www.sudzibas.lv Apranga Darbinieku atlase.

Apranga - Darbinieku atlase.

Sveicināti! Vēlos vērst uzmanību, ka uzņēmumā APRANGA viss notiek ļoti interesanti.

Jūs izsauc uz pirmo darba interviju, ko pieņem spec.atlases vadītāja. Ļoti forši parunājies, izvērtē, kurā veikalā ir brīva vakance u.tml. Sastāsta zelta kalnus. Gluži mans piemērs - atlases speciāliste teica, ka noteiktā veikalā noteikti varēs saņemt 300 ls un vairāk. Protams, viss skaisti un labi. Līdz tavs CV tiek nosūtīts uz atbilstošo veikalu vadītajai. Tad otrā atlases kārtā Tu satiecies ar pašu veikalu vadītāju un izrunā visas būtiskās lietas un tad atklājas tas "nelielais sīkums", ka alga nav tāda, par ko runāja pirmajā atlses kārtā. Kad uzdevu jautājumu, cik tad sola algu, atbilde ir daudzpusīga - ēēēēēēēm, āāāāāā,ēēēēēē, sauca mistiskus skaitļus, bet uzreiz pateica, ka par 300 ls var nemaz nesapņot. Tad rodas jautājums - vai pirmās kārtas atlases speciāliste ir pietiekami kompetenta, lai izlemtu, kuram veikalam Tevi izdot, ja intervijas laikā ir bijuši tik daudz melu par uzņēmuma algām un vēl sazin ko. Skumji!

+ tajā pat laikā, otrās kārtas atlasē, respektīvi, kad tiecies ar veikala vadītāju - tava esošā darba vieta tiek pielīdzināta nullei, tiek smiets un teikts, cik nožēlojāmā darba vietā tu strādā. Bet sīkums jau tāds, ka izrādās, ka esošajā darba vietā saņemu lielāku algu nekā sola darba vietā, kurā vēlos sākt strādāt.
Ceru, ka šis ir noderīgs info visiem tiem, kuriem interesē darbs apģērbu veikalā! :) APRANGAI - NĒ!!!

V vakoss 18.04.2014

Es strādāju APRANGA uzņēmumā - pull and bear veikalā.
Cik bieži tu esi iedomājusies, ka par tādu darbu saņemsi 300Ls. Protams, nav pareizi no personāla atlases speciālistes stāstīt melus, bet ir taču jādomā arī loģiski.
Iepriekš strādāju Bershkā, ja nemaldos, tad sākot ar 2011 gadu. Pārbaudes laikā saņem nedaudz vairāk nekā minimālo, bet jāatceras, ka ir vēl piemaksas.
Viedojot darba grafiku, tavas vēlmes tiek uzklausītas un lielākoties grafiks tiek piemērots tieši tavām vēlmēm. Vai tiešām darbs ir tikai par un ap algu?
Pārbaudes laiks beidzās pēc 3 mēnešiem (kā jau tas ir noteikts likumā), algu paaugstināja, neatceros gan vairs par cik, bet bija vairāk. Tad skatās cik ļoti tu centies un mēģini pierādīt, piemaksas paaugstina. Pēc pusgada tiku jau pie augstāka amata, līdz ar to arī alga palielinājās. Šobrīd esmu Pull&Bear veikala vadītājas vietniece un saņemu daudz vairāk nekā man tika solīts sākumā.
APRANGA uzņēmumā ir ļoti daudz iespējas izaugt un kāpt pa karjeras kāpnēm. Tu varbūt sāc ar mazumiņu, bet, ja esi mērķtiecīgs, vari ļoti augstu kāpt un arī dabūt sevis kāroto augsto algu.