www.sudzibas.lv Alikante nekvalitātīvas kurpes par neadekvātu samaksu

Alikante - nekvalitātīvas kurpes par neadekvātu samaksu

Nopirku kurpes, kuru cena ir Ls100.(par tādu naudu nepirku, bet cena tāda norādīta)nopirku ar 60%atlaidi) Uzvilku vienu reizi, konstatēju, ka sānos nobrāzta āda, protams, skaidrs, ka nobrāzu valkājot, bet kas tad apaviem par kvalitāti, ja tik ātri nodilst, uz kastes rakstīts ādas kurpes!!! staigājot ar citām kurpēm nekas netiek nobrāzts. Devos uz veikalu ar pretenziju, pieņēma manu iensiegumu, atbildēja, ka 10 dienu laikā izskatīšot, pēc 10 dienām, neviens man nezvanīja, arī nākamajās dienās neviens neuzskatīja pa vajadzību piezvanīt un painformēt, vērsos pati, atbildēja, lai pienākot nākošajā dienā, pienācu nākošajā atbildēja, ka saņemšot pa pastu, nevienu neinteresē par kādu naudu braukāju. saņēmu pastā atbildi, ka pati vainīga, atbildi saņēmu pēc 16 dienām, lai gan MK 631 not. paredz 10 dienu laikā, nesaprotu, kam tad rakstīti noteikumi, kāpēc man jāievēro, bet tirgotāji spļauj virsū noteikumiem un pircējiem ,tirgo nekvalitatīvu preci par neadekvātu samaksu. Es taču nenopirku kurpes pa L5, es samaksāju naudu, kas man ir daudz, es krāju naudu šīm kurpēm, jo ļoti gribēju iegādāties kvalitatīvas kurpes, bet rezultātā man iesmērēja mēslu, kas ir sliktāks par jebkuru tirgus preci. Vai tiešām mēs patērētēji esam tik nepasargāti. Vēros patērētāju aizasardzības birojā, tur ātri izskaidroja, ka var pieteikt atkārtotu ekspertīzi, bet par to man jāmaksā. Bet mācību guvu par dārgām precēm. Stāstu un informēju visus savus paziņas