www.sudzibas.lv Madam Bonbon Preces kvalitāte un apkalpošana

Madam Bonbon - Preces kvalitāte un apkalpošana

Sveiki.
Noskatījos ši smuka veikalā zabākus pa 220Ls (nemāz nav lēti). Vienu kājas pèdu varēju ielikt zābakā un otru nē. Man nav platas kājas. Bija kopā ar draudzēni, viņai merijot tas pats rezultāts, laba pēda neiet iekšā zābakā. Un viņai ir ļoti šaura kāja. Pasaucam pārdēvēju, tas bija vienīgais pāris. Man solīja ka viņu veikala "meistars" to pastieps, savadāk to var uzskatīt TIKAI PAR RAŽOŠANAS BRĀĶI. Es nogaidīju nedēļu un saņemu zvanu ar informāciju, ka viss ir izdarīts. Atbraucu šodien un secināju, ka nekas netiek izdarīs. Par ko secināja pati pārdēvēja, kura arī mēģināja vilkt tos zābakus. Un manu jautājumu "Ka viņi pārdos divus dažādus zābakus?" Viņa atbildēt nevarēja un piedāvāja man 10% atlaidi!!!! 10% par brāķētu preci kas maksā 220Ls!!!
Man tiešām žēli LAIKU kuru es iztēreju uz šo veikalu un mūsu cilveēkus, kuriem par lielu naudas summu mēģina skaisti pārdot sūdu!
Anastasija

B

Minesota 21.12.2013

Tu abas kājas bāzi vienā zābakā???? :D