www.sudzibas.lv Venipak Klientu apkrāpšana, nepareizi sūtījumu svari un cenas

Venipak - Klientu apkrāpšana, nepareizi sūtījumu svari un cenas

Ar Venipak sūtījām jo viņiem bija izdevīgākās Cenas (neņemot vērā ka viņi 3x sabojāja mūsu sūtījumus un 1x nozaga sūtījuma saturu) , tomēr pirms 2 mēnešiem cenu politika tika mainīta. Mēs jaunajām cenām nepiekritām un turpinājām sūtīt pēc viņu sistēmā norādītajām cenām, kā arī klientu menedžere solīja ar mums sazināties par labāku cenu piedāvājumu, bet ziņu tā arī nesaņēmām.. Jaunajā rēķinā gan tika ieliktas jaunās kurām nepiekritām un kuras nebija norādītas sistēmā. Jaunajā rēķinā pamanījām ka mākslīgi tika uzpūsts arī sūtījuma svars (40kg paka bija norādīta kā 90kg, kas Cena sadārdzināja 2x) . Klientu menedžere solīja situāciju atrisināt, bet tagad ik pa nedēļai saņemam draudu vēstules par neapmaksātu rēķinu. Nesadarbojaties ar Venipak jo ir daudz labāki varianti tepat Latvijā, omniva un cargobus būs krietni lētāki.

12.07.2023