www.sudzibas.lv Mogo Krāpšana

Mogo - Krāpšana

Nepamatotas summas klāt rikiņām un nepareizi atsūtīti rēķini, kas ir zemāki neka patiesība, lai veidotos paradi maksājot. Zvanot viņiem sauc nepareizas summas un kad pienāk nākošais mēnesis ir parādi. Piemērs ir tāds šomēnes. Atnāca ka viņi pagarinās okta kas ir 45 euro. Sazvanījos pārjautāju. Viņi teica ka pieliks to sumu rēķinam. Kas notiek tālāk, notiek tas ka nau pielikts 45 bet 16 euro. Tad tas nozīme nākoša rēķina man būs tekošais rēķins un + 29 rēķinā kavējumā nauda+ 29 euro kavējuma nauda uz pirmo dienu un mēs skaitīsim parejas dienas un ja ar viņiem sazvanās viņi Saka ka viņi ir pielikusi rikiņām 45. Vet patiesība ir tikai 16 un beigas Saka ka sajaukusi. Bet sods tā pat būs jāmaksā.

01.11.2020

Atbilde no Mogo Support Pārstāvja atbilde 28.12.2020

Labdien,
Atvainojamies, ka ir radusies šāda situācija, tomēr, aicinām sazināties ar mums rakstot uz e-pastu [email protected], norādot visu nepieciešamo informāciju par Jums un Jūsu līgumu, lai varam šo lietu izskatīt un sniegt ieskatu no mūsu puses. Pašlaik nevaram komentēt neko sīkāk, pirms neesam apskatījuši visas šīs lietas detaļas.
Mums ir svarīgi, lai mūsu klienti ir apmierināti, tāpēc ļoti ceram, ka ar mums sazināsieties.
Jauku dienu vēlot,
Jūsu MOGO

E

Joe Rogans👽 01.11.2020

Tad labāk no radiniekiem aizņemties naudu, nevis no Mogo aizņemies 1000€ atdod 3000€

J Jay Kay 01.11.2020

pieraksties un saņem 10€ !

tālāk pelni ap 70€ dienā!