www.sudzibas.lv apavu darbnīca GRIBU PASLAVĒT!!!

apavu darbnīca - GRIBU PASLAVĒT!!!

GRIBU PASLAVĒT :) ļoti labu servisu Mežciemā, Līduma ielā 12c. Tā ir apavu darbnīca, kurā strādā tiešām profesionāli meistari, ne reizi vien labotas kurpes un zābaki, salabo un vēl nokrāso :)
Vienreiz man zābakiem papēži ļodzījās, izrādās nebija supinatoru, meistari man salaboja, zābakus biju pirkusi pa 35 LS, tad nezinu kā latviski tas saucās "naboikas" labas uzliek. Pēdējo reizi nesu drauga ziemas kurpes bija atplīsusi sānu mala no zoles, likās vairs neko nevar salabot, bet salaboja, ka draugs pat nesaprata kuru kurpi labo vai kreiso remontēja :D
Un es savus zābakus, daudzus gadus atpakaļ nesu uz Brīvības ielas, mainīt papēžus, jo oriģinālais iesprūda gruntī un es nolauzu. Tā man Brīvības ielā piedāvāja konusa un spico papēdi, teicu, lai liek konusa, lai ir stabils, tad teica, nu varbūt šoreiz uzliksim tādu, ja salūzīs tad mainīs atkal...par remontu maksāju 12 LS , ā un beigās sačakarēja, ka zolē no apakšas iesita vienu nagliņu, tā man tas papēdis neizturēja un arī ielūza...Tā man viņi mētājās, jo bija žēl mest ārā, jo pirkti bija par 79.90 LS,,, Bet tā kā draugam salaboja, savus arī aizstiepu, man nomainīja zoli, salika visu ko vajag, konusa papēdi un vel nokrāsoja, jo sāls bija atstājis baltas svītras...Izskatās vēl labāk par oriģinālajiem :)
Pajautāju meistara vārdu- Valērijs Gončaronoks.

V