www.sudzibas.lv New Yorker Slikts serviss

New Yorker - Slikts serviss

13.02.2020 aptuveni 20: 15 pielaikoju apakšveļu. Precīzāk, krūšturus. Pielaikoju 7, iegādājos 2. Noliekot krūšturus pielaikoto apģērbu novietnē, es devos meklēt pieskaņotas biksītes. Atrodas tur pat, kur pielaikotās drēbes. Divas veikala darbinieces sāka apspriest manu izvēli! “push up krūšturi! Šausmas, vīrietis novilks krūšturi un tur nekā! ” “ak dievs, es nekad tādu nepirktu”
tas bija vairāk kā nepatīkami un aizvainojoši.
Tad nu meitenes, izbarosiet bērnus, paskatīsimies, kādu dziesmu tad dziedāsiet!
Nav vairs patikas apmeklēt šo veikalu.

Li

Tu Turkey901 14.02.2020

Tas ir vairāk tāds pusaudžu veikals, tāpēc arī darbinieki nepieredzējuši, atbilstoši veikala konceptam.

⛔️ ⛔️ 14.02.2020

Biksītes arī pielaikojāt? Kurā plauktā nolikāt?

Li Lilija 17.02.2020

Trešajā pa kreisi, ja ir interese, melnas...

Ma Martins 14.02.2020

Ai,lose konkertaa! Veel beernus kaut kadus jaizbaro!

latvietis7 14.02.2020

varu tev palidzet pielaikot biksites ja esi skaista :)

Džozefīne 14.02.2020

Domā neglītās negrib, ka viņām palīdz?

Džozefīne 14.02.2020

Ahh, tādas sarunas notiek katru dienu, vienkārši netiek piefiksētas. Lai tak runā, kāda starpība? Nav vērts uz tādām apvainoties. :)

Saivii 14.02.2020

Nenjemiet galvaa, taa runaa nepieaugushas meitenes vai taadas,kuraam skauzh,ka juus variet atljauties push up,kameer vinjas staav 12h veikaalaa un pelna minimumu :)

Tu Turkey901 14.02.2020

Veļa tur ir salīdzinoši lēta, "mazajām" tesmeņi vēl savi un iepirkšanās NewYorker nu nekādīgi neliecina par labklājību un pārticību, kvalitāte kā CCC apviem.

BondsBonds 14.02.2020

Kaut kas šajā stāstā nesapas.

Kas? Krūšturis ar apenēm? :D

Ne Nelda 1258 15.02.2020

Ko tur abižoties uz tiem bērniem, un vajadzēja viņiem veikalā sejā izteikt šito visu nevis kā žurka te raudāt.

Li Lilija 17.02.2020

Katra, sevis cienoša iestāde, nodarbojas ar savu darbinieku izglītošanu klientu apkalpošanā.
Ja reiz bērns ir sācis strādāt, nevis smilšu kastē rotaļājas, tad viņam jāprot uzvesties!

A. A.P 27.02.2020

Kurā New Yorkerā tas bija?