Reitings Pakalpojumi

Copy Plus
Tusi Busi
Viesnīcu Tekstils
50%
Mākslas un antikvāro priekšmetu eksperti
LatTranZit
TeTi
Zebra Print
Ekspertu Pakalpojumi

VSAC Ropaži - Slikta ēdināšana

Krāpšanās ar ēdināšanu. Kad iedod pusdienas plastmasas kārbās otro ēdienu ar salātiem, tad es sapratu, ka no rītdienas, 9. Janvāra pusdienas nekad neēdīšu līdz tam brīdim, kad ēdināšana atsāksies pusceļnieku ēdnīcā. Lūk, kā tas notika: es neēdīšu salātus. - tu vari neēst, atstāj! - es neēdīšu pusdienas nākamreiz, ja vēlreiz liksiet salātus! Tiešām pilnīgs neprofesionālisms, es pusdienas vispār neēdīšu.

Lindo Grupa - Slikts serviss, mantas bojāšana

Slikts serviss, mantas bojāšana Nodevu skaistu, melnu kažoku, saņēmu pretī tajā pašā dienā izbalējušu kažoku, kuram nestrādā rāvējslēdzējs, ir norauta rāvējslēdzēja mēlīte. Tāda sajūta, ka tur strāda Varvari, nevis kompetenti strādnieki, kuriem būtu jazin, kā pareizi apstrādāt preci, lai viņu nesabojātu. Viņi varēja neuzņemties tīrīt manu kažoku, ja bija šaubas, ka viņs nepaliktu tādā pašā stāvoklī. Kažoks šobrīd nav nēsājams, zamša detaļas ir pilnībā izbalinātas. Ir ziema, veikali ir ciet, manta nav lēta. Uzrakstīju...

S Santana 06.01.2021
Komentāri 0 Pakalpojumi

G4S - Slikta attieksme pret darbiniekiem

Slikta attieksme pret darbiniekiem Gribu informēt par darba apsardzes norisi, nu lūk ir tā kā jau visas apsardzes firmās saucamajos objektos ir iecelts tas saucamais objekta vecākais apsargs, kur var būt bezkaunība? Šā persona liekās ļoti godīga, bet... Izēdis ārā no darba daudz cilvēkus, izturas bezkaunīgi un bezjēdzīgi sienās klāt darbiniekiem, kas beidzās ar atlaišanu, man jautājums, kā jums liekās apsardzes tā saucamais priekšniek vai nevajadzētu mazliet kontrolēt situāciju.

Siltumserviss Rīga - Плохое обслуживание

Плохое обслуживание Вчера 30.12.2020 произошла в доме авария с трубой и подачей горячей воды в многоэтажном и многоквартирном доме ! Отключили в итоге просто горячую воду и сказали делать будут только после праздников , в рабочие дни ! Т.е. люди в Новый Год и далее 4 дня , в итоге 5 дней как минимум будут без горячей воды ! И это 21 век , Евросоюз , бешеные платы за коммунальные услуги , которые не выполняются !

O Orli 31.12.2020
Komentāri 2 Pakalpojumi

Rīgas Pulēšanas Centrs - Slikta kvalitāte, keramiskais uzklājums - apmāns

Slikta kvalitāte, keramiskais uzklājums - apmāns Tātad šā gada oktobrī aizvedu savu auto BMW X5 (2015.g) uz šo vietu Rīgā. Redzēju reklāmu feisbuk. 40% atlaide un tamlīdzīgi, sazvanījos, pa telefonu man izstāstīja, kas un kā. Cena bija 230 eiro par pulēšanu un keramisko uzklājumu. Salīdzinot ar citām vietām, tiešām izdevīgi. Nu lūk, saņēmu auto ārpusē, bija apmācies un smidzināja lietus. Ko tur daudz saprast, samaksāju, bez čeka, pat nepiedāvāja, lai gan kaut kāds kases aparāts bija un aizbraucu. Skaidrs, ka saule šajā laikā spīd maz un...

Laima G. VSAC "Ropaži" - Cietumsods līdz 8. janvārim par ne par ko, karantīna kā cietumā

No vakardienas, 29. decembra līdz 2021. gada 8. janvārim mūs ne par ko ietupina tajā karantīnā kā cietumā sēdēt par ne par ko. Kā Es tagad nomaksāšu tos rēķinus? Vai visi pasākumi ir atcelti par to, ka tas ir izdomātā vīrusa dēļ? Es jūs neieredzu! Es aizbēgšu no pansionāta dēļ tā visa! Ja jūs nedarat savu darbu, tad lieciet man svētu mieru!

Nora P. VSAC "Ropaži" - 10 dienas karantīnā kā cietumā

Klaja melošana, informācijas ignorēšana, nepatiesu ziņu sniegšana un noteikšana man par kontaktpersonu - Nora Prūse un Laima Gornostaja piespiedu kārtā liek pusceļniekiem dzert zāles lejā, ignorē manas prasības, ignorē citu vēlmes, organizē sliktas sapulces, rupji pārkāpj noteikumus utt. Ja jūs - Laima un Nora nemākat ar mani sadarboties n***j, lieciet man svētu mieru, ja ne, es aizbēgšu no pansionāta un meklēšu patvērumu citur!

Laima G. VSAC "Ropaži" - Neprofesionālisms, jūtos vīlies

Labdien! Neprofesionālisms, dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana, vilšanās un citi noziegumi - to visu ir izdarījusi pansionāta Ropaži vadītāja Laima Gornostaja. Ja man veiks piespiedu vakcināciju pret izdomāto j****o koronavīrusu, es sūdzēšos ne tikai par pašu pansionāta vadītāju, bet arī par ģimenes ārstu dakteri Kristīni. Ja nemākat pildīt savus pienākumus un nelaižat uz pilsētām, n***j ejiet, drazas, prom no darba! Riebjas šeit dzīvot dēļ tās pandēmijas.

G4S - Apsargs

Apsargs Apsargs veikalā Rimi nerunā latviski. Uz aizrādījumi - runājiet valsta valodā sniedz sekojošu frāzi - ja tebja ņe poņimaju. Tebja galvenais. Otrkārt nezin likumus jo piekasījās par masku nēsāšanu. Atbrauca policija un dabūja iekšās gan apsargs gan virpotajs kasieris arī kurs atteicās apkalpot! Bildes gan apsargs gan kasieris.

SkyDūmi Imanta - Sliktais servis

Šodien vēlamies iegādāties elektronisko cigareti, pajautājām pārdevējam (vīrietim ar bardi) viņš ļoti slikti uz jautājumi atbildēja - vispār nesaprotami un nekvalitatī, tā viņš zaudē klientus. Vēl rūpībi runāja ar mums ka distancija jābūt 2 metri to es sapratu, bet ģimene nevajag tas, ko viņš atbildēja Draudzība ar seksu tas nav ģimene, kas tas par runām no kvalitātes pārdevēja kur pārdot preci? Es visu saprotu ka pandēmija visus kaitina, bet ne tā ka viņš atbild uz visu. Speciāli braucam iepirkties pie skydūmi, bet pēc šāda pārdevēja vispār negribas!

A any9310 22.12.2020
Komentāri 2 Pakalpojumi

Rīgas Pulēšanas Centrs - Nu ļoti slikta kvalitāte.

Nu ļoti slikta kvalitāte. Iedevu šim kaktu kantorim savu auto uz ķīmisko tīrīšanu. Automašīna pie viņiem bija visu dienu, kādas 8st. To ko saņēmu par 95 eur. ir ārpus katras kritikas. Vietas, kas uzreiz nav pamanāmas, liekas ka vispār nav tīrītas. Zem krēsliem visādi krikumi,ko ar putekļu sūcēju nebūtu nekāda problēma sasūkt, tātad tur vispār nebija tīrīts. Priekšējo krēslu sliedēm arī neviens nebija pieskāries un atiecīgi protams palikušas tikpat netīras kā pirms tīrīšanas. Īsāk sakot pavirša tīrīšana visā salonā, kaut...

Laima G. VSAC "Ropaži" - 10 mēneši cietumā un ilgāk, un nekāda progresa

Paldies Laimai Gornostajai par to, ka rīkos Ziemassvētku pasākumu pa daļām tā izdomātā vīrusa dēļ, kuru neviens, arī es neapmeklēšu. Ja man draud Tvaicene, tad Laimai draud cietums. 10 mēneši cietumā, nekur netiek un nekāda progresa! Drīzāk Laimai pašai draud Tvaicene, nevis man. LŪDZU, IZLAID MANI BRĪVĪBĀ, JA NE, ES IZSAUKŠU CETURTO STUDIJU, BEZ TABU UN CITUS ŽURNĀLISTUS! IZP**** KU**.

Vītoli-Tukums - Krāpnieki

Sveika tauta. Bijām iepirkties vītoli vairumtirdzniecības bāze Lauktehnika Tukumā, vienkārši trūkst vārdu, precēm Cenas uz plauktiem ir viena, pie kases pavisam savādākas, no 20 paņemtam precēm 14 ir dārgākas neka uzrakstīts uz cenām plauktos, nekad mūžā tajā noliktava kāju nesperšu savu, un citiem iesaku cītīgi pārbaudīt pie kases savus pirkumus un Cenas kas ir noradītas.

A anse22 17.12.2020
Komentāri 0 Pakalpojumi

Elvijs Vikštrems - Krāpšana

2019.gada novembrī bija nepieciešams arhitekts, kurš spēs izstrādāt būvprojektu un to saskaņot Ropažu būvvaldē. Ss.com vietnē atradām Elviju, kurš veiktu šo pakalpojumu ar šādiem nosacījumiem, ja tiks samaksāts 1700 € par gatavu būvprojektu un 400 €, kad tiks izsniegta būvatļauja. Izpildot mūsu vēlmes, Elvijs izstrādāja būvprojektu, kuru parakstīja arhitekts Mārtiņš Bļodons. Būvprojektu mēs kopā iesniedzām Ropažu būvvaldē, pēc kā tika samaksāta norunātā naudas summa. Kad būvvalde at2019. Gada...

A Andis Pr 14.12.2020
Komentāri 11 Pakalpojumi

Laima G. VSAC "Ropaži" - Genocīda vairošana

Genocīda vairošana Sveicināti! Tiesību ierobežošana, uz kaut kurieni nelaišana, nekur nelaiž - tas ir genocīds pret citiem. Lūdzu visiem, kas no Laimas Gornostajas ir cietuši, griezieties pie televīzijas, radio, preses un policijas ar sūdzību! Es to darīšu, bet vai jūs, Ropažnieki, to darīsiet? Lūdzu visi pulcēties pie kabineta durvīm un pieprasiet vadītājas Laimas Gornostajas demisiju! Es to darīšu. Kopā mēs atlaidīsim Laimu Gornostaju no darba.

G4S - Krāpšana

Krāpšana Kā tas ir iespējams ka darba devējs liek darba ņēmējam pildīt darba pienākumus kas nav viņa darba līguma minēts un vēl par to novelkot no pamat algas to neargumentejot un nebrīdinot. Un kā tas viss iespējams ka mainās stundu likme. Un vai tas ir vis ka vajadzētu būt kā tas saucamais objekta vecākais apsargs sienas klāt darbiniekiem saviem kolēģiem un gāžot iekšā visādos veidos un galā rezultātā sanāk ar darbinieku aiziešanu. Tai pašā laikā viņš ir tieši tāds pats darbinieks ka visi viņa pārējie kolēģi. Uzskatu ka tā jau ir pirmās pakāpes cūcība.

G4S - Slikta, neprofesionāla attieksme

Slikta, neprofesionāla attieksme Labdien, gribētos lai jūsu uzņēmums pievērstu uzmanību uz g4s apsardzēs profesionalitātei. Kas uz šito brīdi ir redzams maxima veikalā (a. Saharova 20a) , ko nevar normāli paskaidrot vārdos. Divi zema līmeņa intelekta indivīdi: viens vārdā Ruslans, kas grābsta jaunas darbinieces (Barboras un maximas) aiz aizlēgtām zonām, un ja tiek sūdzēts par viņa nekrietnībām vadībai, tad jebkādā veidā mēģina apklusināt upurus un nobaidīt viņas ar to ka apmelos viņus zagšanā. Otrs indivīds vārdā staņislav...

Lieliska Dāvana - Slikts serviss

Slikts serviss Sveicināti. Par šodienas atgadījumu 09.12.20 ap plkst 15: 30 ar vienu no jūsu bezatbildīgu darbinieci - Laima Judina. T/c Domina Shopping, Ieriķu iela 3. Par šobrīdējo ārkārtas situāciju valstī, biju maska un pareiza pielietojumā, kā arī vienīgais klients jūsu veikalā un ievērojot visus piesardzības pasākumus. Vēlētos paskaidrojumu uz kāda pamata šī persona Laima Judina (darbiniece) izsauca apsardzi un padzina mani no veikala, nedodot pat iespēju aplūkot kā arī iegādāties kādu no jūsu dāvanu...

IRVE - Slikts serviss

Slikts serviss Mana dūnu jaka tika sabojāta... Izrauts caurums priekšā un visām pogām apkārt neilons apdauzīts saraustīts... Dūnas nāk laukā... Man nekad veļas mašīnā mazgājot tā nav gadījies... Nekad ... Jautājums kādos grādos Irve mazgā? 90 t c? Uzrakstīju un iesniedzu sūdzību, bet sieviete, kura pieņēma jau uzreiz man pajautāja ko es gribu un ka varu necerēt uz kompensāciju, ļoti uzmundrinoša apkalpošana. Jaka bija dārga un pat 10 kārtīga tīrīšanas kompensācija nesegtu jakas izmaksas... Gaidīšu ziņu no Irves... Gribu redzēt kā risināts tiks mans gadījums.

Laima G. VSAC "Ropaži" - 8 pārkāpumi vienā laikā

Sveiki! Laima gornostaja izdarīja 8 pārkāpumus. 1. Nelaišana uz veikalu, 2. Nelaišana uz pilsētām, 3. Nelaišana ciemos, 4 kaut kur uz servisiem nelaiž, 5. Likumpārkāpumu ignorēšana, 6. Tupina mūs 4 sienās, 7. Nepakļaušanās atkārtotai vai vairākkārtējai prasībai doties uz veikaliem vai tirdzniecības centriem un 8. Dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana. Laimai par visiem pārkāpumiem ir jāatbild, ja ne, es viņu atlaidīšu.