www.sudzibas.lv Optika Metropole Brāķētas saulesbrilles (vairākas)

Optika Metropole - Brāķētas saulesbrilles (vairākas)

Nolēmu nopirkt polarizētas saulesbrilles. Piebildīšu, ka redze nesen pārbaudīta un ir ideālā kārtībā.
Salonā baigās atlaides visam 50%, nopirku polarizētas pa 13Ls. Izejot ārā uzreiz parādījās attēla kropļojumi: gar malām it kā bedres uz ceļa, arī attālums izskatījās cits. Acis tā kā saspringst. Nolēmu, ka pie brillēm jāpierod, tomēr polarizētas lēcas..
Nākamajā dienā bija stunda jābrauc pie stūres, saule spīd, uzvelk brilles. Bet acis uzreiz saspringst un kaut kā sašķiebjas, sajūta kā vecmāmiņas brillēs. Pēc stundas jau šausmīgi sāka sāpēt galva, acis no saspringuma raustās un grūti uz ceļa fokusēties, gandrīz avārijā nokļuvu. Arī bez brillēm kļuva slikta redze uz kādu pus stundu. Nolēmu atdot atpakaļ. Salons bez iesnieguma piekrita apmainīt. Runāja protams, ka man varbūt kaut kas ar redzi ne tā. Pēc tam paši uz sava parasto briļļu aparāta konstatēja, ka brillēm ir arī dioptrijas kaut kādas (parastām saulesbrillēm!).
Tagad vēl teica ka šītās neesot polarizētas. Es jautāju kā tā, es tak pirku polarizētas. Pārdevēja saka ka nav. Pārbaudām uz testu - zīmējums parādās. Tā saka ka šitās vienalga nekādi nevarot būt polarizētas.
Nu ņemu citas. Mērīju 40 minūtes, gandrīz visas kropļo attēlu, nu piemaksāju vēl 20Ls par brillēm (īstā cena it kā 68Ls bet atlaide 50%), firma arī laba - Polar, kurām nu attēls neatšķīrās ar vai bez, vēl maciņš komplektā, salvetīte. Baigi forši, tagad būs "brenda" brilles!

W