3. st.)
Darba dienās
pirmdienās 9:00-19:00;
pārējās darba dienās 9:00-18:00

Rīga - Rumbula
Maskavas iela 450u,
Rīga, LV-1063
Darba dienās 9:00 - 19:00
sestdienās 10:00 - 17:00;
svētdienās slēgts

Daugavpils
Saules iela 39,LV-5401
Darba dienās 9:00 - 18:00
Brīvdienās slēgts

Jelgava
Lielā iela 16, LV-3001
Darba dienās 9:00 - 18:00
Brīvdienās slēgts

Jēkabpils
A. Pormaļa iela 3, LV-5201
Darba dienās 9:00 - 18:00
Brīvdienās slēgts

Liepāja
Jūras iela 12, LV-3401
Darba dienās 9:00 - 18:00
Brīvdienās slēgts

Talsi
Miera iela 2, Talsi, LV-3201
Darba dienās 9:00 - 18:00
Brīvdienās slēgts

Valmiera
Rīgas iela 1-4, LV-4201
Darba dienās 9:00 - 18:00
Brīvdienās slēgts

Tukums
Pasta iela 25, LV-3101
Darba dienās 9:00 - 18:00
Brīvdienās slēgts

Ventspils
Katrīnas iela 4, LV-3601
Darba dienās 9:00 - 18:00
Brīvdienās slēgts
Kategorija: Auto / Transports  •  Auto līzings
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

3%
Sūdzības
34
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Mogo - Sūdzības un atsauksmes

Mogo - Slikts servis

Slikts servis Sveiki! Vēlētos jusms cilveki pateikt ta neiesaku nekada gadijuma nemt kreditu vai lizinga masinu no sis firmas. Jo man liekas ir ta vini kreditus neisniedz lai cik jums butu labs kredit vesture vai ar kads kredits citur, vini parsvara perk masinas no jums bet ar aferas veida tas viss notiek. Plus vel visam sim vini ir nobloķejusi manu e pastu tas vel vairak ko isaka par viniem

Ni Nils P 01.08.2019
Komentāri 19 Auto līzings

Mogo vai Renti - Ir panākts izlīgums un cilvēciska vienošanās

Ir panākts izlīgums un cilvēciska vienošanās Sveiki! Nesen sniedzu negatīvu vērtējumu par renti/mogo pēc līguma laušanas un mašīnas nodošanas. Summa par defektu novēršanu bija šokējoši liela (4manas mēnešalgas) , kas manī izraisīja nemazums negatīvu emociju! Tomēr ir jāatzīst, ka vērtējums bija nedaudz pārsteidzīgs un ne viss līdz galam patiess, un par to atvainojos! Visu iespējams sarunāt un cilvēciski vienoties. Ir panākts izlīgums un saņēmu no renti diezgan lielu atlaidi, neskatoties uz to, ka mašīnai bojājumi tika konstatēti...

Mogo - Плохой сервис

Плохой сервис Хочу предупредить людей о нечестности и грубости этой фирмы. Уважаемые дамы и господа не заключайте договора с этой фирмой. После общения с ними остался очень неприятный осадок. Сейчас на рынке существует очень много фирм предлагающих автокредитования. Выберите другую фирму а мимо этой просто пройдите мимо.

Mogo vai Renti - Pārdedzināts motors

Pārdedzināts motors Sveiki,nopirku mašīnu pēc nopirkšanas braucu uz servisu lai novērtētu viss ok mašīna strādā un rūc kā vaig pēc starpgadījuma ar policiju mašīna tika nogādāta uz placi pastāvēja mazāk kā 2 nedēļas ,bet pirms tam runāju ar cilvēku no mogo vai Rentī uzņēmuma kas mašīnu nogādāja uz placi runājot aizķēros ar pārmetumiem teicu ja mašīnu neatdos tad nemaksāšu varat paturēt viņš sāka braukt augumā par to ka būs jāmaksā mašīnas bojājumi ko pēc pirkšanas izraisīju,atkārtošu to ka mašīna gāja kā bitīte nu...

El ElkWenn 07.06.2019
Komentāri 10 Auto līzings

AtrisinātaMogo - Nekompitenta rīcība?

Nekompitenta rīcība? Labdien. Esmu parādniece Mogo par mašīnu. Jā, esmu ieberzusies, jā pati vainīga. Stāsts nav par to. Īsāk sakot divus mēnešus neesmu maksājusi rēķinus, domāju atdot mašīnu vai atstāt un atjaunot līgumu, ko viņi piedāvā. Es ar viņiem sazinos caur e-pastu, jo mājās mazs bērns. Man 3 dienas neatbild. Tad nu šodien pie durvīm stāv debitoru menedžeris no mogo un vēlas ar mani aprunāties, es pārsteigta. Pieraksta visu, izstudē kā detektīvs. Tās visas ir manas problēmas, bet jautājums ir tāds vai viņi ir tiesīgi ierasties dzīves vietā? Ja nē, kur vērsties?

An AnaKana 04.06.2019
Komentāri 5 Auto līzings

Mogo - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Labdien, ši pieredze ar Mogo man bija visbriesmīgākā kāda jebkad bijusi, izgāju cauri murgam. Sakuma paņemu līzingu masinai, kārtīgi maksāju. Pirkšanas bridi man apstiprināja ka es jebkura bridi varu iemaksat lielāku naudas summu kas tika ieskaitīta pamatsumma. Sakrāju naudiņu ko vēlējos ieskaitiet pamatsumma, sazinājos ar mogo un man teica ka līgums mainīts, pilnīgi atsūtīja līgumu un visus pieradījumus. Tomēr mainīts nebija nekas, si summa stāvēja ka pārmaksa, joprojām maksāju milzīgo...

Mogo - Mašīna plīst.

Mašīna plīst. Sveiki. 2018 gada Septembrī paņēmu mašīnu Audi A4 (2004 gada) . Mašīnu vairs nevēlos paturēt , jo daudz naudas jau sagrūstas , un Miljonāre es nēsmu , lai turpinātu to darīt. Kā mašīnas īpašnieks ir Mogo. Bet turētājs es. Gribēju vaicāt , ja es mašīnu adodu atpakaļ placim, tad parāds man dzēšas , vai es viņu turpinu maksāt?

Mogo - Mogo

Mogo Mogo ir krāpnieki es ar paņemu mašīnu viss ok no Rīgas atbraucu majā viss iet otra diena pielsist nevar aizved uz servis izrādas degvielas sūknis beikts kurs maksa 1000€ nejiesu likt iekša tādu summu atdevu atpakaļ viniem mašinu bet atnak rekins ka jāmaksā 2600 bet masinu nemu pa 2300 un izmantoju real 200km tik absurds kkads viņi tagat mašīnu pardos pa piemeram pa 2000€un 600€ man jāmaksa tir pa neko neuzkeraties un neņemiet pie viniem NEMUŽAM LAI VIŅI PISAS TIE KROPLI!

Mogo - Krāpšana

Krāpšana Tiek piemēroti pārmērīgi procenti. Krāpnieku kantoris jāpārmaksā kredīti pat četras reizes vairāk nekā pamata summa ir. Es nopirku auto pa 4000 eiro tagad man jāgriež 13000 vai tas ir normāli! Kad auto atgriezu viņiem atpakaļ. Volvo s60. Auto bija ļoti sudīgs tehniskais. Stāvoklis tieši dzinējs ko uz vietas nevarēja pārbaudīt. Bandītu iestāde..

Mogo - Krāpšana

Krāpšana Mogo ir vis sliktākais placis un neuzsaucīgi cilvēki es mēnesi nokavējuma maksājumu. Samaksāju viņi man atņēma mašīnu un pa kluso izstirgoja man neko nesakot un nedodot man iespēju un viniem nau kauna mašīnas izstirgoja par baltu velti bezkaunīgi cilvēki.

Mogo - Slikts serviss

Slikts serviss AS mogo. Неправильно посчитали остатки лизинга. Я с дуру проплатил. Прошу уже который месяц мого пересчитать и вернуть лишнее. Кормят завтраками. Никакой реакции.. телефон начальства не дают. Пишу..звоню.. один ответ- мы с вами свяжемся.. ждите. Ужасный сервис. точнее его нет. я недоволен компанией. Сейчас записываю все разговоры. Впереди суд

Mogo - Sliktāka klientu apkalpošana

Sliktāka klientu apkalpošana Sliktāka klientu apkalpošana ar ko jeb kad esmu saskaries. Aizpildīju pieteikumu, sakuma bija aizķeršanās, jo esmu pārgājis uz jauno sistēmas personas kodu. Attiecīgi prasīja visu no manis, visus dokumentus uz ko ļoti atri un sadarbigi izdariju. Solīja dot atbildi līdz dienas beigām, vai nakošajā diena. Pagājušās 2! Nedelas un nekāda komunikācija. Arī neatbild uz maniem e-pastiem un jautājumiem. Nespēj sniegt atbildi. Ja esi persona ar jaunas sistēmas kodu, netērē laiku. Pie viņu procentiem viņiem būtu man d***ā jālien, nevis man jāskraida viņiem pakaļ.

Mogo - Terorisms

Terorisms Mogo terorizē - piekopj ļoti agresīvu politiku parādu piedzīšanas gaitā - nenomaksātu 10 centu soda procentu dēļ darba laikā zvana ir pa 30 minūtēm un automātiskais atbildētājs saka: jums ir nenomaksāts parāds 10 centi... Visas dienas garumā! No rīta lūdzu šos 10 centus pieskaitīt pie nākamā rēķina, jo mogo nepraktizē kontu swedbankā, bet pārskaitījumi uz svešu banku maksā 36 centi. Ok... Nenomaksātu 40 eur dēļ saņemt zvanu naktī, vai brīvdienā, vai lieldienās - tā jau sāk likties normāla prakse. Cilvēki mīļie! Neizvēlieties mogo nekad un ne pie kādiem apstākļiem par sava līzinga devēju!

Ar arenate 09.04.2018
Komentāri 5 Auto līzings

Mogo - Обман

Обман Люди не попадайтесь на такие "хитрые" и "дешёвые" уловки кредиторов (в данном случае компании "mogo") . Мне сегодня прислали смс сообщение с данной компании, что теперь он предлогают потребительский кредит без залога на сумму до 3000 евро. И супер-пупер акция: взяв сумму до 450 евро на срок до 36 месяцев - без комиссии. Зная этих "скупердяев" я не поверил и зашёл на их сайт. Да, без комиссии! Выбрав сумму и ежемесячный платёж, я подсчитал и суммы ну никак не сходятся. После чего зашёл в гафик ежемесячных платежей ужаснулся от их процентной ставки. Не попадайтесь на таких мелочах!

As Mogo - Rīkļrāvēji

Rīkļrāvēji Mīļie cilvēki neizmantojiet lūdzu as mogo pakalpojumus tik drastiski noteikumi meneša maksajums sastav no 25.00 patasummas un 175.00 eur procenti, ja kaut nedaudz nokave maksajumu liek atvest mašinu uz laukumu nekadas pretimnakšanas procenti nezeligi sistēma graujosa prieks mums latvija dzīvojošiem.

Li liene53 07.08.2017
Komentāri 4 Auto līzings

As Mogo - Krāpšana

Krāpšana Sveiki. Es maksaju mogo katru menesi laicigi. Pec 1,8 menesiem bija grutibas ar naudu un paliku parada 23 eur. Pagaja 27 dienas un vini saka ka jasamaksa 280 eur. Teicu ka tagad tadas naudas nav ka varu pec nedelas samaksat. Vini piekrita. Pirms jamaksa summa sazinajas antons scerbickis un pazino ka jamaksa 480 eur... .160 vinjam par saucamo piedzinju ,23 pamatsumma un pareja summa ir vinu procenti.. Masinas cena bija 1700 eur un reali kas noverteja pat nepaskatijas to auto jo bija labi draugi...

Mogo - auto

auto Labdien. Kavēju līzinga atmaksu 8 dienas. Biju solījis viņiem samaksāt līdz š.m. 19. datumam, bet atrodoties ārzemēs naudas pārskaitījums ilgs +- vēl 3 dienas, tātad virs sarunātā datuma. Biju viņiem šo paziņojis, bet viņiem vienalga. Jau esmu apsvēris domu, ka savāks to auto, jo auto ir palicis Latvijā, nu nevaru es neko darīt, ka tie pārskaitījumi nāk tik ilgi. Sakiet, cik ilgā laikā viņi atņem auto? Vai man būs jāmaksā vēl kaut kas, kad auto atņems? Vai varbūt es paspēšu samaksāt, nebūs tā, ka nākamajā dienā pēc norunātā termiņa viņi jau ir klāt?

Es Esmu Es 19.10.2016
Komentāri 7 Auto līzings

Atkārtots Mogo.lv Auto līzings - Slikts serviss atkārtotam klientam

Slikts serviss atkārtotam klientam Esmu aroda slimības un saslimšanas pirmās grupas invalīds ar pārvietošanās problēmām ( Jebkurā pilsētas transportā un atrodoties pilsētas vidē) jo var teikt 2009.gadā no 17.novembra līdz 3.decembrim atrados Dieva tā kunga varā. Esmu uzcēlis sevi un stabilizējis, pateicoties ļoti labiem dakteriem un māsiņām. Lai turpinātu sevi uzturēt vajadzīgā līmenī, esmu spiests apmeklēt ārstus. Sakarā ar banku un valdības birokrātismu biju spiests 2014.gadā griezties pie AS mogo pēc auto.līzinga - jo ir...

Mogo - Krapnieki.

Krapnieki. Labdien. Lieta tāda ka ar ģimeni vēlējamies iegadāties jaunu auto. Tad nu devāmies uz autoplaci rigā, maskavas ielā 141u. Taka tik lielas naudiņas mums nebija nolēmām ņemt auto līzinga mogo. Lv. Noskatījām auto pārdevējs mūs informēja ka ir mazs defekts ka auto braukšanai tas netraucē. Uzreiz mašīnu uz servisu aizvest nevarējām lai pārbaudītu aizbraucam parakstījām auto turētāju, samaksājam nodokli par 2016 gadu, apdrošinātājam. Tad devāmies pēc noskatītas mašīnas kur mums bija jāparaksta...

Sa Sana173 24.01.2016
Komentāri 9 Auto līzings

Mogo - Vai jēgas iet tiesā?

Vai jēgas iet tiesā? Sveiki. Kā jū domājat, vai ir jēgas iet caur tiesu ja viņi saka vienu un dara citu? Paņēmu mašīnu pa 1700 un cītīgi maksājām, tad sanāca ķibele ar to vien kad mašīna sāka nereāli lūst pirmajā mēnesī. Var teikt placī iesmērēja. Tad jau pēc 7 nomocītie mēnešiem kad jau vispār vairs neripoja, zvanīju un teicu kad nespēju viņu pavilkt, ar ko man tika atbildēts, ja labprātīgi atdodu mašīnu viņi nerēķinās nekādu līguma sodu, novērtēs mašīnu un būs jāsamaksā kas pāri paliek. Protams es piekritu. Kad...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes