www.sudzibas.lv Optika Metropole Speciālista nekkmpetence

Optika Metropole - Speciālista nekkmpetence

Labdien,
Vēlos izteikt pretenziju par starpgadījumu 25.02. Optikā Metropole Jelgavā , Driksas ielā 4. Vēlējos izmērīt acu spiedienu pie optometrista. Ieprikš piezvanīju un precizēju, vai šodien ir iespējams saņemt šādu pakalpojumu uz ko saņēmu apstiprinošu atbildi. Ierados attiecīgajā optikas salonā, un optometriste sāka mērīt spiedienu - tika veikti daudzi neveikli mērījumi, līdz beidzot optometriste paziņoja, ka viņai trīc rokas un viņa ar šo aparātu neprot veikt mērījumus. Man ir divi jautājumi: kāpēc iepriekš piezvanot saņēmu apstiprinošu atbildi, ka pakalpojums tiek sniegts attiecīgajā datumā (īpaši braucu uz šo optiku), kāpēc optometriste sāka veikt mērījumus, ja neprot vai nevar rīkoties ar šo aparātu. Ja darbinieks nav kompitents tad nevajadzētu sniegt pakalpojumu. Gaidīšu situācijas skaidrojumu.

K

donna b 11.03.2017

Nu un ko, sagaidiji kaut ko?

O Optika Metropole 13.03.2017

Labdien!
Paldies, ka sniedzat savu skatījumu par Optika Metropole salona darbību. Pateicoties Jums mēs pilnveidojam savu klientu apkalpošanas servisu un kompetenci. Lūdzu sazinieties ar mums, lai personīgi varētu atrisināt radušos situāciju.

Kontaktinformācija saziņai:
Reģionālais vadītājs Jānis [slēpt]@optikametropole.lv
tālr. 29268863

K Karola Panke 14.03.2017

Labdien,

Vēlos sniegt komentāru par šo situāciju no optometristu puses. Konkrētajā datumā mūsu filiāles pastāvīgais optometrists slimoja un tika noorganizēts speciālists no citas filiāles. Vēlos informēt, ka ir dažādi acs spiediena mērīšanas aparāti, kas atšķiras arī mūsu filiālēs un šajā gadījumā konkrētais optometrists nebija informēts par aparatūras atšķirībām.

Mūsu filiāles pastāvīgie optometristi vienmēr ir piedāvājuši un joprojām piedāvā kvalitatīvu šī pakalpojuma sniegšanu Optika Metropole salonā Jelgavā, Driksas ielā 4. Aicinām ar mums sazināties un vienoties par laiku, kad mūsu speciālisti Jums veiks acs spiediena mērījumu un redzes pārbaudi bez maksas.

Optika Metropole
Jelgava, Driksas iela 4 (t/c Pilsētas Pasāža)
mob.: [slēpt]@optikametropole.lv

Ar cieņu,
Optika Metropole optometriste,
Karola Panke

E EG 11.09.2020

Veicu redzes pārbaudi un briļļu iegādi Optika Metropole. Beigās izrādījās, ka optometrists receptē sajauca + ar -. Ņemot vērā to, ka pie redzes pārbaudes man bija teikts kā sākumā varbūt neērti lietot brilles kā tikko saņēmu brilles, uzliku un sēdos pie stūres. Rezultātā dabūju ceļu satiksmes negadījumu. Optika Metropole ne par ko nav atbildīga- optometristam ir normāli sajaukt +/-.