www.sudzibas.lv seppala Seppala Alfā

seppala - Seppala Alfā

Sākšu ar to, ka Seppala veikalā Alfā iegādājos melnbaltus svārkus (no 9ls bija nocenoti uz 8ls jo bija palicis pēdējais izm.).
Iegādājos un priecīga devos mājās. Mājās atnākot, protams, devos svārkus mazgāt (ar rokām 40 grādos norādīts). Mazgāju ar Kastani vēsā ūdenī. Bet tad mani pārsteidza tas, ka gandrīz visas baltās vietas uz auduma bija palikušas melnas! Nu ko..sameklēju čeku un jau nākošajā dienā taisnā ceļā devos uz veikalu. Pieeju pie kkādas blondas pārdevējas un stāstu, ka man tā un šitā gadījās..bet viņa mani brutāli pasūtīja 3 mājas tālāk (līdzi bija arī 2vas manas draudzenes kuras visu dzirdēja) jeb viņa netic, ka es esot mazgājusi ar rokām u.t.t. Tā kā tomēr biju iztērējusi naudu un mani ar svārkiem pasūtīja es iezvanīju māsai, lai viņa atnāk un iet kko noskaidrot (myb var samainīt pret ko citu un kpc pasūtīja 13 gadus vecu bērnu ?)...Māsa tgd gāja pie šīs ''nejaukās'' pārdevējas :D
Bet pārdevēja sāka uzdot kkādus neloģiskus jautājumus- KĀPĒC JŪS SVĀRKUS MAZGĀJĀT? KO JŪS VARAT GRIBĒT JA MAZGĀ VEĻASMAŠĪNĀ (kaut vai kādas 3 x viņai teicu, ka mazgāju ar rokām)...
Bet beigās pēc šī ''strīda'' mums tomēr pateica, ka varot nosūtīt uz ekspertīzi (ātrāk jau to nevarēja lkm pateikt?). Ekspertīzē arī noskaidroja, ka apģērba gabals esot bijis brāķis un man naudiņu kāda cita pārdevēja pēc apm. 1 ned. atdeva :)

Vienkārši gribēju pateikt, ka ir arī tādas pārdevējas kuras vnk brauc augumā, pasūta 3 mājas tālāk bērnus un aizgriežas prom, lai saprastu ka šeit vairs nav ko meklēt...
Ja man nebūtu tik neatlaidīga māsa (tā manu māsu nosauca pārdevēja :D) es nezinu ko darītu..
Ceru, ka citiem tā negadīsies :)
P.S. sty par kļūdām ;)

K

O oivo85 09.07.2013

Tik tiešām smaga cīņa Jums abām ar māsu ir bijusi 8ls dēļ :D :D :D

R ri4y 09.07.2013

Ir tāds uzņēmums PTA, laikam nebijat dzirdējuši?