www.sudzibas.lv Mogo Mahinācija

Mogo - Mahinācija

Pat nezinu ko teikt, mesli normāli uzmeta mani par 4000 gadu un 5 mēnešus maksāju man pasaka kad es tikai īres naudu maksāju esmu jauns klients nezināju kad mahinācija ir pret visiem. Es redzu kad viniem biznes aug un augs, jo ir cilvēki kuri tiek apisti, krc ko gribu teikt, nafig to iestādi, ja iesi un ņemsi mašīnu viņi teiks kad nav mogo, bet pēctam redzēsiet kad aiz muguras mogo ņem un draž jūs.

13.07.2020

Atbilde no Mogo Support Pārstāvja atbilde 20.07.2020

Labdien,
Atvainojamies, taču pēc Jūsu apraksta līdz galam neizprotam, par ko ir sūdzība. Lūdzam sazināties ar mūsu klientu apkalpošanu, lai izrunātu esošo situāciju!
Telefona numurs 66900900.

Ar cieņu,
Zane no Mogo.

V vitols 13.07.2020

Ja tu pats pirms ņem kredītu nelasi līgumu, nerēķini procentus, tad mēs te nevaram neko palīdzēt.

T Taisnīgums99 13.07.2020

Turkey901 un vitols jus pashi tadi esat. Neizlasiet lidz galam un neko isti nesaprotat.

Tas nav ne kredits, ne lizings, bet gan noma-renti.

T Taisnīgums99 13.07.2020

Cilveeks nomaa mashinu, bet nesaprot, ka maksaa tikai par nomu un ka beigaas tas auto nav "vinja".

ramona 14.07.2020

Sen jau zināms, ka pie Mogo auto ņemt nevajag. Ļoti dārgi. Un ko uzbrauc citiem? Pats neesi izlasījis lidz galam un tagad čīkst kā maza meitene!