GATE ONE T.C ŠOKOLĀDE SIGULDĀ - nepieklājīga pārdevēja

25.07. apmeklēju šo veikalu. Ienākot, pārdevēja pļāpāja pa telefonu. Skatoties drēbes un liekot tās atpakaļ, drēbes krita nost no pakaramajiem. Vairākkārt mēģināju uzlikt, bet nesanāca, noliku tās pa virsu pārējām un aizrādīju pārdevējai, ka būtu jānomaina kvalitatīvi pakaramie. Ar to arī sākās! Jutos kā centrāltirgū pie tirgus sievām, kaut gan tas viņām pat varētu būt apvainojums. Beigās man aizrādīja, lai ejot uz citiem veikaliem. Pašam veikalam un precēm it kā nav nekāda vaina, bet pēc tam arī pārrunājot, citas paziņas teica, ka pārdevējas esot tīrās šausmas. Šajā veikalā ieguvu kaudzi negatīvu emociju!!!!

R

S Siguldiete Ieperkas 23.02.2020

Man līdzīga pieredze. Sliktākā pārdevēja. Nesaprotu, ko īpašnieki domā. Viņi zaudē baltu naudu, jo no maniem paziñām neviens tur vairs negrib iet.