LV RU

Mogo - Scam

Если задерживаете оплату по кредиту (к примеру оплата 550$ в месяц) , требуют за 10 дней оплатить 10% от кредита, к примеру 3,000$. Логично можно предположить что если вы не имеете возможности погасить 550 в определенный срок то соответственно 3,000$ будет фатальным. Далее после неуплаты в 3,000$ вас начинают бомбить звонками и просить сдать автомобиль на плац угрожая открыть криминальное дело. Машина взятая вами в лизинг продаётся за 40% от рыночной стоимости, разницу между ценой продажи и ценой вашей покупки вешают на вас в качестве долга. Узаконенная мошенническая схема.

14.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Mogo Support Pārstāvja atbilde 20.07.2020

Labdien!

Paldies par Jūsu viedokli!

Aicināsim Jūs noteikti sazināties ar AS mogo personīgi, lai precizētu un atkārtoti pārrunātu radušos situāciju un pārliecinātos, ka nav radies kāds pārpratums.

Līdzšinējās AS mogo pastāvēšanas un darbības vesturē neviens no AS mogo transportlīdzekļa finansēšanas līgumiem nav paredzējis un saturējis minētos nosacījumus, proti, ka AS mogo rēķina kavējuma gadījumā, ja kavējums pārsniedz 10 dienas, pieprasītu veikt apmaksu 10% apmērā no aizdevuma summas, tādēiādi lūdzam pārliecināties, vai nav ieviesusies kāda kļūda vai izveidojies pārpratums un noteikti sazināties ar AS mogo.

Jebkuršs kreditors (aizdevējs) patur tiesības kavējuma gadījumā noteikt kavējuma procentu vai līgumsoda piemērošanu, par kuru kreditors informē klientu noslēgtajā līgumā, nosakot, piemēram, kavējuma procentu apmēru par katru kavētu dienu un piemērošanas nosacījumus. Noslēdzot līgumu ir uzskatāms, ka kreditors un klients par minēto kārtību ir vienojušies un aizņēmējs piekritis un apņēmies piemēroto kavējumu segt. Informāciju par kavējuma procentu apmēru un piemērošanas kārtību AS mogo tāpat kā jebkurš cits aizdevējs ir iekļāvis transportlīdzekļa finansēšanas līgumā, un šī informācija ir pieejama visiem mūsu klientiem.

AS mogo transportlīdzekļa finansēšanas līgums ir iekļāvis informāciju, un AS mogo noteiktos gadījumos patur tiesības līgumsaistības izbeigt, taču, ja klients kavējis rēķina apmaksu 10 un vairāk dienas, kavējuma gadījumā AS mogo darbinieki vienmēr sazinās ar klientu, lai pārrunātu kavējuma iemeslus un vienotos par iespējamiem risinājumiem, piemēram, maksājuma pārcelšanu, datuma maiņu un citiem risinājumiem. AS mogo ņem vērā, ka jebkuram mūsu klientam var rasties objektīvs kavējuma iemesls, tādējādi vienmēr tiek meklēti risinājumi, lai klients neskatoties uz radušos situāciju, varētu turpināt lietot iemīļoto auto.

Papildus norādām, kreditors (aizdevējs) tāpat kā jebkura fiziska persona, ir tiesīgs aizstāvēt savas aizskartās tiesības likumā paredzētājā kārtībā un ir tiesīgs vērsties tiesībsargājušajās institūcijās, ja ir radies pamatots tā tiesību aizskārums, piemēram, gadījumos, kad klients ilgstoši neveic maksājumus, atsakās sadarboties, veikt maksājumus un labprātīgi atgriezt nodrošinājumu.

Nodrošinājuma – līzinga priekšmeta (transportlīdzekļa) atgriešanas gadījumā AS mogo nav noteicis vispārēju realizācijas summu vai procentuālu apmēru no tirgus vērtības, kā tiek realizēts atgrieztais nodrošinājums. Nodrošinājuma realizācijas cenu, nosaka esošā tirgus situācija un valdošās tendences transportlīdzekļu pārdošanas tirgū, pirktspēja, tirgus pieprasījums, tranportlīdzekļa tehniskais stāvoklis un potenciālā pircēja gatavība par kādu tas ir gatavs esošo transportlīdzekli pirkt.

Atvainojamies, ja iespējami ir radies kāds pārpratums, tādēļ aicinām noteikti sazinaties ar mums lai atkārtoti pārrunātu radušos jautājumu un pārliecinātos, ka nav radies kāds pārpratums!

Paldies!

Komentāri (1)

NeWVeL 14.07.2020

100%

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes