www.sudzibas.lv Mogo Vai jēgas iet tiesā?

Mogo - Vai jēgas iet tiesā?

Sveiki. Kā jū domājat, vai ir jēgas iet caur tiesu ja viņi saka vienu un dara citu? Paņēmu mašīnu pa 1700 un cītīgi maksājām, tad sanāca ķibele ar to vien kad mašīna sāka nereāli lūst pirmajā mēnesī. Var teikt placī iesmērēja. Tad jau pēc 7 nomocītie mēnešiem kad jau vispār vairs neripoja, zvanīju un teicu kad nespēju viņu pavilkt, ar ko man tika atbildēts, ja labprātīgi atdodu mašīnu viņi nerēķinās nekādu līguma sodu, novērtēs mašīnu un būs jāsamaksā kas pāri paliek. Protams es piekritu. Kad mašīna aizvesta tajā pašā dienā atnāk vēstule kad man jāmaksā 1900 + mašīna tika pārdota pa 365 (nez kam tik ātri pārdeva) Līgums sastāv no vieniem procentiem un pat kkādiem nelikumīgajiem procentiem (kas tieši tā arī aprakstīti) Sāku domāt kad man izdevīgāk advokātu nolīgt būtu. Kā domājat jūs?

M mierigaa 17.12.2015

nezinu kaa ar advokatu, bet masina pa 1, 700 nevar but laba.vajadzeja uzreiz rekinaties, ka 2000 vel jaiegulda vinjaa, lai ripotu...

L labais01 17.12.2015

Mierīgā-Kad viñu paņēmu pat skate bija knapi mēnesi veca. Tā mašīna jau tika placī iesmērēta un pat sāk likties ka skate izfīrēta. Un viñā manlieks ka pat tika ieguldīts vairāk. Un vecas mašīnas ar ir labas un taisāmas. Bet jautājums ir vits- vai viņi tā varēja rīkoties? Tad es labāk būtu samaksājusi to 1700 nekā pilnas ausis piestāsta un tagat jāmaksā vairāk. Un mašīnas ar nav.

S Sparco 22.01.2016

Nevienam neiesaku ar mogo sadarboties. 2010 jeb 2011 gads bija kad izvēlējos ieķīlāt auto draudzenes finansiālo problēmu dēļ, summa bija laikam 900 lati, visus ikmenesa maksajumus draudzene sutija, kā arī visi rekini naca uz vinas adresi. Bet bija sanacis ka meitene nebija nomaksajusi pusotra menesi, summa nieciga ap 24 lati, bet bez nekadas zinas auto pazuda, par nelaimi majas nebiju, takaa privatmaja un drosa vieta, auto durvis bija vala un atslegas blakus. Auto vairs nebija atrodams pirms policijas iedomajos uzvanisu uz mogo, un apstiprinajas ka auto aizvests. Trakakais ka privatas mantas dokomenti bija, solija ka iznems lai varu panemt, un tris jeb piecas dienas deva laiku lai atpirktu par lielaku summu kuraa ietilpa pakalpojimi par auto aizvesanu un citi izdevumi, citadi auto tiek pardots, summu nevareju atlauties, rekinot ka pat tik liela vertiba nebija.pec nedelas bija pardosana, un pazistamais iegadajas,labakais ka ar visam privatajam manam mantam pardeva neturot solijumu atlikt.otrkart pieprasija summu par auto aizvesanu, ko apgalvoja ka evakuators to darijis, bet bija liecinieki ka atbrauca divi jauniesi viens iekapa mana auto, tanka uzpildijas un uz rigu aizbrauca, un tas skaitijas vinu evakuators!treskart kā vini var privatteritorija ierasties bez atlaujas uz aizvest auto pat nebridinot, vai neatstajot pat nekadu papiru par aizvesanu. neiesaku ar mogo sadarboties.nesaprotu ja nauda tiek dota par kilu, kada sakaraa ja auto nonem jaatmaksaa visa kiilas nauda? Tagad ir atnakusi vestule pec 4,5 gadiem ka sudz mani tiesa. Nezinu kaa bus, bet tik viegli nepadosos.visu ko saku ir lielos vilcienos.

M mado-nn-a 22.01.2016

Nu tas ir druums kantori. Cik man zinaams, procenti ir nezheeliigi milziigi, soda naudas vispaar kosmiskas. Vnk cilveeks parakstot liigumu, to neizlasot. Un tad kad saakaas kaadas kibeles, tas kontoris dara visu iespejamo lai klientu nogremdeetu.

Veelu jums veiksmi!

B Braucējs 03.12.2016

Šie komentāri ir ļoti pārsteidzoši...

Lombards, zagļi, krāpnieki??? Mīļie letiņu stulbeņi, neviens jums nespiež pieņemt Mogo piedāvājumu. Mogo nāk jums, parādu nemaksātājiem, pretī. (Kāpēc tad jums nedod līzingu citur?)

Man nav ideāla kredītvēsture, jo esmu bijis ieberzies, un es piekrītu, ka Mogo procenti ir ļoti augsti, bet neviens jums neliedz nomaksāt kredītu ātrāk vai auto pārdot, nosedzot saistības. Mogo or vieglāk dabūt līzingu, bet viņiem tas ir risks, tāpēc arī tādi procenti. Man pie Mogo ir bijušas 4 mašīnas (Honda, Mitsubishi, Jaguar, Mercedes). Visu laicīgi maksāju un man ar Mogo ir labas attiecības.
Vienreiz bija situācija, ka nevarēju vienu mēnesi samaksāt un šie bija saprotoši un bez soda ļāva atmaksāt tekošo rēķinu divas nedēļas vēlāk.

Viss ir perspektīvas jautājums - ja esi ieberzies un nevari dabūt līzingu citur, tad neej uz "zagļu un krāpnieku firmu" Mogo.

Z Zipo999 15.01.2018

A ko tu to Mogo aizstāvi,ja reiz Mogo aizdod cilvēkiem naudu kuriem nav oficijalas darba vietas vai nelegali nestabili ienakumi,tad viņiem ari jasaprot kad viņi riske ar to ka var viņiem tass cilvēks peksņi nespët maksāt,un kā var nesaprast ja cilveks nespeij adod piemeeram 1000eur tad pilnīgi noteikti viņš nevarēs adod 2000eur daudzi iekriit dēļ tā ka ja vins kadu laiku paliek bez ienākumiem un nespeij samaksāt tad vinjam to sumu kosmiski uzreizina tik lielu,ka ja pat vins atsāk stradat un atkal pelna kā agrāk viņš jau nav speijigs vairs to samaksāt,viniem jau bez nokaveijuma procentiem ir kosmiski procenti,kur nu vel nokaveijuma procenti,un vel paņem auto un cilvēks vel paliek parada 2x vairak neka paņēma naudu un vel pus termiņu nomaksājis ir...!

A Aivis Aivis 04.12.2018

Pilnigi piekritu atbildiba ir jauznemas abiem,,,,,tas ir atdod atslegas un staiga brivs ta ir jabut...auto noverteja 1000 euro tatad pasi vainigi ja vins ir 500 euro verts ,jautajums kurs tad to vertesanu veic?Ja mogo veic kautkadu virtualo vertesanu tad lai pasi ari maksa...ja ir dumji.Auto vertesanu ir javeic specialistam un klatiene nevis caur telefonu,,,...

Оккупант 04.12.2018

в суд идти бесполезно. поскольку, как правило с вами разговаривал менеджер по телефону, а сумму на оплату вы получили согласно расценкам этой конторы.