Mogo - Parāds

Labvakar. Man tāds jautājums. Paņemu mašīnu kredīta par 3500. Ir jādot 13000. Especially splāvu un beidzu maksāt. Mašīnu atņēma un paliku 2000 parādā un jau gadu nemaksāju. Un ir jautājums. Vai viņi var vērsties pie tiesas izpildītājas un ņemt no manis naudu?

11.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Mogo Support Pārstāvja atbilde 20.02.2020

Labdien!
Katrs gadījums un līgums ir savādāks, precīzi Jūsu gadījumu varam izskatīt ja sazināsieties ar mums zvanot +371 66 900 900. Aicinām sazināties ar mums privāti un visu izrunāt, lai varam vienoties un atrisināt situāciju.
Lai situācija nepasliktinātos, lūdzam ņemt vērā:
CL 1587.pants paredz, ka tiesīgi noslēgts līgums uzliek līdzējam pienākumu izpildīt apsolīto, un ne darījuma sevišķais smagums, ne arī vēlāk radušās izpildīšanas grūtības nedod vienai pusei tiesību atkāpties no līguma, kaut arī atlīdzinot otrai zaudējumus.
Tādējādi saprotams, ka Jums ir pienākums izpildīt līguma nosacījumus atbilstoši noslēgtajam līgumam, ieskaitot parāda apmaksu gadījumos, kad transportlīdzeklis AS mogo ticis atgriezts un pecāk realizēts!
Parāda nesamaksāšanās gadījumā, AS mogo ir tiesības vērsties ar prasību Tiesā par parāda piedziņu kā arī radīto zaudējumu atlīdzību! Šeit vēlamies norādīt, ka tiesu sprieduma ietvaros saistības var būtiski palielināties.
CL. 1779.pants paredz, ka katram ir pienākums atlīdzināt zaudējumus, ko viņš ar savu darbību vai bezdarbību nodarījis.
Ja tiesas sprieduma ietvaros parāds netiek apmaksāts labprātīgi, tas tiek nodots zvērināta tiesu izpildītāja kompetencē, lai īstenotu parāda piespiedu piedziņu. Atgādinām, ka tiesu izpildītāja amata darbībās rodas papildus izdevumi – valsts nodevas apmaksas pienākums, ar zvērinātu tiesu izpildītāju darba atlīdzību
un ar amata darbību saistīto izdevumu apmaksas pienākums.
Aicinām esošās saistības kārtot labprātīgi un godprātīgi, tādējādi parāda apmaksas procesā Jums neradīsies papildus izmaksas.

Veiksmīgu dienu vēlot,
Zane no mogo!

S

Komentāri (12)

Zelda 11.02.2020

Nu nopietni? Likumiski var un darīs. Sākumā varbūt parādu piedziņa, kur piedāvās kādu grafiku, pēc Jūsu iespējām maksāt. Ja nesadarbosieties, varbūt pāris mēnešus neko vēl neatvilks. Tad tiesa, kur summa uzaugs. Minimālo algu atstās uz konta, visu pārējo noraus. Ja ir vairāki konti, tad vienā atstās minimālo, no pārējiem visu. Ja kaut kas pieder, nekustamais vai kas, var atņemt, pārdot. Tas nav 300 eiro ātrais kredīts, kur var muļļāties un varbūt gadiem neko ar varu nepaņems,bet Mogo rīkojas gan.

Zelda 11.02.2020

Parāds nekur nepazudīs. Pat, ja gadu esat izvairījies.

N Noboby 11.02.2020

Tev tas jautājums, tāpēc lai varētu atrast veidu kā nemaksāt to ko parādā esi kādam? Ja nevarēji atļauties, kāpēc aizņemies? Atbildi par savām darbībām nevis centies izlīst no atbildības kā glums zutis

Работяга 11.02.2020

varat ka darbadevejs uzsakt maksatnespeju processu!

NeWVeL 12.02.2020

Bus jamaksa. Un vel bus soda nauda un par tiesu ari

V vitols 12.02.2020

Vai tad tu pirms ņēmi neiepazinies ar Līguma noteikumiem?
Es tev iesaku konsultēties tagad patērētāju aizsardzības centrā!

V vitols 12.02.2020

Atbildot uz tavu jautājumu viņi visticamāk griezīsies tiesā, teorētiski labāk būtu bez tiesas jo šajā gadījūmā tev radīsies lieki papildizdevumi, kā jau minēju iesaku konsultēties patērētāju tiesību aizsardzības centrā!

A Artūrs Dante 12.02.2020

Pilnībā pareizi dari, ka nemaksā tiem augļotājiem.
Uzskatu, ka būs tikai civiltiesas pieprasījums, kuru atcelt ir tikpat viegli kā pieteikt.
Mūsu valstī ir likums, ka maksimālā summa ir pamatparāds *2, attiecīgi, ja jau esi ko maksājis tad viņiem tiesā vērsties nav nekāda jēga.
Un kā es ciest nevaru šitos liekuļus, kas atbalsta augļotājus, variet savu viedokli izteikt saviem draugiem, mammai, bērniem u.t.t., nevis grūtībās nonākušam cilvēkam, kas beidzot aptver krāpniecisko procentu apmērus.

⛔️ 12.02.2020

Labāk mūc prom no Latvijas! Mūc!

BondsBonds 13.02.2020

Ja skolā skaitīt neiemācija, tad dzīve iemācīja. #Upura mentalitāte /kurš parakstījās TIKAI uz 2% mēnesī?

latvietis7 13.02.2020

es visur panemu kreditus 18 gados un lizingus, stradaju neoficiali celtnieciba, neko man nevar atnemt.

Steroidman 04.03.2020

Un atkal salasījušies augļotāju atbalstītāji tādi līdēji kā Nobody,bonds un pārējais gaiļu bars.Vecīt liec nikolaju tam Mogo nemaksā neko.Ja Tiesa arī būs tāpat Tas būs daudz lētāk un izdevīgāk.Bet Man ir aizdomas ka Tiesas nemaz nebūs.Forumos lasīt komentārus un prasīt padomus neiesaku jo Tur pārsvarā komentē augļotāju algototie gailīši.Palasi civillikumu un Tev atvērsies acis.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes