www.sudzibas.lv Stilago Piegādes termiņi un preces neatbilstība

Stilago - Piegādes termiņi un preces neatbilstība

Agresīvās reklāmas un piedāvājumi šķiet gana vilinoši, it kā sortiments interesants un cenas pat labas, taču prieki beidzas, kad tiek veikts pasūtījums.
Bija norāde, ka preces piegāde tiek veikta līdz 28 dienām. Apmaksu veicu 4. jūnijā, bet preci saņēmu vien 10. jūlijā. Informāciju nekādu viņi nav spējīgi pateikt, jo viss atrodoties Slovākijā. Ar piegādēm šad un tad mēdz rasties ķibeles, taču tad vismaz klientu informēt varētu, ja solījumu nav spējīgi izpildīt. Regulāri pasūtu preces no dažādām pasaules valstīm, taču tik ilgi nekad nebiju gaidījusi.
Taču piegāde vēl būtu sīkums. Pirms pasūtījuma veikšanas sazvanījos ar Stilago, lai noskaidrotu izmērus un to atbilstību. Mājaslapā jau ir skaista sadaļa ar izmēru tabulām, taču ir aprakstītas atbilstības visam, izņemot L, M, S utt. Runa ir par bērnu apģērbiem. Telefonsarunā man izskaidroja, kādam augumam atbilst katrs no šiem izmēriem, pēc tā arī izvēlējos. Taču tagad, kad paciņa ir saņemta, redzu, ka uz 104cm augumu tas apģērbs nu nepavisam nav velkams. Labākajā gadījumā pēc gadiem 5 derēs.
Preču neatbilstība, apkalpošanas kvalitāte un ilgās piegādes viennozīmīgi lika saprast, ka šeit vairs neiepirkšos.

R

K karass 20.07.2013

Nu bet pilnig preciizi..bija noradits 28 DARBA dienas un tieši precizi ari iekļāvās tajās 28 DARBA Dienaas! Parasti 6dienas 7dienas netiek ieskaitiitas!! Un ir noradits velreiz atkartošos-DARBA DIENAS! tĀ kā par piegādes termiņu nu nevajadzetu sūdzēties ja pasūtot piekrīti tam ka tev tiks prece nosutita 28 DARBA DIENĀS!!

R rv28 16.05.2014

Piekrītu par lēno piegādi un klientu neinformēšanu. Arī es noteikti vairs neveikšu pasūtījumus Stilago. Un starp citu, piegādei norādīts 28 DIENAS NEVIS 28 darba dienas.
Bet nu jau pie piegādes rakstīts "aptuveni 4 nedēļas", kuras manā gadījumā jau ir ievērojami ieilgušas..