Dardedze hologrāfija

Kategorija: Pakalpojumi
Sociālie tīkli:

Dardedze hologrāfija - Sūdzības un atsauksmes

Dardedze holografija - Обман и мошенничество

Обман и мошенничество Uzņēmums nedarbojas, cilvēki tiek pieņemti darbā uz 3 mēnešu pārbaudes laiku, viņi maksā mazāk par minimālo algu, strādā 12 stundas, pēc izmēģinājuma sola lielāku algu, bet nevienu nenodarbina (dīkstāvē), trīs dienas pirms izmēģinājuma perioda beigām viņus neatlaiž, paskaidrojot iemeslus, pie kuriem - godīgi algas, mums ir jāizsit! (, priekšnieki neciena cilvēkus, viņi ir nepieklājīgi (, darba sludinājumi pastāvīgi notiek, personāla rotācija) ir ieviesis normu, pastāvīgie darbinieki, 16...

Dardedze holografija - Neizmaksāta alga

Neizmaksāta alga Šausmīga iestāde!!!Darba līgumu uzreiz nedod liek tev strādāt vairākas dienas pēc kārtas....Viņi visu iespējamo dara lai nodokļus nemaksātu.Esmu palicis bez algas!!!Priekšniecībā jauni čaļi sēž kuri krutjī un māna kā māk!!!!Naktīs nāk viesstrādnieki strādā pa kapeikām ar priekšnieciņi naudu sev kabatās stūķē!!!

Dardedze holografija -

Lieta taada, ka shie ljaundari man neljaava izslimot kaiti, kura bija piemetusies mezhoniigo darba apstaaklju deelj... Karoche neiesliikshu detaljaas, bet pateikshu galveno! Vinji ir appiseeji! Nepanjeema manu slimiibas lapu un veel uzmeta mani uz algu - aptuveni 160Ls (neoficaalo)!!! Ko varat ieteikt?