www.sudzibas.lv Hagberg Silenes RKP WC autobusu paviljonā

Hagberg - Silenes RKP WC autobusu paviljonā

Robežšķērsošanas personas sūdzas un iztec neapmierinātību par autobusā paviljona darbojošās wc tīrību un kārtību. Klāt pievienoju bildes lai vismaz būtu saprotams par ko iet runa. Jo atrodoties ārējā robeža cilvēkiem rodas pārpratums par to vai viņi īsti iebrauc eiropas savienībā? !

02.07.2023

Atbilde no HAGBERG Support Pārstāvja atbilde 06.07.2023

Labdien!

Paldies Jums par ziņu. Informējam, ka atbilstoši līguma nosacījumiem uzkopšana tiek veikta vienreiz dienā, taču Jūsu pieminētā situācija ir fiksēta un tiek meklēti risinājumi tās turpmākai uzlabošanai.

Patīkamu dienu!

D

R RunčaĶepa 03.07.2023

Izskatās pēc normālas tualetes. Tikai papīrs uz grīdas.
Var būt vismaz pusi no savas pretenzijas pārvīrzīsiet pret apmeklētājiem?

D Devo4kodrug 04.07.2023

Foto nevar pilnībā izteikt un aptvert nekārtības līmenī. Man nebija vēlmes diskutēt par papīriem grīdā. Šeit jautājums ir kā es izvirzu sūdzību pret HAGBERG, kurš saņem naudu pa Silenes RKP uzkopšanu un kārtību. Vai nu tad robežsargiem jāmazgā to grīdu un jāizkopj WC. es uzskatu, ja tu pat pie poda līme savu reklāmu par to ka Hagberg ir nākotnes apsaimniekošanas kompānija, tad vismaz vag darīt savu primāro darbu, nerunājot par nākotni. Tas tīri ētiskais un ekonomiskais jautajums- uzvarējis konkursā apsaimniekot šo objektu-DARI SAVU DARBU LABI, LAI NEBŪTU KAUNS