seppala

!!!un tā!!! neperciet seppala dzinsas, jo kvalitate ir pielidzinama nullei!!! :( ja bedigi, bet ta tas ir. kad kabine meriju dzinsenes, man izplisa ta ''stipra'' metala poga!!! par laimi neviens to neieveroja un es lenam noliku preci vieta un gaju prom!

K

N Nikija 31.07.2006

Kādreiz man ļoti patika šis veikals, līdz es ieraudzīju citā veikalā Sepālas preci! Bet tomēr Sepālā ir arī interesantas preces, kuras citos veikalos neesmu redzējusi :)

E Elīna 30.08.2006

:)) vajag īsto izmēru ņemt, nevis spīlēties iekšā tādās, kas neder!man šobrīd Seppala džinsi uzvilkti, pirkti jau pirms krietna laiciņa un vairākas reizes mazgāti - viss pilnīgi ok!

K KRISTUHA 10.09.2006

A ja obozaju Seppalu !!! Mans milakais veikals !!! Love you !!!

. ... 07.10.2006

nu nezinu gan..es nopirku dzinsus ar balinaajuma efektu...vienreiz izmazgaaju, naakamoreiz velkot taas izskiida (taas nebija man par mazu!!!) :(bet loti iepriecinaaja paardeveeju attieksme, kas uzreiz piedaaavaaja preci apmainiit vai atmaksaat naudu. :) un nebija nekaadas stiiveeshanaas.veikals jau nav vainigs par razotaaju kluudaam

Z zane 05.02.2007

manejas ari kalpo ilgak ka par gadu un pat izstivejusas nav;)

M mia 04.05.2007

Ha!To Seppala!A kak naschet dizainerovskih,ochenj dorogih dzinsov Tommy Hilfiger?U menja bila analogichnaja istorija,s toi lish raznicei,chto otorvavshajasja pugovica bila plastmasovoi!Ja kak eto zametila,mne chutj ploho ne stalo-na dzihnsi-plastmassovaja pugovica!!!Zadolbali eti magazini nizkim kachestvom po boljnim cenam!!!

A Anjuta 13.07.2007

A kakogo hrena vi togda idjote v magazin, gde torgujut nakachestvennuju odezhdu?

N nuucha 28.12.2007

saplēšam drēbes un tinamies no veikala prom :D

W who cares 12.09.2008

seppala nekad nav bijuso dizaineru dzinsi, , tikai Link, reflex, subscribe, Bay un GG..Nekadi hilfigeri nav bijusi, , Dirs mazak vajag, ,
A sitas, kas saples un pec tam ar tizlu smaidinu prasa atlaidi vispaar iespaarda...nepatik - nepeerc, , ,
manaa izpratnee - Tu esi pircejs es pardevejs - tu ludzesjs es devejs, , das ist alles, , , crush on ya

S spindzele 05.10.2009

starpcitu džinsiem vienmēr klāt nāk rezerves poga, kuru ir ļoti vienkārši ar āmuru iesist īstajā vietā! ja nemāki pati, palūdz pārdevējai. Aizdares pogas iztrūkst reti, taču tā jau nav traģēdija, ja tā notiek!!! :D Un šitie cilvēki, kas saplēš un aizmūk ir galīgie čurkas, vai tad ir tik grūti laipni paskaidrot pārdevējai kas gadījies un atvainoties?! Neviens jau neliks uzreiz pirkt!!! Gadās dzīvē visādi un pārdevēji bieži vien ir ļoti saprotoši cilvēki! :)

I Ilone 05.07.2010

Seppalā par izplīsušu pogu neviens neliek nopirkt. Bet jā, saplēs un aizlaidies... :D Jautri! Un par atlaides prasīšanu arī labs... :D

L Lāsma 14.06.2011

Šajā veikalā nepatīk pārdevēja Una alfā, meitene izskatās nepilngadīga un nekonfortabla pret cilvēkiem, viņas attieksme ir nepatīkama un otras pārdevējas attieksme arī.