www.sudzibas.lv crocs spice brāķēta prece

crocs spice - brāķēta prece

Ja esat izdomājuši iegādāties crocs apavus tad noteikti jāizvēlas veikals alfā nevis kā es Spicē. Sākās viss ar to, ka ieejot jau tā mazajā veikaliņā priekšā jau stāvēja 2 sievietes, kuras cītīgi krāmēja ārā preci, viss jau būtu labi, ja arī es kā klients tomēr tiktu palaista pie apaviem vai vismaz pie spoguļa. Tas tā. Lai netraucētu darbiniekus, pati sameklēju savu izmēru (pārdevēja pat nepiedāvājās palīdzēt) uzmērīju, der, ātri nopirku un gāju prom. Nākamajā dienā jaunie crocs man pamatīgi noberza kāju. Par cik tajā dienā biju tuvāk Alfai iebraucu, lai parādītu un aprunātos par apavu maiņu. Alfas crocs darbinieki ieraugot ka šie apavi var tā noberzt bija šokā. Uzvilku kurpes viņu veikalā, sajūta bija pilnīgi cita, daudz ērtāka, salīdzinot manus apavus ar viņu veikalā nopērkamajiem izrādās ks mani ir mazāki, gan garumā gan platumā kaut gan izmērs viens un tas pats, mani Spicē maksāja 24.99 bet Alfā 26.99 uz maniem rakstīts- made in china uz Alfā nopērkamajiem- made in vjetnam, pārāk daudz atšķirību.Silti iesaku uzreiz doties uz Alfu un pirkt tur, vismaz nebūs problēmas ar brāķētiem izmēriem vai sajūtu, ka esi nopircis kaut kādus kreisos apavus.

E

A AAiiBB 16.01.2015

ВНИМАНИЕ!!! НЕ ПОКУПАЙТЕ КРОКС В СПИЦЕ!!! ПРОДАЮТ БРАК ИЛИ ПОДДЕЛКУ И НИКАКИХ ВАРИАНТОВ ОБМЕНА ДАЖЕ СПУСТЯ 3 ДНЯ ПОСЛЕ ТОГО КАК ОБУВЬ НАЧАЛА ТЕЧЬ И РЕБЁНОК ГУЛЯЛ С МОКРЫМИ НОГАМИ О ЧЁМ МЫ ДАЖЕ НЕ ПОДОЗРЕВАЛИ! НЕ МЕНЯЮТ!!! НЕ ВОЗВРАЩАЮТ ДЕНЬГЬГИ!!! НИКАКИХ ВАРИАНТОВ - НОСИТЕ ВРАК И ХОДИТЕ С МОКРЫМИ НОГАМИ.

S sergharins 07.06.2015

Nopirku zabakus Alfa, pec dazam dienam konstateju braki. Zabakus mainit atteicas, argumentejot, ka vinu eksperts braki nav konstatejis, kaut gan tie turpina laist udeni. Uz ekspertizes sledziena lapas nav ne eksperta varda, ne uznemuma, kurs to ir veicis. Serviss un kvalitate pedeja vieta. Es nevienam neiesaku pirkt sajos veikalos apavus. Pie tam veikala rakstits, ka preci pret naudu neatgriez, kas ir pretruna ar PTAC likumu.