www.sudzibas.lv Hagberg NEapsaimniekošana

Hagberg - NEapsaimniekošana

Hagberg SIA ilgstoši nenodrošina apsaimniekošanu atbilstoši programmai, turpinot iekasēt pilnu apsaimniekošanas maksu par nesniegtiem pakalpojumiem. 2023.gada martā netika veikta iekštelpu un teritorijas uzkopšana, zalāja vietā ir nezāles, viss aizauga ar nezālēm. Netika veikta cieto segumu tīrīšana no nezālēm un sūnām, kā rezultātā redzami bruģa bojājumi. Mājai ir izveidots uzkrājumu fonds, taču par to izlietojumu iedzīvotāji ne reizi netika informēti. Vairāku mēnešu garumā jāizlūdzas kāpņu telpas uzkopšana utt. Pārvaldnieks nav sazvanāms, nereaģē uz īsziņām un vēstulēm. Pārvaldnieku maiņa ir regulāra, nodrošinot ar katru jaunienācēju tikai sliktāku servisu. Pasīva, neieinteresēta apsaimniekošana, kas noteikti neatbilst uzņēmuma definētajam vismaz mūsu gadījumā objektā Stirnu ielā Purvciemā.

13.07.2023

K