www.sudzibas.lv New Yorker Apģērba kvalitāte

New Yorker - Apģērba kvalitāte

Veikalā "New Yorker" Vecrīgā iegādājos kvalitatīva materiāla kokvilnas krekliņu. Pēc kāda laika iegādājos šādu pašu krekliņu tikai citā krāsā, cerot uz tik pat labu apģērba kvalitāti. Rezultātā jauniegūtajam krekliņam attira vaļā vīles no nekvalitatīvas auduma apstrādes, salīdzinot ar iepriekš iegādāto krekliņu, kurš joprojām ir labā stāvokli, ir kvalitatīvs. Neiesaku pirkt krekliņus šajā veikalā.

V

H hhheeehhh 04.12.2013

un pa cik tu iegādājies to LABO krekliņu, pa 2ls? nesmīdiniet mani, vai tiešām ir palikuši naivi cilvēki, kuri tik, ka tur var iegādāties labas kvalitātes drēbes? lētas -jā, labas-nē

M maija 02.08.2016

Es iegadajos kreklu par 30 eiro un tas saplisa jau pirms mazgasanas .Izira pa vilem un pie pogam jau ieprieks bija nesmuki diegi .Es kreklu nopirku ,bezzizejas del.Nekur citur mana pilseta ,nebija si fasona kreklu un pirku ar lielu negribesanu .Es uzskatu ,ka cenas ir daudz par augstu sajos veikalos ,ja drebes ir zemas kvalitates un domatas skolniekiem ,tad lai ari cenas butu attiecigas ..