www.sudzibas.lv Apģērbu veikals ''Rēzija Pārdevēju nekompotence

Apģērbu veikals ''Rēzija - Pārdevēju nekompotence

Situācija sekojoša- gatavojoties kāzām vīrietim kas vajadzīgs? Protams labs uzvalks.

Tā kā vīrietis pats ģērbšanās etiķeti nepārzina, un topošā sieviņa arī diezko nav izpētījusi vīrieša ģērbšanās etiķeti- ko daram? Protam, ka vēršamies pie pārdevējām, kuras šinī gadījumā ir pat divas.

Tiek noskatīts tīkamākais uzvalks un ļoti pārliecinoši ar pārdevēju ziņu, par spīti pašu nelielām aizdomām(kuras arī turpat pārdevēju pārliecinošā runa apslāpēja), uzvalks tika nopirkts. Protams komplektā ar kreklu, kam ir ''taisnais'' griezums un īsas rokas....

Vakarā mājās ko daram- palasām lietišķo etiķeti- vismaz jāzina kā jāuzvedas, bet tur izrādās ir rakstīts arī par to, kā valkājams uzvalks.
Uzminiet nu- uzvalks izrādas par īsu un biku par resnu :)
1. Kājām jābeidzas ar vietu, kur sākas kurpes zole(ar papēdi)- garākas bikses var atšūt, bet ko man darīt ar īsākām?
2. žaketei ir jānosedz dibens: miniet vēlreiz- par īsu
3. pleciem jābūt bez krokām, taisniem- nu kā gan savādāk, krokas parādas(ne daudz, bet ir)
4. viegli pastiepjot starp krūtīm jābūt ļoti minimālai brīvajai vietai- nūū nav arī ja'peld, bet par lielu ir
5. kreklam ir jāatbilst augumam- es esmu tievs, tur gan var ielīst vēl viens tāds kā es
6. kreklam pie uzvalka nekādā gadījumā nedrīkst būt īsas rokas... nu jau varam tik pasmieties.

nu nopirku arī es īstu ādas siksnu, kurai vajadzēja sataisīt vēl caurumus, taisīju ar karstu īlenu- uzminiet nu- tā ''īstā āda'' kūst!!!

tāds lūk man kāzu prieks- nebūtu palasījis- kā es justos pēc gadiem 10 skatoties savus kāzu foto?

pārdevējas piedāvā preci apmainīt pret citu preci- tur ir tikai viens uzvalks, kas ''aptuveni'' der, un tas pats ar stīpām- izskatās pēc krievu vidusskolnieka!
bet izmaksāja 66ls uzvalks+10ls krekls, kas ir praktiski izmetami.
cik man minēja droši avoti ar priekšnieci Violu Kārkliņu neesot vērts runāt, visdrīzāk nekad un neviens nav spējis atgūt naudu.

H

A AgitaR 17.07.2013

Lietošanas etiķeti vajadzēja lasīt PIRMS pirkšanas. Čali no laukiem var izdzīt, bet laukus no čaļa gan nē! :)

L Lelle Bez Matiem 17.07.2013

lietišķo etiķeti varēji palasīt pirms uzvalka pirkšanas nevis otrādi.
un tā arī nesapratu - veikalā uzvalks un krekls netika piemērīts? kā var tikai vakarā atklāt, ka krekls galīgi neder?

Nandia 18.07.2013

Lasot sūdzību iesākumā nespēju iebraukt - vai pāris dodas uz kādas augsti stāvošas personas kāzām, vai tomēr savām. :)) mīļie, tas tak būs Jūsu pasākums un Jūsu īpašie svētki - pats galvenais, lai Jūs justos ērti, skaisti un bez problēmām ar to, kas mugurā - kodīgs audums, sutīgi karsts, līp pie ādas un sazin vēl kas tik ne, jo redziet etiķete. Jums kopā ar sieviņu jāizskatās harmoniski, kā vienam veselam esot savos tērpos un jāpielīdzinās taj stilistikai, ko izvēlējāties kāzām.
Vai sieva arī tiks tērpta pēc visām etiķešu etiķetēm? Nu tad kleita bez padziļāka izgriezuma, bez super mežģīnēm un garām rokām vai ar garajiem cimdiem + plīvurs līdz zemei, vai cepure utt.
Neiesprinkstiet - kāzām ir jābūt baudījumam neviss stresam par to, kas kopdzīvi Jums ne uzlabos, ne pasliktinās.
1. Pirms ejat ko pirkt - sastādiet plānu ko kas un kā.
2. Ja tā etiķešu padarīšana ir tik svarīga - internetā šis tas ir, kā arī var lūgt kādu īstu .odes lietu spečuku palīdzibu.
3. Pērkot uzvalku, vīrietim ir tas jāmēra ar kurpēm, pie kurām ies uzvalks, lai redzētu bikšu staras reālo garumu kopā ar biksēm. Uzvalks nedrīkst karātiex vai tieši iespiest kā uzpūstu kačoku. Piedurkēm vēlams līdz kauliņam būt, lai nedaudz krekla mažete redzās. GALVENAIS lai ērti un neizskatās ērmoti.