Well looking.lv - piegāde

Sveiki. Vēlējos padalīties ar patreizējo pieredzi iegādei šajā i-veikalā. Pirmais pasūtījums 02.07.. Gaidīju savas 2 nedēļas, bet pagāja vairāk kā divas (e-pastā jauki norādīts: "ja prece kavēsies, klients par to tiks informēts", ko protams, es nesaņēmu), tad nu zvanīju. Man laipni atbildēja, ka šodien nāk "paka" un tad mani informēs, vai nu ir, vai nu nav. Nu nebija, tad kundze sazinājās ar piegādātāju, kur noskaidrojās, ka tāda prece vairs noliktavā nav, lai izvēlos citu. Protams, pacietīgi izvēlējos un pasūtīju (ar nosacījumu, ka rēķinu man atsūtīs tikai tādā gadījumā, ja prece noliktavā būs). Tad nu 29.07. veicu jaunu pasūtījuma apmaksu. Šodien ir 15.08., kad man atkal ir jāmeklē, vai mana prece ir. Atkal man laipni atbild, ka vēl nav un šodien "nāk paka". Vēl sazinājās ar to iestādījumu, no kura nāk prece, kur viņai esot paskaidrots, ka noskaidrot kaut ko varēs tikai nākošnedēļ, jo tur visi atpūšas. (dies kas viņai sūta to paku, ko viņa šodien saņēma, ja jau tur visi atpūšās). Tad nu pacietīgi gaidīšu... atkal... un meklēšu preci nākošnedēļ.
Šī nav vienīgā firma, kurai neinteresē, vai klients ir apmierināt., tāda pat attieksme ir Marakasa.lv
Ceru, ka Jums veiksies labāk.