www.sudzibas.lv SIA Mini bode vai M Bode negrib atagriezt naudu

SIA Mini bode vai M Bode - negrib atagriezt naudu

Vēlos pabridināt par SIA M Bode attieksmi pret klientu! Pārdod kaut kādu sūdus par lielu naudu un nedod Dievs manta Tavam bērnam neder, tad atpakaļ nauda netiks atgriezta nekad.
Mana gadījuma tika iegādats meitienu Chicco ziemas kostīms par 134 LVL, veikalā bērns nikojas un īsti nevarēju uzlaikot, nopirkam un uzlaikojām tikai mājās pēc dažām dienām un izradījās, ka krūšū dalā jaka ir par mazu kaut kad bikses un peidurknes par garu. braucam uz veikalu mainīt nav pret ko vienīgi varot iedot dāvānu karti bet kam man ta karte, ja ziema ir klāt un bērnam vajag siltu jaku un bikses tagad!?
īpašnieki ir vienkarši vienreizēji kopā ar pardēvējām neko neparakstīs un pārdevēja vienīgi ko spēja darīt tas ir zvanīt īpašniecei Kristīnei Līpiņai....
Nācas rakstīt ofic. vēstuli un griezties Patērētāju tiesību kantori pēc atbildes, ka nauda netiks atgriezta par cik maitai nav defekta.

Te būs links par Kristīni un tagadējo īpašnieku Aldi Riekstiņu, domāju, ka visiem būs viss skaidrs, ja par mantu tiesājās 4 gadus, tad jau 134 LVL neatdos ne par ko! Fui! Dievs visu redz un zaudējies Jūs vairak nekā es.
Klāt arī bilde, kur šie īpašie cilvēki iet un pašai Kristīnei Līpiņai ir meita, bet nē, tas nekas viņa tak kruta!

Tagad rezume- neiesaku iepirkties t/c Spicē Mini Bodē, jo prece ir sūdz un īpašnieku attieksme tuvu tam.

K

S smīkņa 19.12.2013

Kāpēc prece ir sūds? Tev taču jau PTAC paskaidroja, ka prece veikalam nav jāpieņem atpakaļ, tas, ka viņi piekrita mainīt pret dāvanu karti jau ir pretimnākšana. Bet tev jau nekad nebūs labi, ne?