www.sudzibas.lv Tolmets Laba pieredze

Tolmets - Laba pieredze

Dažus mēnešus esmu meklējusi, kam nodot savu auto. Daudzas autokapsētas un tolmetu noskatījos, bet ir tik daudz sūdzību internetā un dažiem arī lursoftā nepatīkamie skati. Tad pāris dienas atpakaļ ieskatījos lursoftā un sapratu, ka ar tolmetu problēmu nu jau noteikti nebūs. Aizvakar viņiem piezvanīju, vakar mašīnu savāca jauks darbinieks, šodien nauda jau kontā! Vakar arī csdd sistēmā manas mašīnas vairs nebija. Nekur pašai nebija jābrauc, dokumentu saņēmu uzreiz. Nu ļoti, ļoti operatīvi! Laba pieredze!

07.06.2019

Ak

Tu Turkey901 07.06.2019

Kāpēc Jūs mums to stāstāt?!
Viņiem ir epasts un telefona numurs mājaslapā, varat piezvanīt vai uzrakstīt, un izkratīt sirdi!

Ak akirta 07.06.2019

Jūsu tekstu var pievienot jebkurai atsauksmei šajā lapā. Nezināju, ka kaut kādam turkey parādījušās tiesības aizliegt rakstīt te atsauksmes un vēl norādīt, kā un kur to labāk darīt.

Tu Turkey901 07.06.2019

Kādā sinonīmu vārdnīcā sūdzība nozīmē atsauksme?
Iespējams, Jūs nezinat definīciju vārdam sūdzība?
Jā, var katrai atsauksmei pievienot šo, jo šis nav atsauksmju portāls.

Ak akirta 07.06.2019

Šeit arī nav portāls, kur visi, kam pagadās, var rakstīt cieņu aizskarošos tekstus. Esmu izlasījusi Jūsu komentārus, esat gan dikti zinošs par visu un par visiem...

Ak akirta 07.06.2019

Aplauzienam varat padziļināti izpētīt lapu sudzibas.lv. Sūdzībām un atsauksmēm ir domāta šī lapa.

Sa sandis 07.06.2019

akirta - viņš te ir "štata plaša profila speciālists" ar pastāvīgu bezmaksas padomdevēja visziņa statusu

Tu Turkey901 07.06.2019

Un Sandis ir šī portāla, laikam jau ceturtais absolūti bezjēdzīgs komentārs, būsiet pazīstami!

Ventilators 07.06.2019

1. Atvēru google
2. Randomā paņēmu sešus uzņēmumus
3. Nav nevienam sūdzību
4. Pieci no tiem lursoftā viss normāli, bet vienam ir problēmiņas

Comon..
Ieteiku būt aktīvam un turpmāk darboties šeit pret visiem mīļajiem www[dot]labsserviss[dot]lv

Ak akirta 07.06.2019

Tā ir sūdzību un atsauksmju lapa!

Sūdzības un atsauksmes!