www.sudzibas.lv Mogo Pārdedzināts motors

Mogo vai Renti - Pārdedzināts motors

Sveiki,nopirku mašīnu pēc nopirkšanas braucu uz servisu lai novērtētu viss ok mašīna strādā un rūc kā vaig pēc starpgadījuma ar policiju mašīna tika nogādāta uz placi pastāvēja mazāk kā 2 nedēļas ,bet pirms tam runāju ar cilvēku no mogo vai Rentī uzņēmuma kas mašīnu nogādāja uz placi runājot aizķēros ar pārmetumiem teicu ja mašīnu neatdos tad nemaksāšu varat paturēt viņš sāka braukt augumā par to ka būs jāmaksā mašīnas bojājumi ko pēc pirkšanas izraisīju,atkārtošu to ka mašīna gāja kā bitīte nu lūk tad kad es viņu dabuju atpakaļ sākumā negribēja pielekt tas ir dīzelis saprotams labi iedarbināju sāka motors lēkāt un bija graboņa ar smirdoņu braucot arā mašīnai nebija jaudas domājām nostāvējusies un pabrauks aizies nekā aizbraucām uz servisu pa ceļam motors sāka dūmot servisa vērtējums bija motora pārdedzināšana kas izraisīts tīši prāt un galvenais ko man pateica ka to nevar dabūt gatavu pēc 2 nedēļu stāvēšanas ja mašīna pirms tam gāja labi īsti nezinu ko iesākt jo naudu kā suņi ēd

E

E ElkWenn 07.06.2019

Mogo vai Rentī

S Sebeks 15.07.2019

Renti ir krāpnieki un izspiedēji

C critical thinker 08.06.2019

izskatās, ka zini, ka ir tāds komats. nu, tas jocīgais āķitis. pačukstēšu, ka tas ir jālieto daudz biežāk, lai varētu saprast, ko tu ar šo nepārtrauktā teksta blāķi gribēji pateikt.

E ElkWenn 10.06.2019

Nelien citu darīšanāš, teksts nav domāts zīdaiņiem.
Internetā domā ka varonis, dzīvē nekas, un to es apgalvoju jo zinu, ja domā atrast labumu, iesaku paskatīties pamperī kad maini to.

RAMONA👀 08.06.2019

Jūs ko sapratāt? Es nē.

E ElkWenn 10.06.2019

Papagailim ir labi būt, man viņos patīk mazās smedzenes, kas tik visu atkārto, ja man būtu vajadīgs papagailis tu ar savām poda smadzenēm noderētu.

X xctaps 10.06.2019

Kārtējais neizglītotais paņēmis "papagaiļiem" domāto mogo un tagad brēc, ka naudu kā suņi ēd :))

NeWVeL 12.06.2019

Какие наркотики вы употребляете ?

V Vjaceslav Bogdanov 29.06.2019

У меня машина умерла через 40 км после покупки. Движок был перегрет 100%. Обожаю renti. И продавцов которые это впаривают. Ещё встретимся друзья

V Vjaceslav Bogdanov 02.07.2019

Свою машину отогнал обратно в сервис продавца. Без лишних вопросов обещают всё отремонтировать.