Membershop - Atsauksmes

Paldies šim portālam! Varu izteikt tikai vislabākās atsauksmes!
Esmu veikusi ļoti daudz pirkumus! Un šis portāls ir mans pozitīvs jaunatklājums!
Preces atbilst izvēlētajam, turklāt, ja netiek piegādāta perece, dienas laikā tiek atgriezta nauda.
Vienmēr tiek ļoti ātri atpildēts, ja ir jautājumi par pasūtījumu.
Esmu veikusi padsmit pasūtījumus, nevienu reizi nan man bijis iemesla šaubīties par preces autentiskumu. Viss vienmēr ir bijis ļoti labi iepakots un iesaiņots. Piegādātās preces ir ļoti kvalitatīvas.
Esmu ļoti priecīga, ka varu iegādāties labas lietas, neizejot no mājām caur internetu, it sevišķi esmu priecīga un laimīga par apaviem, jo līdz šim man bija ļoti lielas problēmas sagādātas iegādāties veikalos apavus ar 41. izmēru.
Par cenām esmu mazliet pasekojusi ražotāju mājas lapām, Membershop tiešām ir patiesi lielas atlaides!
Turklāt ļoti ērti ir tas, ka var izvēlēties apmaksas veidu, arī samaksājot piegādes brīdī.
Paldies liels Membershop! Jūs esat mans gada atklājums!

R

D Dailis Bezvārdis 09.12.2013

kas ta sunim asti cels, ja ne pats ! Laikam jau tik sūdīgi iet, ka pašiem par savu krāpnieku kantori slavas dziesmas jāraksta ! He, gada atklājums !
Ja, vēlaties lai Jūs apkrāp, atsūta neatbilstošu un nekvalitatīvu preci, naudu neatgriež laicīgi vai vispār neatgriež, iepērkaties membershop !

R ramonac 09.12.2013

Pilnīgas muļķības, ka man būtu jālobē šis uzņēmums. Vienkārši vēlējos padalīties pozitīvā pieredzē. Naudu par nepiegādātu preci man atgrieza pāris stundu laikā un vienmēr ātri tiek atbildēts uz meiliem. Preces, ko esmu pasūtījusi atbilst attēlā redzamajam un kvalitāte atbilst ražotājam. Esmu veikusi padsmit pasūtījumus, nevienu reizi neesmu saņēmusi ne to preci vai citu izmēru. Tā nav, ka viss un vienmēr pasaulē ir slikts, ja arī kādam tā liekas. Kāpēc man nepadalīties pozitīvā pieredzē, ja tāda ir???

T tatjana1 29.12.2013

Не могу согласиться с отрицательными отзывами в адрес Membershop.lv. Заказывала товар у них не один раз, и каждый раз оставалась довольна как качеством, так и ценой. А уж сомнений насчет подлинности бренда никогда не было. По-настоящему, порядочный интернет-магазин. Таких сейчас, к сожалению, очень мало. Буду и впредь совершать покупки именно на этом портале. А Membershop.lv от всей души желаю всего доброго! У меня о нем только очень хорошие отзывы. Посоветовала этот магазин своим друзьям, никто о нем отрицательно не отозвался. Все всегда оставались довольны!

M MissM 14.01.2014

Esmu 3x pasūtījusi preces no membershop. Pirmoreizi gultas pārklājs neatbilda attēlā redzamajam un izradījās palags. Otrreiz viss it ka bija ok. Trešoreiz pasūtīju smaržas, viss it kā bija labi, bet pēc tam pasūtījums mistiskā veidā pazuda no sistēmas. Labi, ka izvēlējos apmaksu skaidrā nauda preces saņemšanas brīdī. Man nav uzticības Latvijas interneta portāliem un klientu apkalpošanas līmenim. Šajā jomā vēl daudz kas ir jāuzlabo.
Membershop portālā ir daudz pareizrakstības kļūdu, kas nerada labu iespaidu par uzņēmumu. Piemēram, vārds ' paliktnis' tiek rakstīts kā 'paliknis'. Analfabētisms!
Uz vienu manu e-pastu atbilde pienāca lietuviešu valodā. No further comments!
Cenas ir labākas nekā veikalos, bet tāpat uzskrūvētas. Anglijā ir tāds labs veikals kā Tkmaxx, kur var iegadāties dizineru preces ar 60-90% atlaidi. Membershop tur nestāv ne tuvu klāt.

M Marina0601 17.01.2014

Я уже давно пользуюсь услугами Membershop.lv. Могу поделиться своим опытом. Не всему что они предлагают можно верить. Покупала туфли - в описании было указано, что они кожаные. На самом деле оказались из коже заменителя. Причем очень плохого качества - очень быстро расползлись по швам. Гарантию магазин на товар не даёт - поэтому вернуть некуда. Второй мой печальный опыт был с посудой. Скол по краю керамической тарелки был залеплен наклейкой. Даже осколка не было. Опять же - не докажешь. Платье нашего местного производителя - "Топ Дизайн" со скидкой в Membershop стоит в два раза дороже, чем в магазине самого производителя. Я не поленилась и съездила на Краста в магазин, в чем убедилась воочию. Последний мой заказ был свитер с "дорожкой", который был очень красивый, поэтому решила не возвращать, а зашить "дорожку".
Но не всё так уж плохо в Membershop. Были и удачные покупки. Просто я теперь очень выборочно подхожу к заказам. И не всему верю :)

V Valerija 27.01.2014

Шарашкина контора. Заказала брендовые макасины - привезли китайскую подделку стоит на подошве 39 размер - но реально на 36-37. Более того, подошва была уже затоптана. Когда дозвонилась к ним, они сказали, что сделают возврат товара через две недели, и не возьмут за это деньги, поскольку возврат по их вине. Какое же было мое удивление, когда они перечислили мне не всю сумму. Поэтому - никому не советую этот левый сайт.

I Ināra Grīnberga 08.01.2016

Arī esmu neapmierināta ar pakalpojumu - diemžēl pasūtītās un apmaksātās dažādās preces izbeigušās un man nav saprotams kā tas var būt, ja es pasūtīju esošas pārdošanā preces decembra vidū. Nauda vēl līdz sim (9.janvāris) vēl nav atgriezta. Tas nozīmē, ka mana nauda samaksātā tiek uzņēmumā apgrozīta, bet man nav ne preces, ne naudas.

V [email protected] 25.02.2016

Nopirkts lakats FURLA. Prece atnāca samīcīta, iepakota maisiņā, kurš izvilkts no "vienas vietas". Lakata samīcīta etiķete arī piestiprināta pie saburzītas materiāla etiķetes. Lakata šuves liek aizdomāties par oriģinālu. Membershop komanda uzsver:
Labdien,

Preču oriģinalitāti mēs grantējam.
Preces ir sūtāmas maisiņos, tāpēc, vienmēr ir iespēja, ka uz tām būs redzami locīšanas zīmes.
Jūsu gadījumā, tas nav preces defekts, tāpēc transportēšanas izmaksas mēs nesegsim.

Ar cieņu,
Jūsu MemberShop

A Alla Rebrova 01.07.2016

Apkalpošana vienkārši draņķīga. Atgriezt atpakaļ preci nav iespējams, jo kurjers vai nu vispār neierodās tai pakaļ vai piebrauc pie durvīm bez brīdinājuma. Membershop nav spējīgs uzņemties par to atbildību, jo kurjeru kantoris nav viņu kompetencē. Šobrīd jau 13. dienu gaidu , kad ieradīsies kurjers, katru dienu esmu spiesta zvanīt uz membershopu un atgādināt par neatgriezto atpakaļ paku.

O Olga Belcicka 16.07.2016

Они даже не звонят в дпд чтоб забрать посылку. Только врут что выслали курьера. Звонила дпд напрямую там сказали что никто не заказывал на этот адрес курьера. Не советую с ними связываться. Захотите вернуть товар не получится. Кормят завтраками что приедет курьер. На самом деле можете даже не ждать его. Вот такие бизнесмены ката. Лишь бы наколоть. Заказывала там нижнее белье xl размера на размере l было ручкой дописано x прям так не заметит никто ???? Короче лохотрон.

F Fiska 26.09.2016

Pasutiju loti daudz preces. Ir gan pozitivi atsauksmes gan negativas. Vienreiz sajauca preci bet nebija problemu ar naudas atgriesanu un preces nodosanu. Dazreiz liekas ka prece tik tiesam neatbild brenda kvalitatei liekas ka tomer ne visi brendi ir orginali. Ka ari varu teikt ir daudz preces ar kuram esmu ljoti apmierinata .

K Kate 11 12.01.2017

Не раз заказывала товары в этом интернет магазине и каждый раз надеялась что товар будет качественным,но этого не было.Заказала брендовые кеды для мужа,43 размера а пришили 46 ,хотя размер на подошве был 43.Так же покупала кеды себе,на кедах торчал клей и сшиты они были криво.Покупала кошелёк в подарок ,на одном из фото кошелька была упаковка красивая,когда привезли кошелёк был упаковал как будто на базаре со склада принесли в каком то непонятном мятом прозрачном конверте,не бирок ничего такого на нем тоже не было.Единственное что было нормальным,это различные средства для ванны.В нем можно покупать лишь что то по мелочи,что касаемо одежды и обуви - не советую.

M MarinaL 26.01.2017

Купила часы, платила наличными курьеру. Часы не идут, вернула в течение 2-х недель, 2 месяца мне на возвращают деньги. На звонки, говорят что у них нет информации, но товар получили назад. Надо было платить картой, можно было бы вернуть через банк. Больше не буду иметь с ними дело! Деньги в трубу!

M MarinaL 20.12.2017

Продолжение истории... Деньги всёже вернули, но не без дерганий постоянных и спустя несколько месяцев.

I ifnty 10.02.2017

Iegādājos somu - domāju, ka jāpamēģina, kā nekā rakstīts, ka atlaide no 135 eiro uz 35 eiro. Pērkot somu, kuras vērtība ir 135 eiro, tiek sagaidīta arī atbilstošā kvalitāte, taču tā tāda nebūt nav. Saņemot pasūtījumu, likās viss skaisti un atbilstoši, bet tā kā somai rokturi ir divas lences, neiedomājos pārbaudīt, vai tik tiešām ir vienā garumā, jo viss taču skaisti un kārtīgi. Tad nu dienas beigās, esot veikalā, somas lence noplīsa. Jauks dienas iznākums! Un lieki piebilst, ka somā atradās maks, telefons un 0,25l tilpuma pustukša ūdens pudele. Paldies par kvalitāti un oriģinālo brendu. Vai arī, ja soma paredzēta lietošanai pilnīgi tukša, tad tas būtu jānorāda aprakstā! Tā kā pirms pirkšanas īsti par somu info internetā nevarēju atrast, tad tagad, kad uz rokas ir preču zīme, tad info ir - un cena internetā ir tik vien kā 65 eiro. Vārdu sakot, nevar ticēt tām atlaidēm, ko viņi IT KĀ uzliek!
Neiesaku iepirkties šeit! Apsolīja garantijas remontu. Tagad notiek preces atgriešanas posms. Cerams iznākums no šī visa murga būs pozitīvs. Citādi gaidīju somu 20 un vairāk dienas, palietoju 1 dienu, domāju varbūt var kaut ko salabot remontā, bet tur man pateica, ka labāk, lai atdod atpakaļ, ka rezultāts varētu nebūt tāds, kā iecerēts. Tad nu uzrakstīju e-pastu, pēc 5 dienām (ieskaitot S., Sv. ) atbildes nebija. Nosūtīju vēlreiz. Tad pēc 2 dienām atbilde bija. Ka jāsūta uz garantiju.
Vārdu sakot, liela vilšanās. Ja būtu zinājusi, ka soma ir tik ļoti nelietojama, nebūtu vispār iegādājusies! Cilvēku čakarēšana!

I Inesita 06.10.2017

Это моя первая покупка на Membershop. И, похоже, последняя. Заказала панно на стену, состоящее из 5 частей. Стоило, типа, 90 евро. О, радость! Сейчас 27 евро. И вот заказ дома. Мои все ржут, а мне не до смеха. Платила же я из своих сбережений. Кусок тонкой лёгкой фанеры, разрезанный на 5 частей с наклеенной картинкой, края которой постоянно "отлипают" от основы. Где производят такое г... , так я и не нашла. Вот, опять все ржут и прикалываются. Ладно, буду держать хорошую мину при плохой игре... Ну, согласна, ступила, сделав заказ...

A Anna Sausa 19.12.2017

Ievadiet atbildes tekstu
О! не одна я такая. ха-ха-ха... ещё и отваливается каждую неделю :(

R Rita Kalniņa 19.10.2018

Paldies par atsauksmēm, nupat jau domāju kaut ko nopirkt šajā internetveikalā un sapratu, ka labāk nevajag!