www.sudzibas.lv Mogo Ļoti slikts serviss, nekādas pretīmnākšanas

Mogo - Ļoti slikts serviss, nekādas pretīmnākšanas

Pagājuša gadā esmu ņēmusi patēriņa kredītu, jo bija lielas grūtības, apzinājos visus lielos procentus, nomaksāju 14 maksājumus no 24, ar kuriem apmaksāju pamatsummu ko ņemu 1,5x reizes, pēc tam saslimu, nebija iespējas veikt maksājumus, mēģināju vienoties par citu grafiku, bet neko tādu man nepiedāvāja un nosūtīja prasījumu tiesā. Nekādas pretimnākšanas vispār, rupji operatori un nekompetenti darbinieki, kas nepiedāvā nekādas citas iespējas, jo tas viņiem nav izdevīgi. Nekad un nevienam neiesaku izmantot Mogo as pakalpojumus. Beigu beigās radu iespēju un apmaksāju visu summu, kas bija norādīta prasījumā tiesā, un beigās pārmaksāju 3x par paņemto summu, jo redz viņi nepiedāvā nekādu risinājumu, kā to dara jebkurš kreditēšanas uzņēmums Latvijā (dzirdēts no radiem un paziņām, kuri nonākuši grūtībās) .

14.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Mogo Support Pārstāvja atbilde 20.02.2020

Labdien!
CL 1587.pants paredz, ka tiesīgi noslēgts līgums uzliek līdzējam pienākumu izpildīt apsolīto, un ne darījuma sevišķais smagums, ne arī vēlāk radušās izpildīšanas grūtības nedod vienai pusei tiesību atkāpties no līguma, kaut arī atlīdzinot otrai zaudējumus.
Tādējādi saprotams, ka Jums ir pienākums izpildīt līguma nosacījumus atbilstoši noslēgtajam līgumam!
Diemžēl, Jūs ilgstoši tikāt kavējusi vairāku rēķinu apmaksu un vairākkārt tikāt aicināta tos apmaksāt!
Esošajā situācijā, diemžēl, vairs nebija iespējams atlikt uzkrāto saistību apmaksu!
Vēlamies norādīt, ka personai ir nevis jāpaļaujas uz iespējamu aizdevēja pienākumu, ko saucam par “pretimnākšanu” vai aizdevēja pienākumu piedāvāt citu grafiku atbilstoši klienta maksātspējai, bet gan personai jānodrošina sekmīga līguma izpilde! Jūs izmantojāt iespēju izteikt priekšlikumus par citu iespējamu apmaksas kārtību, taču AS mogo nav pienākums tādu apstiprināt.
AS mogo strādā zinoši, apmācīti un pieredzējuši darbinieki, attiecīgās nozares speciālisti, tādējādi, ja saņēmāt atteikumu veikt iemaksas atbilstoši Jūsu piedāvātajam grafikam, to nevaram saukt par ekvivalentu darbinieku nekompetencei vai rupjai attieksmei! Darbinieks Jums laipni tika norādījis par iespējām un brīdinājis par sekām!
Aicinām atcerēties, ka noformējot aizdevumu mums ir pienākums to pildīt atbilstoši noslēgtajam līgumam un šāds pienākums ir visā līguma izpildes laika ietvarā, tādējādi nebūtu jāpaļaujas, ka sarežģītā dzīves situācijā to varēsim pildīt atbilstoši esošajai situācijai nevis kā tas paredzēts noslēgtajā līgumā.

Veiksmīgu dienu vēlot,
Zane no mogo!

Komentāri (2)

L Linda_J 15.01.2020

Šis portāls ir šaubīgs un šeit sūdzās neadekvāti un naivi cilvēki, kuri domā ka šis portāls ir izveidots Latvijā un var palīdzēt. Īstenībā portāla vadība slēpjas Baltkrievijā un veicina personīgo datu noplūdi, kā arī pārkapj likumu par datu aizsardzību u.c..

NeWVeL 23.01.2020

Lai citus bridinat

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes