LV RU

Venipak

Venipak Latvija SIA
www.venipak.lv
Adrese: Mellužu iela 1c,
Rīga
Latvia - LV-1067
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 66016601
Informācija: Juridiskā adrese
Kleistu iela 18A - 2,
Rīga, LV-1067

Daugavpils
Stiklu iela 7p,
Daugavpils, LV-5401

Liepāja
Cukura iela 1,
Liepāja, LV-3401
Darba laiks: 8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Pakalpojumi
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

6%
Sūdzības
18
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Venipak - Sūdzības un atsauksmes

Venipak - Nepiegādāta prece no Jysk veikala

Nepiegādāta prece no Jysk veikala 27. Septembrī veikalā Yysk tirdzniecības veikalā iegādājāmies gultu un matraci. Aizpildījām formu, ka piegādās 02.10.2018. No plkst.18: 00 līdz 22: 00. 01.10.2018. Plkst.22: 12 tika saņemta isziņa no nr. 20499501, ka sūtījums 21875456 tiks piegādāts 02.10. 02.10.2018. Plkst.8: 52 saņemta īsziņa, ka sūtījums tiks piegādāts šodien, , lai precizētu info, zvanīt kurjeram 29611825. Sākot no 17: 30 telefons neatbild, zvanīts reizes 10 - neatbild! Prece nav piegādāta, ziņu nav!

Venipak - kurjers nesaprot ne vārda valsts valodā

kurjers nesaprot ne vārda valsts valodā 15.09. Venipak kurjers nespēja piegādāt paku, jo 1) nespēja uzdrukātā adresē izlasīt mājas nosaukumu; 2) nebija kartes; 3) nesaprata neko, ko viņam lēni un skaidri latviski sacīju; 4) kategoriski pieprasīja ar viņu runāt krieviski; 5) mēģināja, nesaskaņojot ar mani atstāt paku 3 km attālā veikalā; 6) uz jebko, ko sacīju, atbildēja ar 2 standartfrāzēm "Vi Negovoritje Po Latišski, Vi Govoritje Po Latgalski"(kaut gan lēni runāju skaidrā un literāri pareizā valsts valodā) un "Ja Iz Daugavpilsa". Venipak, kā jūs to paskaidrosiet?

Venipak - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Pasūtīju preces internetā, izvēlējos piegādi ar kurjeru. Kurjers telefona sarunu uzsāka krieviski, es atbildēju latviski. Kurjers turpināja runāt krieviski. Māju viņš nespēja atrast, mans ieteikums pāriet pāri xxx ielai un meklēt otrā pusē, palika bez ievērības. Droši vien tādēļ, ka nesaprata. Nostāvēju pie mājas gaidot kādas minūtes 15-20, kādu laiku vēroju kurjeru ar paciņu rokās klīstam pa paralēlo ielu. Kopumā kurjers zvanīja trīs reizes, latviski nerunāja vispār. Parakstīties par sūtījuma saņemšanu piedāvāja, velkot ar pirkstu pa neliela izmēra ekrānu. Klaja necieņa pret klientu!

Venipak - slikts serviss

slikts serviss Sākotnēji gultu un dīvāna piegāde tika solīta 11.07, tagad jau ir 13.07 un piegāde būšot tikai pirmdien, jo, redz, pirms mums rindā ir 100 cilvēki. Sanāk, ka trim cilvēkiem vēl vismaz 3 naktis būs jāguļ uz grīdas viņu neizdarības dēļ; jo, kā jau loģiski domājoši cilvēki, veco mēbeļu izvešanu organizējām īsi pirms plānotās piegādes. Nemaz neminēšu faktu, ka jau trīs dienas nevaram iziet no mājas tālāk par tuvējo veikalu, jo piegādāt preces var jebkurā mirklī...

Venipak - Sola,bet nedara

Sola,bet nedara Otrdien Jysk veikalā tika iegādāta divstāvīgā gulta un 2 matrači. Piegāde norunāta un ceturtdienu laika posmā no 8-14. Ceturtdien 7 no rīta atnāk sms ar ziņojumu,ka šodien var gaidīt preci. Līdz plkst14 NEKĀDU ziņu no Venipak. Zvanam paši- oi,jā...sūtijums būsot tikai rīt. Neviens nedod nekādu ziņu, neviens neatvainojas par lieki nogaidītām 6 stundām. Tālāk jau Venipak informācijas daļā tiek vainots Jysk- tas neesot nokomplektējis preci. Visu laiku tiek runāts tikai par nākamo dienu- neņemot...

Venipak - Slikts serviss

Slikts serviss Никогда не привозят посылки вовремя! Всегда мучают ожиданием и каждый раз перекладывают в последний момент на следущий день! Если с ними связываться то просто потурчешь кучу времени и испортишь настроение! Не советую связываться с магазинами у кого доставка через venipak.lv! Terrible service! Never on time! If you buy something in the shops who use their service, you will just waste your time, get awful mood and everyday they will tell you that - unfortunately not today, but tomorrow... Awful!

Venipak - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtiju preci preci pirmdienas dienā, teica, ka būs otrdien klāt.. Beigās trešdienas dienā atbāca īsziņa, ka prece būs rīt, tatad ceturdien! Ceturdien zvanu.. Kas pa lietu.. Sūtijums nav, un izskatās, ka nebūs.. Atkal solijums, ka būs rīt, bet atvainojet, es sūtu preci 4 dienas iepriekš! Rīt piektdiena, bērnam davana nav! Un visur... Gan no veikala, gan no venipak tikai dzird-kļūda. Bet es rēķinos ar 4 dienam iepriekš pasūtot, un tapat nevaru būt droša, kāpēc man vēl jārēķinas ar jùsu kļūdam?

Venipak - Slikts serviss/krāpšana

Slikts serviss/krāpšana Tātad 25.04.2018 pasūtīju smaržas un kosmētiku no fmworld.lt 26.04.2018 atnāca sms no venipak kad ir jāsagatavo skaidra nauda €17.60 un kurjers būs 27.04. Saņēmu zvanu 27.04 kad nevarēs piegādāt paku un izdarīs to 1. Maijā 1 maijā atsūta sms kad paka būs 2 datumā un 2 datumā atsūta sms ka būs 3... Skaista cilvēka čakarēšana..

Venipak - Preces piegādes laiks

Preces piegādes laiks Veikalā "JYSK" Dominā pirkām matraci gultai un lūdzām piegādi. Bijām pārliecināti, ka pats JYSK ved preces, bet dienu pirms piegādes saņēmu sms no venipak, ka prece tiks piegādāta norādītajā datumā un laikā (no 8:00 līdz 14:00). Plkst. 13:20 saņēmu zvanu no kurjera, ka šodien preci nevarēšot piegādāt norādītajā laikā. Varētu vēlāk - vakarā. Norādīju, ka tas nav norādītais laiks un piegādes adresē es esmu tikai tad, kad esmu norādījusi, kā arī pārējās dienās es neesmu pieejama. Vienīgi, pēc...

Venipak - Доставка

Доставка Ужасный сервис доставки, с которым сотрудничают некоторые фирмы. Не выполняют свои обещания по срокам, не прислушиваются к рекомендациям клиентов по срокам доставки. Договариваешься после 17: 00 - могут только в 11: 00, договариваешься на другой день после 17: 00, вроде как всё нормально, но в другой день опять звонят утром и предлагают забрать заказ, только после чего опять договариваешься на обещанные "после пяти". Sms приходит о том, что посылка придет в определенную дату (без указания...

Venipak - Piegāde ,kurā pašam jābrauc pakaļ sūtījumam

Piegāde ,kurā pašam jābrauc pakaļ sūtījumam Atsūta sms, ka sūtījums tiks piegādāts šodien, bet sazvanot šoferi noskaidrojas, ka paka ir transportā, bet nevedīs nedz šodien un ātrākais rīt (piektdienā) atvedīšot. Ja gribot varu pats braukt 3,5km līdz viņa maršrutam un gaidīt kamēr viņš braukšot garām. Skaitās piegāde, kur šoferim grūti nogriezties no ceļa 3,5 km un piegādāt laikā. Nevienam neiesaku, ja vien nevēlaties lieku stresu. Piemēram, man ražošana apstātos līdz pirmdienai, ja nesaņemtu izejmateriālus.

AtrisinātaVenipak - Bojājums

Bojājums Vedām 10 metāla skapjus ,kas bija lieli gabarīt izmēros ,rezultātā 9 no desmit bija principā norakstāmi . Izskatījās, ka kurjers kaut kur pārkraujot skapjus vienkārši tos metis zemē nevis izskrāvis .Gala rezultātā aizbildinājās ,ka precei bija jābūt uz paletes .

Venipak kurjerfirma - slikts serviss

slikts serviss Nevienam neiesaku izvēlēties šo kurjerfirmu. Pakas neatved pēc grafika, tās ir netīras un bojātas, šoferi izskatās vienkārši briesmīgi, daži runā tikai krievu valodā. Ļoti žēl,ka tādu servisu nodrošina mūsu valstī un ne par mazu naudu. Esam rakstījuši arī uz firmu, bet pakalpojums bez izmaiņām, pakas nāk saplēstas un pazūd prece no tām,par ko viņi it kā nenes atbildību.

Venipak - Slikts serviss

Slikts serviss Nelaipns kurjers, nepiegadaja preci noraditaja adrese. Aizbildinoties ka ir parak tumšs un vins nevarešot atrast manu maju. Manuprat ja es apmaksaju piegadi uz kadu noteiktu adresi tad kurjera pienakums ir man to piegadat tiesi rokas. Tas ka vins brauc uz manu adresi tumsaja diennakts laika ir vina problema ne mana. Nevienam neiesaku izmantot sis firmas pakalpojumus.

Ai Aij 18.12.2016
Komentāri 5 Pakalpojumi

Venipak - slikts serviss

slikts serviss Neiesaku izmantot šo kantori. Pasūtīju internetā preci kuru diemžēl piegādā Venipak. Sākumā jau sajauca piegādes adreses. Pēc tam teica ka veiks pāradresāciju(lai gan otra adrese kur bija jāpiegādā sūtījums atradās 7 km attālumā), bet diemžēl piegādi veiks tikai pēc 4 dienām. Totāls idiotisms. Pasūtīju ae visu sūtījumu un atteicos

Venipak - Kvalitāte

Kvalitāte Drausmas par servisu, pat ne šoferu vai kurjeru, bet administrācijas augstsprātība un melošana, pievienos neesošus pakalpojumus, izgudro jaunus, pazaudē sūtījumus, nepiegādā laikus. Klients tak piegādes brāķi uzstver kā sūtītāja kļūdu. Lētāk NENOZĪMĒ kvalitatīvi, nožēloju sadarbību.

Venipak - Piegāde no Jysk

Piegāde no Jysk Par 3 km tālu piegādi paņēma 30 latus un atteicās izkraut preci piegādes adresē. Tik sliktu un dārgu piegādes servisu sen nebiju redzējis. Neiesaku ne šo piegādes kompāniju, ne Jysk piedāvātās piegādes - ar jebkuru citu kurjerdienestu būs lētāk un kvalitatīvāk.

Venipak - Nekvalitatīvs pakalpojums

Nekvalitatīvs pakalpojums Sākām stradāt ar jaunu transporta kompāniju Venipak piedāvāja super cenas par 30% zemāk nekā pēc mūsu domām patreizejais pārvadātajs lai gan viņs jau bija viens no lētakajiem, bet beigās izrādijās ka prece netika vesta ka solīts ar 24 stundu piegādi bet gan pēc 3 dienām no saņemšanas brīža jo kad sakām runāt ar soferi kurš brauc pec preces vakara izradijās ka šiem ir tikai viena mašīna visā Latvijā un tad man kļuva skaidrs kapēc sūtījums tik ilgu laiku netika aizvests jo nevar tak ar vienu auto izbraukt visu Latviju krustam šķērsām tāpēc uzmanieties no šīs kompānijas.

Jānis 26.11.2010
Komentāri 15 Auto / Transports
SubWay