www.sudzibas.lv Hagberg Meļi un afēristi

Hagberg - Meļi un afēristi

Tieši tāpat kā "Hagberg" izsturējās Alūksnes armijas daļā
ar sētniekiem tādā pat izsturēšanās ir pret apkopējām.
Viņi samazina strādniekus un visu uzskrauj pārējām atlikušājām
Ja agrāk bija 9 apkopējas , tad tagad tikai 6 neskatoties uz to ka tika atklāts vēl viens sporta komplekss.
Neiesaku iet strādāt firmā "Hagberg"
Tur vadībā ir meļi un afēristi

27.07.2021

Atbilde no HAGBERG Support Pārstāvja atbilde 01.10.2021

Labdien, Juri!

Lai nodrošinātu kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu klientu objektos, tiek veikti aprēķini atbilstoši uzkopjamajām platībām. Aprēķini tiek veikti balstoties uz „Latvijas Profesionālās uzkopšanas un apsaimniekošanas asociācijas” (LPUAA) noteiktajiem uzkopšanas ātruma standartiem.

Good Intentions 27.07.2021

Izplatīta tendence. Manā nodaļā strādājām pa diviem, tad tagad pa vienam. Blakus nodaļā strādāja piecatā, tad tagad četratā un brīvdienas trijatā.

K kostik1978 02.06.2022
trudoustroistvo

ne sovetuju svazivatjsa levaja firma to svoih to policii to ese nacalnik neadekvat

S Sudzibas.lv Admin 03.07.2022

K kostik1978 02.06.2022

polnie neadekvati so trudoustroistvom nacaljnik ne v teme spravki sprasivajut

T Tukumnieks2023 22.06.2023

Ja un algas arī nemaksā kā nākas vienam 180eur otram 250eur un trešajam knapi 320eur kaut vai visiem ir vienādas nostrādātas dienas. Tā ir totāla krāpšana

H HAGBERG Support Pārstāvja atbilde 23.06.2023

Labdien! Lūdzu, atsūtiet papildu informāciju par radušos situāciju e-pastā [email protected] , tad sniegsim atbildi. Jauku Jums dienu!

T Tukumnieks2023 23.06.2023

Jus darbiniekiem tukuma neesat izmaksājuši visu algu. Un tas nau normāli ka visiem ir pazudušas dienas un nau piemaksa kā nekā cilvēki raujās ar melnu muti lai tik nopelnītu. Un es sako jo zinu kas notiekās pa visiem 100% un esmu viens no darbiniekiem un nodokļus arī zinu kā ir jāaprēķina utt

H HAGBERG Support Pārstāvja atbilde 27.06.2023

Sveicināti!

Lūdzu, ņemiet vērā, ka HAGBERG rūpīgi ievēro visus darba tiesību aktus un izmaksā darba algu saskaņā ar noteiktajiem nosacījumiem. Vēlamies uzsvērt, ka darba alga tiek apmaksāta atbilstoši nostrādātajām stundām un darba apjomam. Tāpat arī nodokļi tiek aprēķināti pareizi un tiek sniegtas algu lapiņas, kas detalizēti atspoguļo algu aprēķinus.

Ja Jums joprojām rodas neskaidrības vai Jums ir jautājumi par algu izmaksu vai saistītajiem jautājumiem, mēs būtu pateicīgi, ja varētu atsūtīt savu jautājumu uz e-pastu [email protected]. Tas ļaus mums precīzi izprast Jūsu situāciju un sniegt Jums konkrētu un detalizētu atbildi, kas risinās Jūsu sūdzībā minēto.