www.sudzibas.lv Stilago Stilago ir krāpnieki

Stilago - Stilago ir krāpnieki

Pasūtīju gumijas zābakus ar atlaidi caur reklāmu internetā. Vajag reģistrēties. Labi, reģistrējos, pasūtu - un nekā. Skatos, mājaslapā zābaki vairs nav atrodami. Ieeju caur zābaku reklāmu vēlreiz, pasūtu, nekā. Uz manu epastu atbild, ka pati vainīga, nepasūtu pareizi. Pasūtu 3x - nekā! Šoreiz nofočēju printskrīnus delfos, kur redzama reklāma zābakiem, un aizsūtu viņiem, kas par lietu? Viņi atbild, ka zābaki beigušies.

Secinājums - ar atlaidēm reklāmās tiek pievilināti jauni klienti, lai reģistrējas. Rezultātā - spams apm. 5x dienā, spēj tik dzēst laukā!, piedāvā visādas dārgas lietas, bet preces ar atlaidēm - nav.

Vispār jau varētu iesūdzēt tiesā, par to, tiek reklāmās tiek piedāvātas preces un atlaides, kuru reāli nav.
Šķita, ka es tāda vienīgā, bet, izrādās, ka ne tikai man tas kantoris liekas briesmīgs

Dnk 17.03.2014

Man tieši tāpat bija, līdz es sapratu ka to spamu izturēt vairs nevaru. Un vēl mistiskas akcijas ar džemperiem pa jakas cenu. Tikai cilvēku pievilināšana, nekādas praktiska labuma tas nesniedza man, ja pasen izdzēsos un tādos saitos vairs nereģistrējos principa pēc.