www.sudzibas.lv Sia PRO Fashion ( NEJA) Līguma nepilnības un attieksme

Sia PRO Fashion ( NEJA) - Līguma nepilnības un attieksme

Vēlos brīdināt visus vecākus kas slēdz līgumu uz skolēnu formas šūšanu šajā uzņēmumā!
Viens no līguma punktiem nosaka - kad skolēnu formu Sia PRO Fashion apņemās izsniegt no 01.08.13 - līdz 30.08.13 , tātad cik mēs noprotam , pēc skolēna formas varam doties jau pēc 01.08. un nerodās šaubu kad mēs to varētu arī nedabūt. Izrādās kad savu formu jūs saņemsiet jums nezināmā dienā un par to jūs it ne viens nebrīdinās - tātad sākot ar 01.08 -30.08 varat katru dienu apmeklēt Sia Pro Fashion un cerēt kad kādu dienu jums paveiksies un jūs saņemsiet savu formu. Jo izrādās formas 01.08 - nav gatavas un kad tās būs gatavs viņi jums nevar paskaidrot, vienīgi viņi apsolās līdz 30.08 jums to izsniegt. Pat ja būsiet laicīgi veicis pasūtījumu un sedzis visu summu par savu pasūtījumu jums nebūs it ne kāda priekšroka, visu augusta mēnesi varēsiet pakārtot Sia Pro Fashion darba laikam un ik dienu nākt un cerēt par savu formu... un nemēģiniet uzdot jautājumus un pārmetumus Sia Pro Fashion direktorei - šajā gadījumā jūs tiksiet pazemoti un jūsu līgums tiks lauzts un uz 1.septembri varēsiet bērnu vest sevis sarūpēta apģērbā.

K

B bruklene 29.08.2013

Pilnīgi piekrītu augstāk minētajam komentāram. Kaut kāds "Kaktu kantoris" ir tas "PRO Fashion".. Savam skolniekam gan izdevās daļēji skolas formu saņemt, tas kvalitāte atšķirībā no iepriekšējā gada šogad gan ir stipri apšaubāma.. Atlikušās lietas, kas bija pasūtītas sola uz nezināmu laiku.. droši vien nav ko cerēt jādodas uz kādu no lielveikaliem piemeklēt pašam ko līdzīgu.. Arī telefoniski sazināties ar "PRO Fashion" neiespējami, uz mājas lapā 3 norādītiem tālr.nr. neatbild neviens..

S saule777 02.09.2016

Jau 2016 gads, pasūtījam adītas vestes maijā, solīja, kā būs gatavas augusta vidū, bēt nebija gatavas pat uz 1. septembri.

S saule777 02.09.2016

Tā ir Neja & Co