Reitings Apģērbs

Nursace
Denim Dream
United colors of Benetton
Ozonee.lv
Apģērbi un apavi visai ģimenei
Mans drēbju skapis
Sofii modes istabiņa
R & E Sport
Šokolāde veikals

italiavogs - obman

ne pokupajte nichego tam!tovar vezetsja iz kitaja.sama nawla jarli4ki ,gde napisano Made in China.vrut ,sto iz italii.ne uspevajut ,navernoe,vse jarli4ki otorvatj.i kachestvo uzasnoe.cherez nedelju vewj prevraswjaetsja v polovuju trjapku.daze bez stirki.pokupala kozannuju sumku letom,cherez 2 nedeli stal uzasnij vid,posla menjatj,tak eto celij skandal bil,rozha u kassira nedovoljnaja,vrode kak ja sama kak budto specialjno portila sumku.denjgi vernuli s trudom.i kozannie sumki u nix polovina ne...

Vive Maria-Honey - nekvalitatīvs apgerbs

Nopirku kleitu,ne lētu-pēc pirmās mazgašanas atira malai diegs..un virspusē,ta ka smuki var redzēt!Aiznesu uz veikalu,pēc nedełas gatavs.Tad saplisa sleptais ravējs,vairs nenesu,pati salaboju.Nopirku vēlak citu kleitu,tai ar bik atnāca pielimētā zemapmale,bet nopirku limi un pielīmēju.Pirms meneša nopirku meteli,pec nedełas visa odere saplisa pa vilem.Stulbakais,ka čeku nevaru atrast,ir tikai termināła izdruka.Pirms paris nedełam aizrakstīju viñiem-nulle emocijas!!

I ilzho 12.12.2012
Komentāri 0 Apģērbs

ETG "Eklors" PLaza - " Klientu apkalpošanas un tirzniecības speciālists "

' Klientu apkalpošanas un tirzniecības speciālists ' Labdien. Veletos pasudzeties par Eklor Plaza sieviesu apavu paredeveji Anita Simsone mani apkalpoja loti slikti un nepieklajigi tada atieksme ko tu te dari tev nav naudas vacies porm uttt. Un vel iznesa tadu apavas pari kas smirdeja pec vecam zekem. Tas nozime kad netiek dodas vienreizejas zekites:(

R remus4 12.12.2012
Komentāri 3 Apģērbs

Adidas veikals Rīgā - nekvalitatīva prece

nekvalitatīva prece Nezināju, ka Adidas veikalā pārdot nekvalitatīvu preci. Pie tam, konstatējot brāķi - manā gadījumā sporta apaviem vizuāli ir saskatāmas firmas zīmes un šuves nesimetrisks izvietojums labajam un kreisajam apavam, ir atteikts tos nomainīt vai atdot naudu. Tika paskaidrots, ka tāpēc šiem apaviem ir atlaide, kaut gan pērkot uz brāķi norādēs nebija, tās stāvēja plauktā ar citām precēm. Secinājums - ADIDAS veikalā var iesmērēt BRĀĶI un par to viņi atbildību nenes!!!

R rukis 10.12.2012
Komentāri 2 Apģērbs

Bonprix - Brīdinājums

Brīdinājums Gribēju brīdināt citus par pasūtīšanu no kataloga BonPrix. Ar pašu pasūtījumu problēmu nebija. Taču ne visas pasūtītās preces gribēju paturēt, dažas no tām aizsūtīju atpakaļ. Naudu par šīm atpakaļ nosūtītajām precēm pircējam jāsaņem mēneša laikā no preču izsūtīšanas, es saņēmu 1,5 mēnesi vēlāk un arī tikai pēc maniem daudzkārtējiem zvaniem BonPrix. Vārdu sakot, gribēju citus potenciālos pasūtītājus brīdināt, ka varat nerēķināties laikus saņemt savu naudiņu, ja kādu no BonPrixa pasūtītajām...

S sil 09.12.2012
Komentāri 3 Apģērbs

STILAGO.LV - nepareizie zābaki

Stilago.lv mājas lapā veicu pasūtījumu. Rēķinājos, ka sūtījumu piegādās 4 nedēļu laikā (kā tas minēts viņu lapā). Pirmkārt, sūtījumu saņēmu pēc 6 nedēļām. Otrkārt, pasūtīto mazo, zilo zābaciņu vietā saņēmu garus un melnus zābakus :) Treškārt - kvalitāte nekāda :( Turpmāk tur neiepirkšos un ieteikšu to nedarīt arī saviem draugiem.

S skudra123 05.12.2012

mendi sia - valoda

valoda Ar draudzeni bijām nolēmuši noskaidrot izcenojumu piedāvātajiem pakalpojumiem Galerija centrs šūšanas bodē "Pie skrodera", lai atšūtu bikses. Sākām interesēties par pakalpojuma cenu, bet izrādījās, ka tā mums ir par lielu, pateicām paldies un devāmies prom, bet tante aiz letes sāka krieviski mums kaut ko teikt, bet no šīs valodas mums nav mazākās sajēgas. Iespējams, tā bija kāda vienošanās frāze, bet, pa lielam, man šķiet, ka viņa pieminēja Jēzu vai tamlīdzīgi, nu, nevarēja saprast kas ar viņu. Notikums bija 29.11.12 ~16:00

C cigors 30.11.2012

well-looking - nesaņemta prece

Neiesaku cilvēkiem iepirkties šajā internetveikalā. Pasūtiju cepuri. Pēc viņu distances līguma ir noteikts, ka preci piegādā līdz 3 nedēlām. Gaidu - cepures nav, vairākkārt rakstiju e-pastus - neviens protams neatbild. Atnāca kādā dienā sms, ka rīt kurjers piegādās, protams arī pēc pāris dienān nav nekādas paciņas man. Kad aizsūtiju vēstuli ar pieprasijumu atgriezt naudu, citādi vērsīšos patērētāju tiesību aizsardzības centrā- atnāca vēstule, lai atsūtu konta numuru. nekādi paskaidrojumi, ne...

I inchuks24 28.11.2012

Clean Control - sabojāts mētelis

sabojāts mētelis Nodevu Clean Control ziemas mēteli un žaketi. Ļoti nožēloju, žakete kāda bija tāda arī palika, bet mēteli vienkārši sabojāja. Maigais audums palicis vienos burbuļos, palicis ļoti ciets (kā ar gludekli sadedzināts) un visas dūnu spalvas savēlušās vienos kamolos. Uzrakstīju sūdzību un noteikti cīnīšos, bet tomēr labāk neiesaku izvēlēties šo iestādi!

Uģis Grigorovičs - KRĀPNIEKS!!!

Uģis Grigorovičs,BANKAS KONTS LV44UNLA0050014179034,pamatīgs krāpnieks,pārdod drēbes,bet neizsūta,.ja vēl kāds ir cietis,rakstat epastus,iesim kopā uz policiju!

A amandaa 27.11.2012

Aigars Aizpurvs - naudas krāpnieks

Lūdzu, lūdzu esiet uzmanīgi no AIGARA AIZPURVA, kurš ss.lv tirgoja meiteņu LENNE lenčbikses, 116. izmēru. Nezinu vai es esmu viena, kas uzķērās, bet nu tā ir... Sadaļā pie Bērnu apģērbiem, bikses bija ievietiots sludinājums, ka pārdod meiteņu LENNE firmas lenčbikses. Uzrakstīju e-pastu, atbildēja, pasūtīju un beidzot nodomāju, ka pēc ilgiem meklējumiem esmu meitai sagādājusi ziemas bikses. Bet .... nu jau nedēļa ir garām, ne bikšu, ne e-pasts aktīvs, ne telefons nr. darbojošs, nekā... Nauda vējā... Nav jau zināms, ko šis bezkaunīgais krāpnieks vēl ir piešmaucis!!!

Zara - Žakete Zarā

Vasarā nopirku melnbaltu žaketi Zarā, ko var tīrīt tikai sausajā tīrīšanā. Aiznesu uz tīrītavu, tur žaketi sabojāja un teica, ka žakete ir tīrīta pēc visiem priekšrakstiem. Zarā atzina, ka tīrīts pareizi, bet žaketi ne apmainīja, ne atdeva naudu. šī būtu sūdzība par Zaras kvalitāti - es samaksāju 57 latus :( Turpmāk Zara vairs nepirkšu.

E em 23.11.2012
Komentāri 2 Apģērbs

LOLA DIZAINS APĢĒRBU ŠŪŠANA - NEĒRTI, NEGLĪTI DARBA APĢĒRBI

Organizācija gatavojās pasūtīt jaunas siltās darba jakas. Lika mums visiem precīzi noņemt mēru, ko arī izdarījām. Saņēmām jakas. Šausmas: neglītas, smagas, audums ar grūtībām locās, par krāsu labāk nerunāt! Apģērbjot jūties kā iezārkota. Jāpiezīmē, ka pāri par 50% mūsu darbā ir sievietes, bet visas jakas ir piegrieztas kā vīriešim - platiem pleciem. Izmēri nav ņemti vērā - visas jakas par lielu!

rieker t/p ALFA - apavu kvalitāte

Labdien, vēlos pabrīdināt cilvēkos par unikāliem apaviem ko var iegādāties veikalā RIEKER t/p ALFA. Šajā veikalā pērkot rudens/ ziemas apavus esiet uzmanīgi, jo viņi nav paredzēti mitram laikam,lai gan lietošanas instrukcijā nekas tāds nav minēt tomēr klients pats ir vainīgs ka nav pajautājis pārdevējam šī veikala pašizdomāto mutisko instrukciju.

veikals "Constantino", t/c "Sky"More" - apkalpošanas serviss

Labdien! Šodien tika izņemta pēc kuponiem (zizu.lv) iegādātā prece (šalles) veikalā "Constantino" t/c "Sky& More".Nekad tajā tirdzniecības centrā nebiju un vairs arī nekas nebūšu. Pieņemu ka veikals bija tikai starpnieks,minētās preces izplatīšanai, bet tādā veidā tika reklamēts gan veikals, gan t/c. Tādu attieksmi no pārdevējas puses nebiju piedzīvojusi no Padomju laikiem. Atklātā ignorēšana un ņirgāšanās, rupjas atbildes , nerunājot par to, ka neuzskata par vajadzīgu piecelties un atrast...

E Edīte 22.11.2012

MULTI JEANS vai X JEANS - Tirgus kvalitāte

Pakaļdarinājumi vai norakstīta prece, jo ne no viena veikala man iepriekš nav saplīsuši 3 pāri džinsu nepilnos 3 mēnešos. 3 mēnešos saplīsa, bet noņemot 2 mēnešus laika, ko gaidīju bikšu maiņu sanāk 3 bikses 1 mēnesī. Iepriekš domāju, ka džinsu bikses vispār neplīst. Iztērēts laiks un nauda- 5 reizes esmu bijis un tagad dodos pirkt jaunas bikses. uz citu veikalu.

Mārtiņš Dzērve - Krāpšana

Sveicināti!Esmu apkrāpta internetā portālā www.draugiem.lv pasūtot preces!Mārtiņš Dzērve(tagad Archo-dzēsts profils),bija ievietojis savā albūmā Nike,Adidas,UGG un citas brendu preces.Pēc vilinoši lētām cenām "uzķēros'' un veicu pasūtījumu,ieskaitot samērā lielu summu viņa kontā.Nu šis jaunais noziedzinieks ir izdzēsies no draugiem un nav ne manas preces,ne mana nauda!Meklēju personas,kuras arī uz uzķērušās uz šī viltvārža.

L Lauritta 21.11.2012
Komentāri 6 Apģērbs

Grēta Amdure - Atverskapi.lv

Neko,nekad nesūtiet no šīs meitenes ! Viņa izkrāpj naudu no cilvēkiem,pārdodot vecas,saplēstas mantas sakot,ka tās ir jaunas un bezmazvai nelietotas,jeb atsūta arī tādas preces,ko pircējs nemaz nepasūta. Ieteiktu neuzķerties,un labāk pasūtīt no citām pārdevējām,kuras nekrāpjās! :)

M mcmc 20.11.2012

SIA ALIASTAR - ļoti zem kvalitāte

Saskāros ar šo internetaveikalu www.starstyle.lv, pasūtīju preci, gaidīju vairāk kā 4 nedēļās + pie visa tā kurpes uzvilku vienu reizi, pēc 2h izjuka zoli. vai kāds vel ir saskāries ar šo šaraškina kantori?

e-butik - kvalitāte

Vēlos pasūdzēties par šo interneta veikalu (sieviešu apģērbi) kā arī citas lietas, kvalitāte šausmīga, jā protams, cenas ir adekvātas, bet labāk piekrāt vēl pāris latus un nopirkt dārgāk, bet kvalitatīvu, pēc pirmās mazgāšanas apģērbs (kleita un tūnika) izskatījās kā lupatas (tagad putekļus slauku), mazgāju ar rokām, viss kā nākas!!! Neieskau iegādāties ši internetveikala preces!!! Nožēlosiet!

Z Zane1978 16.11.2012
Komentāri 20 Apģērbs