LV RU
www.sudzibas.lv Mogo Krāpšana

Mogo - Krāpšana

Labdien. Cilvēku uzmanības pievēršana vēlos sniegt savu sūdzību.
2017. Gada februārī paņēmu auto kredītā caur as, mogo. Katru mēnesi cītīgi maksāju, nu varbūt ar pāris dienu aizkavēšanos jo skaitīju no ārzemju konta. Bet stāsts nav par to. Pagājušā gada sākumā radās mazas aizķeršanās ar naudām. Labi pašā vaina ka tā. Zvanu cilvēcīgi un saku ka naudu šomēnes nevarēšu samaksāt un nākošo mēnesi lai skaitā par 2 mēnešiem kopā. Operatore sāka man skaitīt cik tie procenti būs par kavējumu un galā sanāk ka dabūju nepilnus 50eiro vairāk samaksāt. Piekrītu un vienojos. Pienāk nākamais mēnesis zvanu pirms noteiktā datuma ar lūgumu atsūtīt uz epastu rēķinu par noteikto periodu (kas ir mazāks par norunāto) , šī tur skaitā, saka ai jums jāatjauno līgums jo ir lauzts. Prasu cik summa kopā, man atbild 570eiro, kaut gan par 2 mēnešiem rēķins bez soda proc ir 260eiro. Auto bija iznīcināts un nebija braucams, sāku ka man tāda nauda nav ko maksāt. Viņa lika atgriezt auto rīgā uz mogo placī. Nepiekrītu. Beidzu sarunu.
Paiet nedēļa un zvana kkāds evakuatorists, (ja tu šo lasi tad pazvani man vēlreiz un satiksimies) šis prasa nu varbūt ja auto ir cietis avārija tad viņš var atbraukt novērtēt ko varam detaļas atdot, un tādā veidā kaut ko dzēst no parāda, es piekrītu un sāku ka 2 nedēļas vēl esmu lv un var atbraukt apskatīt, nosūtu adresi un gaidu, neatbrauca. Pēc mēneša zvana mogo, jūsu auto ir realizēts un jums parāds palicis 1800eiro. Prasu ka tas saprotams. Šī skaidro ka no adreses tas krāns aizbraucis savācis auto un rīgā ir pārdots. Prasu cik novērtēja, šī man 130eiro. Es paliku bez vārdiem.
Visā kopumā tas krāns nozaga manu mašīnu, nodeva lūžņos un man par to vēl jāmaksā.
Pietam kad auto bija nozagts, viņa man pateica ka līguma atjaunošanai janvārī man 570e vieta bija jāsamaksā tie 260.
Ne uzticaties tam kantorim, viņi nav pretim nākoši. Un naudu jums arī appisēji ne atdošu kamēr mana sasistā mašīna nebūs tur no kurienes viņu nozagtā.

Atbilde no Mogo Support Pārstāvja atbilde 20.02.2020

Labdien!
Saprotams, ka dzīvē var rasties dažādi sarežģījumi, taču, radušies sarežģījumi neatbrīvo no atbilstošas līguma izpildes pienākuma kā arī neuzliek pienākumu citiem Jūs no saistībām atbrīvot vai arī paredzēt kādus speciālus atvieglojumus! Pirms līguma noslēgšanas ir rūpīgi jāizvērtē savas iespējas saistības apmaksāt!
Diemžēl, Jūs būtiski kavējāt rēķinu apmaksu, tādējādi saskaņā ar noslēgtā līguma nosacījumiem tas tika lauzts! Atgādinām, ka saskaņā ar līguma 16.3. punktu AS mogo ir tiesīgs, rakstiski informējot, vienpusēji atkāpties no Līguma, Līzinga ņēmējs pilnībā vai daļēji nav veicis termiņā Līgumā vai Mogo rēķinā/paziņojumā par ikmēneša maksājumu noteikto maksājumu vai tā daļu un kavējums ilgst 10 (desmit) dienas. Savukārt līguma 16.4. punktā paredzēts, ka AS mogo vienpusējas atkāpšanās gadījumā Līzinga ņēmējam ir pienākums nekavējoties pēc Mogo pieprasījuma nodot Transportlīdzekli Mogo vai tās pilnvarotai persona.
Ja AS mogo darbinieks Jums ir norādījis, ka transportlīdzeklis jāatgriež, Jums jārīkojas atbilstoši šai darbinieka norādei.
Līdz līguma pilnīgai izpildei transportlīdzekļa īpašnieks ir AS mogo un tā kā Jūs darbinieka aicinājumu atgriezt transportlīdzekli neievērojāt, tika nosūtīts evakuators transportlīdzekļa atsavināšanai un nogādāšanai AS mogo. Jūsu gadījumā nav tikusi īstenota transportlīdzekļa zādzība, bet gan AS mogo pilnvarots darbinieks ir veicis transportlīdzekļa atsavināšanu un pēcāk veikta tā realizācija, lai samazinātu Jūsu saistību apmēru.
Saskaņā ar līguma 16.6. punktu, ja līguma darbība tiek izbeigta pirms termiņa vai Mogo vienpusēji atkāpjas no Līguma (izņemot Vispārējo noteikumu 16.3.3.p. noteiktos gadījumus), AS mogo ir tiesīgs pārdot Transportlīdzekli par brīvu cenu. No Transportlīdzekļa pārdošanas iegūtie līdzekļi tiek novirzīti Līzinga ņēmēja saistību izpildei un ar Transportlīdzekļa pārņemšanu, trūkumu vai bojājumu novēršanu un pārdošanu saistīto izdevumu dzēšanai.
Noslēdzot līgumu, aicinām vienmēr rūpīgi iepazīties ar līguma nosacījumiem un tā būtību, tādējādi izvairoties no iespējamiem nepatīkamiem starpgadījumiem.

Veiksmīgu dienu vēlot,
Zane no mogo!

Komentāri (3)

NeWVeL 23.01.2020

diemzel uz to vinem vis ir aprekinats. Masina nav nozagta; Jus esat turetais bet mogo ipasnieks,,,,,Diemzel bus jamaksa vinem tas viss likuma ir aprakstits. Jus neesat tads pirmajs

NeWVeL 23.01.2020

kada bija masina un pa cik nemat pie vinem?

D Davis Simsons 19.04.2020

Zane no Mogo
Izošņājot situāciju varējāt pārvākties dziļāk s ierakstītājs sarunās un publicēt to kā jūs iedzināt mani šajā nepatīkama jā situācijā.
Gribējāt apčakarēt uz naudām, netēlojiet gudru un nerakstat līguma punktus kurus zinu.
Reketieri, izdomāja kā cilvēku iedzīt parādā, saucot pa telefonu astronomiskas summas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes