www.sudzibas.lv Optika Metropole Otrās brāķētas saulesbrilles

Optika Metropole - Otrās brāķētas saulesbrilles

Kad nopirku otrās brilles salonā Metropole tagad jau pa 34Ls nevis 13Ls bija jau vakars.
Nākamajā dienā braucu uz darbu, saule dabīgi spīd - uzvelk brilles. Kāds tas bija pārsteigums! Atspulgu jau noņem no ceļa un vējstikla, polarizācija darbojas, bet iekšējais atspulgs! Man vēl salonā vienā brīdī likās: es pateicu pārdevējai, ka savu aci redzu. Viņa atbildēja, ka tur speciāls pārklājums. Visu ceļu redzu tikai savus acu baltumus, ar visu ādu ap acīm, katru skropstiņu, spīdīgās acu ēnas - un tas nekur nepazūd, visu ceļu kā lieli plankumi ko nevar noslaucīt!!
Atnāku uz salonu, saku ka nav tas pārklājums labs, viņa pasaka, ka kur nekāda pārklājuma nav un būt nevar!
Pirmo reizi nolēmu pirkt dārgas kvalitatīvas brilles veikalā, nevis tirgū pa 3 Ls un še tev! Tādi draņķi nekad mūžā nav redzēti!
Saules brilles, pa 30Ls, kuras saulē nevar lietot!
Un kur nu vēl bet pārdevēju ņirgāšanās: " jums laikam ar acīm kaut kas ne tā?", "jums pārāk jutīgas acis, kad bijāt pārbaudīt?". Es saku - saulē ļoti atspīd - pārdevēja turpat salonā tumsā uzvelk -"Nē, es neko neredzu ka atspīdētu.." nu reāli sapīpējušās..
Uzrakstīju iesniegumu, lai atgriež naudu..

W