Veronika Seromska - ss sludinājums

Veronika Seromska- tirgojas portālā www.ss.lv ar apģērbu, apaviem, somām, e-pasts badcat.lv. Bildē ieliek preci no kataloga- atsūta smirdīgu no humpalām, kas galīgi neatbilst bildei. Uzmanaties!!!

A Alens 13.11.2013

Es, piemēram, nekad nepērku drēbes vai citas mantas uz "aklo", kmēr neesmu pamērijis, pataustījis, tikmēr neko neņemu.

S smoxo 13.11.2013

Viņa pēc tam e-pastā vēl paņirgājās: ja nepatīk prece, meklē citur, atsūtīju, kāda bija.

S smoxo 13.11.2013

Re kur ir saite uz viņas sludinājumiem, uzdodas, ka ir no Jēkabpils, bet patiesībā dzīvo Salaspilī.

L Lepnā Lavīze 13.11.2013

Foto mantas ir tīri neko.

A agencefinance 19.11.2018

Kredīti parādniekiem. Visā Latvijā.
Daudzi cilvēki, saskaroties ar finansiālām problēmām, esam pārliecināti, ka, lai iegūtu jaunu kredītu, viņi nevar. Tomēr, tā nav. Latvijas kredītu tirgus ir daudz profesionāļu kreditorus, aizdot cilvēkiem, kuri nonākuši finansiālās grūtībās...