www.sudzibas.lv MemberShop Slikta mājas lapa

AtrisinātaMembershop - Slikta mājas lapa

Iepērkos membershopā regulāri un līdz šim vienmēr viss apmierinājis. Bet lielākā problēma ir mājas lapa un tās darbība. Ļoti neērta. Šķirstot piedāvātās preces, pēc iespējas, jāizvairās uzklikšķināt uz konkrētu preci, lai to tuvāk apskatītu, jo, tiklīdz gribi iet atpakaļ, kur apstājies, tu tiec “atsviests” atpakaļ lapas sākumā, kur jāsāk skatīties/šķirstīt viss no sākuma, lai tiktu tajā pat vietā, kur beidzi skatīties, neskatoties, ka esi jau pāršķirstījis simtiem produktus. Pilnīgs stulbums. Tāpat regulāri tiek reklamēts, cik ātra, ērta un izdevīga ir membershop aplikācija... Es atvainojos, bet tur pat nav “meklēšanas” iespējas, kur ierakstīt interesējošo produktu. Kā ir iespējams ērti un ātri iepirkties šādā veidā? Pirmo reizi tādu idiotismu redzu internetveikalā. Ja gribi atrast, piemēram, konkrētas firmas matu līdzekli, šķirsti visus, kamēr, iespējams, uziesi sev interesējošo. Un vēl jau nav zināms vai tāds tur vispār ir. Vienkārši meklē! Nezinu var būt tas kautkāds mārketinga triks, lai negribot ieraugu pa ceļam citus produktus. Katrā ziņā aplikācija nelietojama.

07.01.2021

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Baiba Jurkšta 07.01.2021

Neticami, bet kā ar burvju mājienu, aplikācija beidzot sākusi normāli darboties. Paldies.