www.sudzibas.lv ADORE FASHION ĻOTI NEKVALITATĪVA PRECE

ADORE FASHION - ĻOTI NEKVALITATĪVA PRECE

Labdien!
Iegādājos ADORE FASHION pāris kleitiņas un apavus,itkā smuki izskatījās un cena kaut cik pieņemama,bet kad saņēmu-BIJU ŠOKĀ-divām no trim kleitām izira visas šuves-nu praktiski apģērbs pirmo reizi uzvelkot sadalījās uz pusēm !!!!Un nebija viņas man pa mazu-pat nedaudz pa lielu,tā kā mana vaina tā noteikti nav!Arī apaviem pie zoles pretīga līme pieķepusi -drausmīgs skats kad pie zoles dzeltena līme karājas.Mana krustmāte savai meitiņai iegādājās itkā smuku rotaslietu komplektu,bet jau trešajā dienā ķēdīte pārrāvās uz pusēm un no gredzena nāca nost krāsa.Šie nav ne pirmie ne pēdējie gadījumi.80% no viņiem ierakstītā atsauksmēs ir ELITAS PRIKULES DRAUDZEŅU DARBS-kaut vai paskatieties viņas draugos-redzēsiet kurš tad ir tas īstais un neīstais komentētājs.Arī visas preces viņa sūta tieši no šiem saitiem- http://www.aliexpress.com/store/904448 un pārsvarā visas rotas tikai un vienīgi no šī- http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2050601.m570.l1313.TR11.TRC1.A0.Xarinna&_nkw=arinna&_sacat=0&_from=R40
Tā kā meitenes-nepārmaksājiet,bet pērciet pašas,vismaz nebūs tā kā man kad vēlos atdot atpakaļ preci mani pasūta trīs mājas tālāk!!Bet ja sūtat pašas no turienes,tad vismaz varat saņemt naudu atpakaļ ar garantiju!Baigā māksla 5.99 paundiem uzliks 18ls.

G galīgi garām 09.07.2013

pilnīgi piekrītam!es ar māsu arī katra vienā diena veicām pasūtījumus un kad BEEEIIIIIDZZZOOOOT pēc 2mēn to dabūjām bijam tik ļoti vīlušās ka dusma bij ne pa jokam.bildēs jau jā smukas tās lietiņas bet nu nafig pirkt par tik dārgu cenu un vēl brāķi+tā attieksme pēc saņemšanas kad neviens to negrib ņemt atpakaļ da kaut vai pakaļā bāz, nu apmēram tā.tā viņi nekur tālu netiks.pat nesaprotu kādēļ tik ļoti slavē viņus tā????????visa prece 90%-ir brāķis, 100%ir ķīniešu gatavotie, 100%ir no ebaya.arina-es atradu arī vēl citas adreses pat vēl lētāk kā jūs te norādījāt.

L ljoti nepatiik 14.07.2013

arii es var teikt to pashu galiig garaam preces, par taadu cenu jau nu vareeja piedaavaa kko daudz normaalaaku nevis shitaadas kjiiniesh rotas, kas man arii sapliisa 2ajaa dienaa.un man taa pati elita arii teica lai eju ieskrieties ja man kkas netiik.nu super attieksmes pret pirceejiem, kaut nu vinjiem aatraak aizveertos taa bodiite ciet.varu likt galv kjiilaa ka taa tas pavisam driiz ar notiks.tiesh to pash prec mana koleegje sasuutiija ar laikam no ebaija nu vismaz liidziiga taa adres bija pa 1, 46ls, bet draugos adore fashion tieshi taa rota tai briidii maksaaj 17, 00ls.galvenais, ka gan razhotaajs gan *piegaadaataajs* bija tieshi tas pats cilveeks, te nu var tik izsecinaat, ka viss atbilst un ir tas pats paardeveejs kas tur.

man tik viens ieteikums elitai, ja gribi vairaak pirceejus, tad uzliec normaalu cenniku, nevis katram gabalam pa 300prochiem.atvainojos par kljuudaam un garumziimeem, man nav latvieshu datora un lielie burti a neietas!

A Apkrāptā Aija S. 17.07.2013

Nu man arī šis pats sasāpējies jautājums.Visas preces ko pasūtīju no šīs adore fashion lapas bija tik, teikšu godīgi, drausmīgā stāvoklī, ka vemt gribēju.Man atnāca 4 tunikas, kuras drausmīgi smirdēja pēc ķīmijas, kuru, protams, nevarēju izmazgāt.:( Nu tad nu rakstīju viņiem kas par lietu, kāpēc atsūta tādu smirdīgu preci?Viņi teica, ka tā nav viņu vaina un neko nevarot tur darīt.Lai gan savā portālā klāsta, ka var apmainīt, un acīmredzot, neesmu vienīgā te kurai nemaina atpakaļ.Sākumā pirms pasūtījuma veikšanas o, jā attieksme kā izlīmēta(laikam lai tik es ieskaitītu naudu) a līdzko tā saņemta, tā 1mēneša laikā gaidīju veselus 3(!)un + attieksme kā pret suni.Nekad neko vairs no turienes nepirkšu un iesaku citiem arī pārdomāt.Aija

K karloss 20.09.2013

nu tieshi taa es savai miiljotajai pasuutiiju lauliibas gredzenus un atnaaca nobruzhaati mazaaki nekaa suutiiju un parasts metaals.vinji nav pat apzeltiiti gaidu kad to elitu satikshu lai parunaatos aci pret aci jo manu profilu draugos vinja ir noblokjeejusi lai uz to adores lapu es nevareetu uzrakstiit.elita suchka turies driiz tiksimies maita

vīlusies pircēja 27.10.2013

Es arī pievienojos ar visām četrām-bildē var redzēt ko es saņēmu piektdien no rīta(pēc 52 dienu gaidīšanas)un tas nemaz nebija tas ko es sūtīju.
Vai ir jēga iet uz policiju?