Venipak

Kategorija: Pakalpojumi
Sociālie tīkli:

Venipak - Sūdzības un atsauksmes

Venipak - Piegāde ,kurā pašam jābrauc pakaļ sūtījumam

Piegāde ,kurā pašam jābrauc pakaļ sūtījumam Atsūta sms, ka sūtījums tiks piegādāts šodien, bet sazvanot šoferi noskaidrojas, ka paka ir transportā, bet nevedīs nedz šodien un ātrākais rīt (piektdienā) atvedīšot. Ja gribot varu pats braukt 3,5km līdz viņa maršrutam un gaidīt kamēr viņš braukšot garām. Skaitās piegāde, kur šoferim grūti nogriezties no ceļa 3,5 km un piegādāt laikā. Nevienam neiesaku, ja vien nevēlaties lieku stresu. Piemēram, man ražošana apstātos līdz pirmdienai, ja nesaņemtu izejmateriālus.

AtrisinātaVenipak - Bojājums

Bojājums Vedām 10 metāla skapjus ,kas bija lieli gabarīt izmēros ,rezultātā 9 no desmit bija principā norakstāmi . Izskatījās, ka kurjers kaut kur pārkraujot skapjus vienkārši tos metis zemē nevis izskrāvis .Gala rezultātā aizbildinājās ,ka precei bija jābūt uz paletes .

Venipak kurjerfirma - slikts serviss

slikts serviss Nevienam neiesaku izvēlēties šo kurjerfirmu. Pakas neatved pēc grafika, tās ir netīras un bojātas, šoferi izskatās vienkārši briesmīgi, daži runā tikai krievu valodā. Ļoti žēl,ka tādu servisu nodrošina mūsu valstī un ne par mazu naudu. Esam rakstījuši arī uz firmu, bet pakalpojums bez izmaiņām, pakas nāk saplēstas un pazūd prece no tām,par ko viņi it kā nenes atbildību.

Bl blondine525 19.12.2016
2 Pakalpojumi

Venipak - Slikts serviss

Slikts serviss Nelaipns kurjers, nepiegadaja preci noraditaja adrese. Aizbildinoties ka ir parak tumšs un vins nevarešot atrast manu maju. Manuprat ja es apmaksaju piegadi uz kadu noteiktu adresi tad kurjera pienakums ir man to piegadat tiesi rokas. Tas ka vins brauc uz manu adresi tumsaja diennakts laika ir vina problema ne mana. Nevienam neiesaku izmantot sis firmas pakalpojumus.

Ai Aij 18.12.2016
5 Pakalpojumi

Venipak - slikts serviss

slikts serviss Neiesaku izmantot šo kantori. Pasūtīju internetā preci kuru diemžēl piegādā Venipak. Sākumā jau sajauca piegādes adreses. Pēc tam teica ka veiks pāradresāciju(lai gan otra adrese kur bija jāpiegādā sūtījums atradās 7 km attālumā), bet diemžēl piegādi veiks tikai pēc 4 dienām. Totāls idiotisms. Pasūtīju ae visu sūtījumu un atteicos

Jānis Petrovs 18.11.2016
0 Pakalpojumi

Venipak - Kvalitāte

Kvalitāte Drausmas par servisu, pat ne šoferu vai kurjeru, bet administrācijas augstsprātība un melošana, pievienos neesošus pakalpojumus, izgudro jaunus, pazaudē sūtījumus, nepiegādā laikus. Klients tak piegādes brāķi uzstver kā sūtītāja kļūdu. Lētāk NENOZĪMĒ kvalitatīvi, nožēloju sadarbību.

Ra RalfsGusts 26.11.2014
4 Auto / Transports

Venipak - Piegāde no Jysk

Piegāde no Jysk Par 3 km tālu piegādi paņēma 30 latus un atteicās izkraut preci piegādes adresē. Tik sliktu un dārgu piegādes servisu sen nebiju redzējis. Neiesaku ne šo piegādes kompāniju, ne Jysk piedāvātās piegādes - ar jebkuru citu kurjerdienestu būs lētāk un kvalitatīvāk.

Su suslix 15.07.2013
1 Auto / Transports

Venipak - Nekvalitatīvs pakalpojums

Nekvalitatīvs pakalpojums Sākām stradāt ar jaunu transporta kompāniju Venipak piedāvāja super cenas par 30% zemāk nekā pēc mūsu domām patreizejais pārvadātajs lai gan viņs jau bija viens no lētakajiem, bet beigās izrādijās ka prece netika vesta ka solīts ar 24 stundu piegādi bet gan pēc 3 dienām no saņemšanas brīža jo kad sakām runāt ar soferi kurš brauc pec preces vakara izradijās ka šiem ir tikai viena mašīna visā Latvijā un tad man kļuva skaidrs kapēc sūtījums tik ilgu laiku netika aizvests jo nevar tak ar vienu auto izbraukt visu Latviju krustam šķērsām tāpēc uzmanieties no šīs kompānijas.

Jānis 26.11.2010
13 Auto / Transports