www.sudzibas.lv Mogo Nekompitenta rīcība?

AtrisinātaMogo - Nekompitenta rīcība?

Labdien.

Esmu parādniece Mogo par mašīnu. Jā, esmu ieberzusies, jā pati vainīga. Stāsts nav par to. Īsāk sakot divus mēnešus neesmu maksājusi rēķinus, domāju atdot mašīnu vai atstāt un atjaunot līgumu, ko viņi piedāvā. Es ar viņiem sazinos caur e-pastu, jo mājās mazs bērns. Man 3 dienas neatbild. Tad nu šodien pie durvīm stāv debitoru menedžeris no mogo un vēlas ar mani aprunāties, es pārsteigta. Pieraksta visu, izstudē kā detektīvs.
Tās visas ir manas problēmas, bet jautājums ir tāds vai viņi ir tiesīgi ierasties dzīves vietā? Ja nē, kur vērsties?

04.06.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta AnaKana 04.06.2019

Situācija tika izrunāta telefoniski un viss ir atrisināts. Šī ziņa citiem, ka var piezvanīt pie durvīm no kompānijas.

An

Saivii 04.06.2019

Domaaju,ka tiesiigi ir,ja ieprieksh veestule atnaakusi juus pabriidinot,ka ierasties var.
Tomeer nedomaaju,ka tas ka jums maajaas is mazs beerns buutu kaa attaisnojums tam,ka nevarat piezvaniit bet labaak epastu rakstiit..

An AnaKana 04.06.2019

Ja būtu brīdināts kaut kur, es neko nerakstītu šeit.
Jautājums nav par to kā sazinos un nevajag padomu, iepriekš ļoti labi atbildējuši un nebija problēmu.

Tu Turkey901 04.06.2019

Jebkura uzņēmuma pārstāvis vai vienkārši jebkurš cilvēks var ierasties pie Jums mājās nebrīdinot, cita lieta ir tas, ka Jums nav pienākums ielaist iekšā!
Ja tas būtu krimināli sodāmi, tad sen jau visi babtistu sektanti sēdētu aiz restēm!

An AnaKana 04.06.2019

Paldies par atbildi. Tad tas nav nekas traks. :D Atrisināju jau ar ciemos nācēju par manu problēmu. Vienkārši biju ļoti pārsteigta.

Parāds nav brālis, viss tiks maksāts.

Ni Nils .p 13.07.2019

Mulkibas pedejas ko jus gvelzat seit likums.lv rakstits ka neviens debitors nenaks pie jums uz majam netreboles,tas viss iet caur paradas piedzinas procesu viss