Mendi SIA -šūšanas pakalpojumi - Attieksme

Vēlējos atšūt biksēm galus. Kā jau ierasts, devos uz TC Mols šūšanas ateljē Mendi, kura pakalpojumus esmu jau izmantojusi un esmu bijusi apmierināta ar šo pakalpojumu kvalitāti. Šodien-8.decembrī bija nomainījusies šuvēja- blonda, īsa auguma, vārdā Ludmila, nevis kundzīte, kas parasti pieņem pasūtījumu. Fakts bija tāds, ka viņa jau pašā sākumā negribīgi noliecās, lai nomērītu bikšu garumu un caur zobiem nošņācās, ka šodien viņa to nevarēs veikt. Uz jautājumu, kad viņa varētu izpildīt pasūtījumu, viņa negribīgi atbildēja, ka rīt pēc sešiem ar tādu sejas izteiksmi, ka labāk mums tomēr doties prom, ko arī izdarījām. Mans vīrs tomēr neizturēja un pateica, ka nav ko klientiem bojāt garastāvokli, ja pašai ir slikts noskaņojums, uz ko viņa atkal atšņāca, ka viņai ir lielisks noskaņojums! Atliek izdarīt secinājumu, ka laikam bezdarbs šajā valstī un šajā pakalpojumu sfērā nepastāv, ja tā var izturēties pret klientiem un sabojāt tiem svētdienas pēcpusdienu!
P.S. Ceru ieraudzīt šajā šūšanas ateljē iepriekšējo šūvēju ar lielisko attieksmi pret klientu, kuras vārdu diemžēl neesmu iegaumējusi.