Reitings Apģērbs

Nursace
Denim Dream
United colors of Benetton
Ozonee.lv
Apģērbi un apavi visai ģimenei
Mans drēbju skapis
Sofii modes istabiņa
R & E Sport
Šokolāde veikals

Clean Control - испорченное свадебное платье

испорченное свадебное платье Добрый вечер! Несколько недель назад отнесла в химчистку Clean Control на Mukusalas 73 своё совершенно новое,купленное в салоне, свадебное платье,у которого после мероприятия был очень грязный шлейф.Хотелось,чтобы оно вновь "заблестало" чистотой.В результате я очень сильно пожалела о содеянном. Платье слитное (корсет с юбкой),к которому спереди,на протяжении всей длины,были ПРИШИТЫ рюши со стразами.Именно пришиты,а не приклеены.Приёмщица сказала,что после чистки много страз может отвалиться и...

veikals Jansons - некачественные товары

некачественные товары Уважаемые покупатели, а точнее те кто хочет приобрести костюмы, куртки, галстуки и др. мужские аксессуары. Расскажу о случае, который произошел в торговом центре Домина в магазине мужской одежды Jansons. Купили мужу кожаную куртку, через месяц она стала рваться вдоль швов. Приехали в магазин. Нас попросили сдать куртку и ЧЕК! Обещая вернуть деньги незамедлительно. Продавец убеждала, что все можно решить полюбовно. только чек отдайте. Мы конечно на это не повелись. Тогда нам прямым текстом...

F Fly 18.09.2012

Rezerved - apģērbs

Ļoti nekvalitatīvas preces par lielām cenām! Jau otrai žaketei odere izdila pēc mēneša nēsāšanas! Visas vīles jāpāršuj! Noteikti iesaku saglabāt čekus un nest atpakaļ. Par tādām precēm vairāk par 10 ls nevar maksāt! Un arī tā ir nauda.

K kateK 17.09.2012

Reserved - slikta apkalpošana

slikta apkalpošana Biju kādu laiku atpakaļ T/c Domina Reserved veikalā... Veikalā pārdevēji atsakās pārdot preci, kas bija uzvilkta uz manekena... It kā vieņiem nav tiesības to darīt.... Visos veikalos to dara, bet viņi nevar. Tas ir kaut kāds murgs!

E Emma 16.09.2012
Komentāri 4 Apģērbs

Olimpia, Colloseum - Kratīšana!

Kratīšana! Piemēriju pāris džemperīšus un vīlusies par biksēm, kuru izmērs nav pieejams, devos tālāk. Pa ceļam uz pusdienām iegāju vel pāris veikalos . Turpinot ceļu uz sporta zāli, mani apstādināja sargs, sakot, ka man jādodas līdzi(Kur palika elemetārās pieklājības frāzes – vai Jūs nebūtu tik laipna un nedotos man līdzi?). Tad nu abi arī gājām. Ne par ko nesatraucos, tas ir viņu darbs, ja ir aizdomas, tad jārīkojas. Iegājām šajā kordoram līdzīgajā telpā un gaidijām meiteni no Colloseum veikala. Kad...

K kasnotiek 13.09.2012

BERKONTI - berkonti

Nesen tur gribēju nopirkt kleitu. Kleita bija ļoti skaista, bet nebija mana izmēra veikalā. Man sacīja, ka mans izmērs esot viņu veikalā t/c "Domina". Speciāli braucu uz turieni, bet arī tur man vajadzīgais izmērs jau bija nopirkts!!! Uzskatu, ka tas varētu būt labāk organizēts. Tas nav labi, ja klientus dzenā pa pilsētu! Bet kopumā viss labi.

S saulux79 12.09.2012
Komentāri 2 Apģērbs

Uzvelckreklu.lv - neatsuuta to ko prasa,un par ko samaksaa!

neatsuuta to ko prasa,un par ko samaksaa! Pasuutiiju dzemperiiti ar apdruku,pirmais jau tas ka apdruka galiigi garaam,un otrs saneemu ne to ko biju pasuutiijusi,atsuutiija kkaadu poltraku nevis to ko pasuutiiju,bildes maldina!Daavanu maisins pat bija citaadaaks nekaa pasuutiiju,kaads daavanu maisinjs kartona kastiitee ielikts!Baigi viilusies esmu,nekad vairs pie vinjiem nesuutiisu!

K kikiii 11.09.2012

BERKONTI - Par veikalu

Visu laiku tur iepērkos, neko sliktu pateikt nevar!!

Z zilite 11.09.2012

SIA VERTINO - Kvalitāte un attieksme

NEKĀDĀ gadījumā nepasūtiet SIA VERTINO skolas formas. Drausmīga kvalitāte, drausmīga attieksme, un liela kavēšanās ar formu piegādi. Rupja attieksme. Kad zvanu, lai uzzinātu kad beidzot būs formas atvestas, par ko jau jūnijā tika samaksāts, saka ka nezin.. tagad jau vairs uz zvaniem neatbild, uz e pastiem arī.. vispār diez gan jautri.. bikses jau pēc nedēļas savēlušās, nemaz nerunājot par vesti. Cenas mistiskas, kvalitāte briesmīga!! IZVĒLATIES CITU FIRMU!!!

B bane 11.09.2012

SIA "VERTINO" / skolas formas - Sūdzība

SIA Vertino jau kuro gadu piegādā mūsu skolai formas un ar katru gadu kvalitāte krītas. Pirmajos gados skolas formas savēlās jau pēc dažām mazgāšanas reizēm, bet tas vēl bija pieciešams. Galu galā, pieliekot pūles, savēlušos bumbuļus var noņemt. Punktu pacietībai pielika šī gada forma, kurai vīles sāka irt jau pēc 2 vilkšanas reizēm. Šis situācijas risināšanai vēlējos sazvanīt firmu, bet lieki piebilst, ka firma nav sazvanāma. Kādas problēmas sašūt izirušās vīles? Nekādas. Bet ja pērk formu par diezgan lielu naudu, tad ir vēlēšanās saņemt pretī kvalitāti, nevis formu kas neturas kopā.

Kāzu salons "Amelija" - līgavas kleita

Nākamās līgavas! Esiet uzmanīgas, izvēloties salonu, kurā šūsiet sev kleitu! Salona "Amelija" mājas lapā redzami brīnišķīgi kleitu modeļi. Taču pēc šā salona šuvēju darba kleitu nav iespējams uzvilkt viena iemesla dēļ- baltā līgavas kleita ir netīra. Protams, kam negadās- varbūt šuvējai nebija iespējas nomazgāt rokas pirms darba, taču no salona puses gribētos sagaidīt atvainošanos un savas kļūdas labojumu- ķīmisko tīrītavu. Mūsu gadījumā līgava pati nesa kleitu tīrīt, lai savā kāzu dienā...

S silvuks 01.09.2012
Komentāri 4 Apģērbs

Bebmi - Хамское отнотношение!

Ужасный магазин и продавшицы хамки! Как будто с базара. Не кому не советую туда ходить. Поберегите свои нервы

M mimimi 31.08.2012

Clean Control - Неприветливость

Неприветливость Отвратительно отношение сотрудника. Фраза "молодой человек, давайте быстрее решайте, мне работать надо" убила.

A as-zarja 30.08.2012

Olita Danilova - atverskapi

Pasūtīju kleitu un jaku, samaksāju par visu Ls 17 - un viss, klusums!!! Uzmanaties no Olitas Danilovas (sūtīju no www.atverskapi.lv). Gaidu jau no jūlija, un diez vai jau saņemšu.

M marina_o 28.08.2012

veikals Albatross - slikta apkalposana

Pardevejas vienkarsi bezkaunigas: man patika kleita, gribeju laikot, man pateica, ka man deres 40. izmers un kad es teicu, ka 40. bus pa lielu, man teica, ka esmu parak resna prieks 38.izmera. Galu gala, 38.izmers man dereja, bet kleitu nepirku, jo pec tadiem komplimentiem kaut ka vairs negribejas. Nozeloju, ka negaju sudzeties.

K Kurkuma 27.08.2012

Piazza Italia - apkalpošna pie kases

Cik profesionāli un atsaucīgi pārdevēji - konsultanti , kas tiešam pārzin savu darbu , tik pilnīga diletante kasiere Anna sagrauj kompānijas tēlu ar savu nekompetenci ( rindā 3 cilvēki , bet nezin kādā secībā būtu jāapkalpo .... es saprastu ja 15 cilvēku stāvētu rindā bet tikai " trīs " !!!! ) ... viņa varētu strādāt padomju laika gastronomā !!! vai tiešam kompānijai ir izdevīgi zaudēt maksātspējīgus klientus dēļ tā ? kāpēc visos pārējos veikalos kasieri kā kasieri apkalpo rindas kārtībā un man...

Apdrukas Darbnica, Sigulda, T/C Šokolade - Pakalpojums

Sveiki visiem. Velos pastastit savu stastu par to, kā es aizgaju uz apdrukas darbnicu uzdrukat t-kreklam savu logotipu. Vienā jaukā dienā devos uz šokolādi uztaisit sev druku. Apkalpošana bija diezgan laba, pielagojam izmērus un nakamajā dienā to kreklu izņēmu, samaksajot 12Ls. Pec 2 dienu nesašanas izdomāju ka vajag izmazgāt. Mazgāju remdenā udenī ar ziepem, iepriekš kreklu izgriežot uz kreiso pusi. Zimejuma vietu nebiju aizticis vispar. Izskalojot akurati izkarinaju ara uz striķa...

N nikwinter 17.08.2012

Europas Apavi t/c Galereja Riga - Plahoe ka4estvo

Kupil v Euros Apavi muzskie tufli marki Lorenco , po skidki za 29 LS , tuflii na pervij vzglad o4en krasivie , no posle togo ka ja odel odin raz i popal pod dozd, ETO UZOS!!!!!!!!!!!!!! u nih ves kabluk potreskalsa , rasklejalsa kr4 vase preslos pokupat super klej i kleet ih! NELZA POKUPAT V ETOM MAGAZINE NI4EGOOOOOOOO , U NIH KA4ESTVO PROSTO UZASNOEEEEE!!!!!!!! KAK TAQK MOZNO PRODAVAT V ETOM MAGAZINE ZA TAKEI DENGI OBUV i s takim uzasnim ka4estvom!!! JA BI NALOZIL STRAF NA TAKIH NE 4ESTNIH PROIZVADITELEJ!!!!!! da i personal v magazine ne o4en privetlivij!!!!!!!

T Travolta 16.08.2012

Ķīmiskā Tīrītava Gaiļezers - tirisana

Aiznesu uz so Gailezera tiritavu baltu jaku,atpakal dabuju tadu pasu plus vel netirumi,un turklat jaka bija speciali burzita,bet atpakal no tiritavas dabuju izgludinatu,kura tagad izskataas pretiigi, paldies laipnajam meistaram no tiritavas. Fuj serviss.

B biete 15.08.2012

Swarovski - Attieksme

Attieksme Oбщаться там никто не умеет. Скажу точнее про магазин, который находится в спице, там вообще никогда никто не здоровается, не проявляют инициативу что либо показать, рассказать, всё надо выпрашивать. Запомнила продавщицу по имени Аделина, зачем таких вообще держать, которые абсолютно не умеют общаться с клиентами и делают такое лицо будто ее принуждают выполнять обязанности и предлагает приобрести не красивое изделие, причем за не маленькие деньги, а дешевку какую-то.

A Atbalsts 09.08.2012