Hagberg

Hagberg SIA
Adrese: Ozolkalni B
Mārupe, Mārupes novads,
Latvia - LV-2167
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 25738833
Informācija: Telpu uzkopšanā un apsaimniekošanā: traktortehnika, autotransports, dažādi instrumenti, profesionālie tīrīšanas līdzekļi un aprīkojums.
Darba laiks: 8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Pakalpojumi
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

17%
Sūdzības
6
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
5
Apskatīt statistiku

Hagberg - Sūdzības un atsauksmes

Hagberg - Neapsaimniekošana

Neapsaimniekošana Labdien! Diemžēl mūsu mājas gadījumā šī kompānija nenedroši apsaimniekošanu atbilstoši programmai, iekštelpu, teritorijas uzkopšana, nerunājot jau par sīkajiem nepieciešamajiem remontu darbiem. Informācijai, mājai ir izveidots uzkrājumu fonds. Vairāku mēnešu garumā jāizlūdzas kāpņu telpas uzkopšana utt. Pārvaldnieks nav sazvanāms. Pasīva, neieinteresēta apsaimniekošana, kas noteikti neatbilst uzņēmuma definētajam vismaz mūsu gadījumā. Informācijai, apsaimniekošanas tarifs ir atbilstošs esam saņēmuši piedāvājumu no cita apsaimniekotajā.

M M&MM 09.09.2022
Komentāri 0 Pakalpojumi

Hagberg - Slideni trotuāri Siguldā

Slideni trotuāri Siguldā Šorīt plkst 08: 00 nav iespējams pa trotuāru paiet 2 iemeslu dēļ: 1. Vakardienas atkušņa dēļ pēdu un riteņu izbraukātas rises sasalušas un izveidojusies grubuļaina trotuāra virsma. 2. Nav nekas kaisīt un kājas iet, kur viņas pašas grib. Vecāki ar bērniem spiesti iet pa zālienu kur ir sniegs, lai nenokristu... Ceru, ka tas ātri tiks atrisināts.

Hagberg - Meļi un afēristi

Meļi un afēristi Tieši tāpat kā "Hagberg" izsturējās Alūksnes armijas daļā ar sētniekiem tādā pat izsturēšanās ir pret apkopējām. Viņi samazina strādniekus un visu uzskrauj pārējām atlikušājām Ja agrāk bija 9 apkopējas , tad tagad tikai 6 neskatoties uz to ka tika atklāts vēl viens sporta komplekss. Neiesaku iet strādāt firmā "Hagberg" Tur vadībā ir meļi un afēristi

Hagberg - Meļi

Meļi Šī firma ir konkrēti blēži un meļi, paņēma darbā Alūksne armijas skolā par sētnieku, sakrāva pilnu ar pienākumiem, jastrādā virstundas, piemaksas nekādas un vēl visu laiku draud ka atvilks no algas, bet agrāk tur bija 5 sētnieki, tagad visu ar zāles pļaušanu grib uzkraut 3 sētniekiem, attieksme pret darbiniekiem pilnīga 0, vadītāja dagnija mele!

Hagberg - Krāpšana

Krāpšana Отработал 3 недели в Юрмале на Baltic Beach Hotel дворником у Madara Sondore начальница от SIA HAGBERG обещали 4 евро в ЧАС, через 3 недели уволился, слишком большая территория, получил перерасчёт, все пересчитал на algas kalkulators, даже часы сверил, не доплатили 198 евро, там мошенники лучше не идите туда тёмная фирма.

Hagberg - Обман.

Обман. Не советую никому связываться с этой фирмой по уборке - hagberg. Неоффициальное трудоустройство, не выплата полного оклада. Труд адский - платят капейки. Зарплату обещают в конце месяца одну, в итоге выплачивают на три недели позже и совсем другую. Ничего, подождешь... Не до конца рассчитались с 2 людьми. "правые руки" - хитрые людишки (втираются в доверие, улыбаются в глаза и нагло врут) . Если хотите спокойную нервную систему, не связывайтесь с этой шарашкиной канторкой. Они только и процветают из-за людей, кто попадается на их крючок.

M Malika7 18.03.2019
Komentāri 3

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes