www.sudzibas.lv seppala Slikta apkalpošana

seppala - Slikta apkalpošana

Veikals Seppala! Apaklpošana ir tik slikta. Stāvu pie kases, pārdevēja zālē kārto kaut ko, skatās uz mani redz, ka es gaidu un nenāķ apkalpot, pagāja 5.min. un pārdevēja nepienāca, tikai tad, kad jau paliku dusmīga gaidot pasaucu viņu. Pārdevēja lēnā garā pienāca un bija tāda sajūta it kā es viņu iztrucēju. Vairāk šajā veikalā iet man negribās.

A aura 16.03.2009

Galīgi stulba esi, kādai kazai jābūt lai 5 minūtes stāvētu un gaidītu kamēr apkalpos. Princese kkāda.

L Linda 27.04.2009

Seppalaa nekad nav naacies gaidiit uz paardeveeju.Vienmeer kaada uzrodas, kaut vai peec iisa mirkliisha.Turklaat ticu, ka tieshi tajaa dienaa iespeejams kaadu apsveerumu deelj straadaja dazhi pardeveeji..
Ja man jaauzgaida, paskatos preces pie kases, un pat iegaadaajos veel kaut ko klaat savam pirkumam :)

P pufa 27.04.2009

pasaules princesēm un karalienēm vispār pa veikaliem nav ko vazāties. pasūties visu pēc katalogiem ar piegādi mājās.

E EņģelīC 27.04.2009

:D Laikam esat slikta aktrise, ka pēc Jums nevar noteikt vai kko gaidāt vai nē :D

B Biga 27.04.2009

Jā - es uz reiz sāku sist kājas ptret zemi, dauzīt leti un sāku ķērkt. Un man nekad nav bijušas problēmas ar pārdevējiem!!

S Samanta 26.05.2009

Tas noteikti nebija Seppala! Seppala, kad uzliek uz kases apgjeerbus, kase saak piixteet, taadaa veidaa pasaucot paardeveeju! Un arii neuzliki tos apgjeerbus uz kases un kase nepiixteeja, tad varbuut paardeveeja tevi nemaz nepamaniija, kaa tu biji iedomaajusies, ne visiem ir labas redzes! Ja tu redzeeji paardeveeju un paardeveeja tevi nepamaniija, tev vajadzeeja pienaakt vinjai klaat, nevis kaa muljkjei staaveet 5 min. un gaidiit!!! Cik esmu iepirkusies Seppala, taa vnm ir bijusas ljoti jaukas paardeveejas, visaas Seppaalaas, jo iepeerkos es tur ljoti biezi. Mans miiljaakais veikals! :)

Z zaiga 07.06.2009

pati straadaaju sajaa veikalaa un ziniet, sobriid veikalaa ir ljoti maz paardeveejas, biezi vien tikai viena uz visu veikalu dienas viduu, un ir daudz darbi kas jaapadara un sis veikals ir viens no retajiem kur meitenes ir patiesaam laipnas un ja kaadreiz neredz kad ir pie letes tad atvainojas un aatri pieskrien pie letes un laipni apkalpo, vnk tie kas nekad nav straadaajusi saadu darbinju, tiem ir gruuti izprast, ka paardeveejs veikalaa ne tikai loka dreebes un izsniedz pie kabiineem nummurinjus!

I Ilone 05.07.2010

:D Njā... Gadās arī tā. Es arī strādāju veikalā Seppala un tā, ir, ka ne vienmēr esam pie kases. Tiešām darbi veikalā ir ļoti daudz, kas visi jāpadara, lai klients konkrētajā veikalā justos labi. Tas, ka pārdevēja nav laicīgi pienākusi pie kases, nenozīmē, ka veikalā ir slikta pārdošana. :D

I Ilone 05.07.2010

... un apkalpošana... :)