www.sudzibas.lv Lieliska dāvana Par pakalpojuma nesniegšanu pilnā apmērā Forum Cienams

Lieliska Dāvana - Par pakalpojuma nesniegšanu pilnā apmērā Forum Cienams

18.07.2023. Izvēlējos izmantot Lieliskadavana.lv (Sia „Lieliska Dāvana“ Reģ. Nr. 40103414642) pakalpojumu “kino apmeklējums + uzkodas”, par ko jau iepriekš biju saņēmis kodus pakalpojuma saņemšanai, kuri visi derīgi līdz 31.07.2023.

Internetā aktivizēju divus kodus biļetēm uz filmu 20: 40, kur viss bija lieliski!

Ierodoties forum cinemas, devāmies iegādāties uzkodas, izvēlējāmies atbilstošās uzkodas un 20: 35 devāmies pie kases apmainīt uzkodas pret kodu, kur forum cinemas pārstāve paziņo, ka uzkodu kods ir beidzies 30.06.2023. , tad izsauca kādu vēl speciālistu, kurš paziņoja to pašu, nekādi protams Nepalīdzēja, tikai teica, ka viņi nosūta kodus sia lieliska dāvana, kur tālāk viņiem nav nekādas nojausmas un atbildības kas man tiek nosūtīts. Protams, man vakars daļēji sabojāts, nemaz nerunājot, ka tā vietā, lai pats pakalpojuma sniedzējs no forum cinemas puses man palīdzētu, viņi man tikai teica, tieciet paši galā, tas ir, zvaniet uz sia lieliska dāvana, lai arī viņu zvana centra darba laiks jau bija beidzies un es jau biju ieradies uz filmu, ko nevar tā atteikt.

Pirms filmas sākuma izdarīju, ko varēju, uzrakstīju e-pastu sia lieliska dāvana, kur man diezgan ātri nākošajā dienā atbildēja, atvainojās, ka ir bijusi kļūda un atsūtija kodu, kurš nu ir derīgs līdz 31.07.2023. , kur arī sākās problēma! Kodu var izmantot tikai ierodoties uz filmu, tas ir, pirms iespējas nokļūt līdz popkorna/dzēriena iegādes vietai, ir jāuzrāda forum cinemas pirmajā stāvā biļete, lai tiktu tālāk, bet biļete man jau nav! Es jautāju sia lieliska dāvana, ko man darīt, kā viņi iedomājas, ka es to kodu izmantošu, jo taču nevar nemaz tik tā līdz vietai, kur izņemt nesniegto pakalpojumu, un ka tagad man būs jāpērk papildus biļete (nemaz nerunājot par absurdu, kur man tagad speciāli popkornam un dzērienam būtu jābrauc pakaļ) ? Uz ko man sia lieliska dāvana atbildēja, ka: “lieliska dāvana novērsa savu kļūdu par nekorekti izsūtītu kino uzkodu kodu. Lūdzam jūs izmantot šo uzkodu kodu līdz šī koda derīguma termiņš nav beidzies. Ļoti atvainojamies par radušos situāciju. ” tā arī neatbildot uz jautājumu un neatrisināja situāciju.

20.07.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

J

Komentāri (6)

Lokidreamsnake 20.07.2023

Sanāk, ka uz kino ikdienā neejiet?

Kad ieravā kokainu ar šņabi tad ne...

Janka! Paņem traktoru un brauc uz kaimiņ hutoru pec samagonkas!

ARPRĀTS! (v)Pop(U)korMu un dzērienu (šņabi) neiedēvā! NOŠAUT UN PAKART!

RAMONA👀 20.07.2023

"Neskatoties uz to, ka popkornam un dzērienam speciāli būs jābrauc pakaļ". Nopietni? Tāds tracis un vēl nabadziņam jābrauc speciāli. Briesmu lietas.
Labi, ka pats nekad nekļūdaties. Vēl uzrastos kāds Jums līdzīgais un arī uzpūstu no mušas ziloni.

J Jānis Urt 21.07.2023

Tas brīdis, kad ieliec tekstu kā citātu, bet uzraksti pa savam :D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes