www.sudzibas.lv Stilago Par precēm

Stilago - Par precēm

Sis i-veikals itkā pārdod kvalitatīvas lietas ar lieliskām atlaidēm. Cik esmu sūtījusi , vieni džinsi tik atbilda tam ko bija solījuši. Tā ir naudas izsūkšana! Jā kā garantēts, naudu par preci viņi arī atgriež, bet par piegādi, ja atsūta man ne to o biju sūtījusi , vai cita izmēra, ko tad? Vienkārši man tā liekas, ka tik uz tā viņu bizness turās. Tās lupatas ko viņi sauc par kvalitatīvām un par pieejamām cenām i r riktīgs sūds!

O

S santano 07.11.2012

Kvalitāte tiešām ir ļoti zema :/

N nata1964 11.11.2012

kvalitāte galīgi garām.cenas galīgi neatbilst kvalitātei.ja parastā trikotāžas blūzite maksā 45ls, tad viņai jābūt labai.un vienalga vai ar atlaidi vai bez.bit viņa bija ka parastā tirgus prece.šuves nesmukas, diegi karājas.tā ir krāpšana

N nata1964 11.11.2012

I Intra 30.01.2013

Pasūtījām botas uz atlaidēm, bija palicis pēdējais izmērs 38...atnāca viss laikā, bet 3 izmērus pa lielu...nu neko sūtījām atpakaļ...

B buvnieks13 04.04.2013

Klietnu apkalpošana Stilago īr ļoti zemā līmenī. Naudu par neopareizi izsūtīto preci man nav gatgriezuši.

B buvnieks13 04.04.2013

Stilago klientu apkalpošana ir zemā līmenī! Naudu par Stilago kļūdu - nepareizi izūtīto izmēru, neesmu saņēmusi jau 1.5 mēn. Baro tikai ar solījumiem.

B buvnieks13 13.04.2013

STILAGO par atgriezto preci nenorēķinās - esiet uzmanīgi! Naudu 38Ls jau gadu 2 mēnešus.